Faberlic, [R-1] Termożel wyszczuplający do ciała

Faberlic, [R-1] Termożel wyszczuplający do ciała

Termożel wyszczuplający. Z wyciągami z pieprzu Cayenne, morszczynu i kamfory. Zawiera kompleks aktywnych składników antycellulitowych: fitokompleks antycellulitowy i wyszczuplający (wyciagi z morszczynu, zielonej cherbaty, bluszczu pospolitego, owoców kasztana jadalnego) pobudza mikrokrążenie krwi i rozpad tłuszczu, wzmacnia ścianki naczyń włosowatych i udraznia przepływ limfatyczny. Powoduje zanik miejscowego obrzęku.
Termożel można stosować albo w przypadku cellulitu, albo aby zapobiec pojawieniu się tegoż albo w przypadku nadmiernej wagi.

Cena: 25 zł / 100 ml

taki sobie

Używałam kiedyś tego kosmetyku. Tubka jest dość wydajna. Trochę sie klei ale ma jak dla mnie fajn konsystencję.

Powoduje rozgrzanie ciała, dzięki czemu człowiekowi sie zdaję że działa. Nie zauważyłam jakis super efektów, może jedynie wygładzenie ciała.

Nie jest najgorszy, ale rewelacja to też nie jest.

Używam tego produktu od: czasu do czasu

beznadziejny

okropieństwo
kupiłam i nie wiem po co - nie działa ani na cellulit ani na ujędrnienie, ani na wyszczuplenie na nic
jedyne co robi - sprawia że skóra jest straszliwie czerwona, mocno piekaca i rozgrzana, przy pierwszym uzyciu byłąm troche przerazona, ale jednoczesnie cieszyłam sie , myslałam że jak tak rozgrzewa to że bedzie skuteczny i że bedzie działał
a tu nic - tylko siedz człowieku godzine czasu ze straszliwe czerwona i piekaca skórą i to na nic
nie polecam absolutnie

Używam tego produktu od:miesiaca

tandeta

Skusiły mnie opisy składu i działania oraz niska cena. Rozczarowałam się na całej linii! Owszem, tani, ale z racji znikomej ilości w tubeczce, przy stosowaniu na punkty newralgiczne kobiecej sylwetki - znika błyskawicznie. Termożel...? Stosowałam juz produkty różnych firm, rozgrzewające i chłodzące - tu nie było żadnego efektu. Wsiąkał długo, kleił się paskudnie...O działalności ujędrniajacej, przeciw rozstępowej czy odchudzającej - nawet nie wspoominam. Zniechęciłam się do firmy raz na zawsze, tym bardziej, że jednocześnie stosowałam równie kiepskie serum do biustu.

depilacja czego nie wolno

jakiś taki nijaki ;-)

Kupiłam z ciekawości, ale pierwsze użycie było duzym przeżyciem ;) ponieważ kiedyś tam uzywałam żelu termocoś tam YR, który rozpalał moje ciało do bólu i tu też czekałam z niepokojem na podobny efekt. I bardzo miło się rozczarowałam ponieważ żel nie rozgrzał wcale mojego ciała, co też nie znaczy, że schłodził. Ot zwykły żel, rozgrzania nie czułam na szczęście! Żel ma piękny grejfrutowy chyba zapach, jak dla mnie. Rozprowadza sie bez problemu, dosyć szybko się wchłania, lekko tylko klei. Wydajny dosyć wbrew pozorom patrząc na tubkę. Niestety nie dał takiego efektu jakiego oczekuję po żelach czyli napięcia, wygładzenia i ujędrnienia ciała. Ogólnie podumowując przyjemny w uzyciu bez rewelacyjnych efektów ;)