Catrice, Luxury Nudes, Nail Polish (Luksusowy lakier do paznokci)

Catrice, Luxury Nudes, Nail Polish (Luksusowy lakier do paznokci)

Catrice lakiery do paznokci Luxury Nudes z wysokim kryciem i intensywnymi, kremowymi kolorami. Unikalne wykończenia lakierów Luxury Nudes od miękkiego matu po satynowy połysk, pozwolą na wykreowanie luksusowego manicure`u.
Dostępne w 8 odcieniach:
01 White&Bright (delikatny mat)
02 Fresh Love Affair (delikatny mat)
03 Way Too Beautiful (lakier nawierzchniowy)
04 Your Fresh Apri-Coat (delikatny mat)
05 To The Nude Mood (delikatny mat)
06 Magical Nude (satynowy połysk)
07 Delight In Pure Light (satynowy połysk)
08 Little Dose Of Rose (delikatny mat)

Cena: 10,49zł / 10ml.
/w/

do wycofania

Miałam wszystkie odcienie nude Catrice. Najgorsze lakiery. Aplikacja trudna. Nie pokrywa w całości płytki paznokcia. Robią same smugi. Kolory ładne w pudełku, a na żywo. Nie wiem. Próbowałam z każdym, ale odpuściłam. Produkt do wycofania.

trochę słaby

Spodziewałam się lepszego produktu po marce Catrice. Posiadam odcień 12 Caramel Confession. Sam kolor jest dość ładny, typowy nude w kolorze skóry. Ładnie wygląda na paznokciach u rąk, gorzej niestety u stóp. Trwałość niestety nie jest najlepsza, u mnie trzymał się 1-2 dni, więc nie używałam go zbyt często, nie ma to sensu. Jest wydajny, ma aż 10 ml, ładna buteleczka z wygodnym, szerokim pędzelkiem. Lubię takie buteleczki a la Semilac. Szkoda tylko, że tak krótko się trzyma.

Średniaczek

Oceniam numer 05 - To The Nude Mood. Jak dla mnie lakier ma fajny kolor taki szaro-kawowy z pięknie mieniącymi się drobinkami , jest matowy. Bardzo ciężko równomiernie nałożyć go na paznokcie tworzy ogromne smugi i szybko zasycha przez co nałożenie go graniczy z cudem. Bardzo dobrze kryje płytkę paznokcia. Pędzelek bardzo szeroki i on również nie ułatwia zadania.Trwałość marna po dwóch dniach odpryskuje. Nie kosztuje wiele jest tani i wydajny ,Jednak mimo fajnego odcienia nie zakupię go ponownie

słabo, zawiodłam się

Nie zajmuję się zawodowo paznokciami, ale coś tam z lakierami pracowałam. Kupiłam kolor 01, bo zaciekawił mnie drobinkami. Świetnie komponowałby się z pozostałymi kolorami jakie posiadam, ale ten lakier jest po prostu tragiczny:

MINUSY:

-ciężko nałożyć jednolitą warstwę. tragicznie się rozprowadza, robi prześwity pomiędzy pełnym kryciem. dołożenie drugiej warstwy, żeby uzyskać w miarę równy efekt graniczy z cudem

-nie "rozkłada" się na paznokciu- z reguły lakiery z którymi się spotkałam lekko rozpływały się przy nakładaniu wyrównując swoją powierzchnię - tu niestety zostały smugi od pędzelka

-zasychanie? a co to właściwie jest? pierwsza warstwa błyskawicznie wręcz zasycha, ciężko jest skorygować. druga za to zamienia się w cudowną gumę (a może ja mam tylko tak dziwną wadę tego produktu..?) i właściwie to nie doczekałam się jej zaschnięcia, bo po prostu zmyłam

PLUSY

-idealnie nadaje się jako baza- cieniutka warstwa ładnie przygotowuje paznokieć pod ozdabianie
-ładnie współpracuje ze zmywaczem, nie zostawia smug, nie plami skóry

Niestety u mnie się nie sprawdził. Jest dużo lepszych i tańszych produktów, które będą zdecydowanie przyjemniejsze i łatwiejsze do współpracy. Zawiodłam się, bo bardzo liczyłam na ten lakier a kolor w buteleczce był niesamowicie ładny. Trwałości nie określę, bo u mnie przetrwał niecałą godzinę.

Gwiazdki dostaje za kolor i możliwość stworzenia bazy.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 malowanie

Warto!

Jestem zakochana w tych lakierach. Aktualnie posiadam dwa kolory; 04 i 08. Nie mogę wybrać mojego ulubieńca, ale z obserwacji wiem, że koleżanką podoba się bardziej 04, nawet nie wiecie ile osób pyta co mam na paznokciach :). Według mnie i tak oba są śliczne.

Mimo kilku wad, warto je kupić i ja z pewnością kupie jeszcze nie jeden lakier z tej kolekcji

PLUSY:
+śliczne kolory, nudziaki idealnie wpadają w mój gust
+nie są drogie
+łatwo dostępne (przynajmniej u mnie)
+duże krycie
+matowe

MINUSY:
-u mnie trzymają się bardzo krótko, góra 2 dni
-jeden mi niestety zgęstniał po ponad miesiącu

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 1 lakier, drugiego używam.