Ziaja, Multimodeling, Gruboziarnisty peeling do ciała

Ziaja, Multimodeling, Gruboziarnisty peeling do ciała

Ziaja Multimodeling Gruboziarnisty peeling do ciała z aktywnością substancji antycellulitowych i wygładzających.
Składniki aktywne Ziaja Multimodeling Gruboziarnisty peeling do ciała:
- Foskolina z pokrzywy - stymuluje spalanie lipidów i zapobiega aglomeracji adipocytów - komórek tłuszczowych. Zmniejsza cellulit, poprawia mikrorzeźbę skóry.
- Bio-Ca2+ Coralliny Officinalis. Phytocomplex Antycellulit - Bio-dostępny wapń otrzymywany z algi czerwonej ogranicza dojrzewanie adipocytów i zapobiega ich nieregularnemu gromadzeniu się w skórze. Phytocomplex Antycellulit z morszczynu, bluszczu, gorzkiej pomarańczy i rozmarynu zmniejsza objawy cellulitu oraz zapobiega nierównomiernemu rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej. Poprawia jędrność i sprężystość skóry.

Fajny, ale niewydajny

Bardzo fajny, gruboziarnisty peeling. Ściera naskórek bardzo dobrze, po zmyciu nie pozostawia tłustego filmu, po użyciu mam wrażenie że skóra jest trochę jędrniejsza i bardziej nawilżona. Przyczepić się mogę tylko do niskiej wydajności i "cudownych" właściwości gubiących cm ciała (wszyscy dobrze wiemy, że sam w sobie żaden produkt nam tego nie da, więc mogliby sobie to darować). Starcza na parę razy. Ale może jeszcze kiedyś po niego sięgnę.

Świetny!

Jestem oczarowana działaniem tego peelingu! Za cenę jaką go kupiłam (12zł) nie liczyłam na jakieś cuda w związku z moim cellulitem, ale ponieważ jestem na diecie i ćwiczę to czemu by nie wspomóc się kosmetykami antycellulitowymi? Akurat skończył mi się peeling, a więc padło na multimodeling. Kupiłam jeszcze balsam z tej serii i używam ich regularnie. Ale wracając do samego peelingu, okazał się strzałem w 10! Ładnie, świeżo pachnie, drobinki są grube i dobrze ścierają naskórek. Ktoś wcześniej pisał, ze bardzo dużo go schodzi, nie uważam tak , peelinguje całe ciało i nakładam go oszczędnie, wcale nie ubywa go jakoś mocno, wręcz przeciwnie, uważam ,że wystarczy już niewielka ilość aby nasmarować partię ciała.
Po spłukaniu skóra jest piękna! miła i gładziutka w dotyku. oczyszczona i jakby rozświetlona. Naprawdę, nie spodziwałam się takiego działania. Wydaje się, że skóra jest jakby bardziej napięta. Używam go zbyt krótko aby ocenić jego antycellulitowe właściwości, ale podejrzewam, że jest w stanie choć troszkę poprawić kondycję skóry.
Bardzo fajny peeling, polecam.

Genialny

Po wypróbowaniu peelingów solnych i cukrowych znalazłam ten, który jest całkiem inny. Z początku byłam nastawiona do niego dość sceptycznie.. aż do pierwszego wypróbowania. Po pierwsze - przepiękny zapach. Taki świeży, lekko kwiatowy, absolutnie nie męczący. Zdecydowanie jest to kosmetyk obowiązkowy przy robieniu sobie odprężającej kąpieli. Konsystencja jest trochę lejąca, ale nie na tyle, żeby mocno ściekała z ciała. Trzeba się po prostu nauczyć go nakładać. Pudełeczko wygodne w użyciu, plastikowe. Czasem ciężko go zakręcić, bo wieczko potrafi odskakiwać i nie trzymać się pudełka. Jeśli chodzi o działanie to nie miałam nigdy lepszego peelingu. Dość mocno ściera, ale można wykonywać delikatniejszy masaż, więc myślę, że nada się dla każdego (może oprócz wrażliwców). Skóra po nim jest dobrze oczyszczona, miękka. Nie zauważyłam może jakiegoś spektakularnego zaniku cellulitu, ale rzeczywiście przy regularnym stosowaniu zaobserwowałam lepszą jędrność i sprężystość skóry. Cena też jest dobra jak za taki dobrze działający produkt. Szkoda tylko, że jest go dość mało, bo jest średnio wydajny przy regularnym stosowaniu (używam 1-2 razy w tygodniu). Można go dostać stacjonarnie w sklepach Ziaji, ale da się go też zamówić internetowo. Peeling ten jest naprawdę produktem wartym wypróbowania, można się zakochać. Na pewno będę do niego wracać, bo dla mnie jest świetny i nie znalazłam żadnego innego takiego produktu na rynku w takiej cenie o takim działaniu.

całkiem ok!

Peeling nie jest bardzo gruboziarnisty, peelingujące drobinki umieszczone są w galaretowatej formuje, po użyciu wyraźnie czuć, że ze skórą stało się coś dobrego. Wadą produktu jest niewątpliwie wydajność - używałam do na uda, pośladki i brzuch, wystarczył ledwie na kilka razy.

Dobry

Peeling trafił do mnie razem z innymi kosmetykami z serii Multimodeling, jako nagroda w konkursie internetowym. Okazało się, że to całkiem przyjemny produkt.

Peeling ma galaretkowatą konsystencję, z zawieszonymi w niej dosyć grubymi ziarenkami peelingującymi. Jest zamknięty w słoiczku, co zapewnia wygodę stosowania i dzięki temu możemy zużyć produkt do samego końca.

ZALETY:
- przyjemna konsystencja
- wygodne opakowanie
- ładny, cytrusowy zapach
- dobrze złuszcza martwy naskórek
- wygładza skórę
- nie podrażnia

WADY:
- Wydajność - do zastosowania na całe ciało trzeba zużyć sporo produktu, nie wystarcza więc na długo

Podsumowując, peeling Ziaja z serii Multimodeling to jeden z fajniejszych produktów złuszczających ciało, jaki miałam okazję stosować. Nie wiem czy kupię ponownie, bo od długiego czasu moim hitem są "zdzieraki" Tutti Frutti, które dają jeszcze silniejsze efekty.

Całkiem ok

Nie jest to mój faworyt ale jest w porządku. Faktycznie jest gruboziarnisty ale nie jest super mocny. Jest wyczuwalny, nie da się ukryć, ale ja lubię super mocne peelingi po których czerwieni się skóra. Tutaj czegoś mi brakuje.
Konsystencja jest w porządku, ani zbyt wodnista ani zbyt sucha. Nie spływa z ciała ale też nie kruszy się z rękach.
Podoba mi się zapach, dość świeży i nie męczący.
Peeling jest dla mnie średnio wydajny, ale możliwe że brałam go za dużo, próbując większą ilością uzyskać lepszy efekt ścierający.
Jeśli chodzi o efekty antycellulitowe, to oczywiście są marne. Jak każdy peeling pobudza krążenie, ale wiadomo że samym peelingiem nie uzyskamy wiele.
Opakowanie typowe dla peelingów i maseł do ciała marki Ziaja, wygodny zakręcany słoik. Dobrze mi się sprawdza, no i można wykorzystać produkt do końca.

Porządny, ale nie bez cudów

To jeden z lepszych peelingów jakich używałam: ma idealną konsystencje i grube ziarna, dzięki czemu naprawdę dobrze radzi sobie z martwym naskórkiem. Po jego użyciu skóra jest zauważalnie gładsza, miękka i dobrze ukrwiona, wydaje się także jędrniejsza. Pozostawia przyjemny, oleisty film, który nadaje efekt nawilżenia skóry. Oczywiście peeling nie usuwa magicznie cellulitu, chociaż producent trochę to sugeruje na opakowaniu, ale i tak jest wart zakupu.

Dobry, Gruboziarnisty Peeling

Peeling ma bardzo dobre działanie pobudzające moją skórę.
Jest faktycznie gruboziarnisty i wykonując szybki masaż czuje
się działanie kosmetyku na skórze.

Lubię też jego świeży, owocowy zapach. Spełnia swoje zadanie
w 100%, a balsam czy krem ujędrniający bardzo dobrze wchłania się po osuszeniu skóry.

Mało mi drobinek.

Peeling ten, jak dla m,nie mało peelinguje...
No cóż... Zapach ma przyjemny, konsystencję też. Co do opakowania,nie będę się zbyt dużo rozpisywać. Dla mnie pod prysznicem zawsze prym będą wiodły tubki, bo są zwyczajnie bardziej poręczne.
Co do właściwości - nie oczekiwałam, że mi zwalczy cellulit, a jedynie że solidnie złuszczy moją skórę i przygotuje na wchłonięcie balsamu. Niestety drobinek jest zbyt mało, albo ja po prostu jestem zbyt gruboskórna ;)
Szukam dalej...

petarda

+znakomicie zdziera suche skórki
+skóra na boczkach i na brzuchu, po wykonaniu peelingu jest zaczerwieniona- znaczy jest mikrokrążenie podskórne
+grube ziarenka, jest ich duuuuuużo
+peeling nie ścieka z ciała
+fajne opakowanie
+mi na wykonanie peelingu całościowego wystarczy 1 łyżka tego specyfiku- wydajny
+/- zapach ciekawy, cytrusowy z ziołami-pokrzywa...ja średnio lubię,ale OK
-słaba dostępność

Robi robotę:)

Ten peeling serio robi to co do niego należy , oczywiście nie wieżę w bajki ze tego typu kosmetyk wyszczupli ciało ;) ale na 100% wygładza i ujedrnia. Raz przez przypadek kupiłam wersję w butelce bo myślałam że zmienili opakowanie ale zdecydowanie ten gruboziarnisty jest moim ideałem.
Zalety
+Ciało jest po nim idealnie gładkie
+Mam wrażenie że moje rozstępy po ciąży stają się gladsze nie czuje ich prawie pod palcami.
+ Piękny cytrusowy zapach
+ Opakowanie pozwala wykorzystać kosmetyk do ostatniej kropelki
+ Na brzuchu widzę ujawnienie
+ jest gęsty dzięki czemu bardzo wydajny
+ Cena 15 zł za duży słoik jest rewelacyjna

Wady
Długo myślałam i znalazłam jedna
- dostępność, w mojej okolicy dostępny tylko na stoisku ziaja w drogeria widziałam tylko wersję w butelce i ona moim zdaniem jest dużo gorsza.

Dla mnie bomba!

Ten peeling jest tym czego od niego oczekiwałam. Oczywiście nie spodziewam się po tego typu produkcie, że usunie cellulit. Nie sądzę, że jakikolwiek produkt jest w stanie to zrobić. Natomiast ten peeling mocno "drapie" i wygładza skórę. Mam również wrażenie, że jest bardziej napięta. W moim przypadku, po zastosowaniu peelingu, skóra nie jest wysuszona, tylko się "błyszczy" :). Zapach niby jest cytrusowy, ale jak dla mnie trochę zbyt chemiczny. Jednak nie przeszkadza mi to jakoś szczególnie. Opakowanie jest dla mnie bardzo wygodne, bo nie lubię peelingów w tubkach, ale mam wrażenie że produkt zbyt szybko znika ;) Ogólnie bardzo polecam! Jest to na pewno produkt, na który warto wydać parę złotych :)