Lirene Dermoprogram, Age re-Generation 2 40+, Peptydowy krem uelastyczniający na noc

Składniki aktywne Lirene Peptydowy krem uelastyczniający na noc:
- opatentowany heksapeptyd stymuluje produkcję kolagenu. Działa wielokierunkowo, zwiększając elastyczność, redukując zmarszczki i poprawiając naturalne zdolności naprawcze skóry.
- peptyd ryżowy wpływa na aktywację sirtuin czyli tzw. „genów młodości”, które przedłużają życie komórek skóry, skutecznie opóźniając procesy starzenia.
- połączone działanie kwasu hialuronowego, glicerolu, wosku z oliwek i masła Shea pomaga utrzymać optymalną równowagę wodną w skórze. Dzięki zawartości składników emolientowych skóra staje się miękka, gładka i odpowiednio zabezpieczona przed przesuszeniem.
Stosowanie: Krem nałożyć wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i delikatnie wmasować. Polecamy jednoczesne stosowanie z Proteinowym kremem ujędrniającym na dzień 40+ oraz Multi-peptydową terapią pod oczy i na powieki z linii AGE reGENeration.

Cena: ok.34zł / 50ml.
/w/

Fajny i wydajny

Kupiłam go podczas promocji w jednym z hipermarketów- kosztował bodajże 6 zł, więc postanowiłam zaryzykować i nie rozczarowałam się. Krem jest mega wydajny- wystarcza spokojnie na 3 miesiące stosowania. Produkt ma bogatą, nieco tłustą konsystencję, ale dobrze się wchłania. Choć jest dość tłusty, nie wywołuje zaskórników u osób z cerą mieszaną Kremik nie podrażnia też skóry, za to ładnie ją nawilża, wygładza i uelastycznia. Dodatkowy plusik daję też za śliczny słoiczek, który jest prawdziwą ozdobą toaletki. Polecam.

NIe nie nie!

Krem nie sprawdził się na mojej cerze. Przeszkadzał mi zapach, źle się rozprowadzał. Kupiłam w zestawie razem z kremem na dzień. Jeden i drugi skończył jako krem do rąk i na pięty. Niestety nie polecam.

Działa

Mam 35 lat i suchą skórę. Krem doskonale ja nawilża. Po miesiącu już widać efekty - jest bardziej promienna, uelastyczniona i odżywiona.
Plusem jest to, że nie podrażnia oczu. Bardzo dobry krem.

Dobry i skuteczny:)

Kupiłam w zestawie z kremem na dzień z tej samej serii i używam w komplecie.
Krem na noc podobnie jak jego odpowiednik na dzień ma treściwą, bogatą, lekko tłustawą konsystencję i trochę dziwny zapach. Jednak pomimo swojej gęstości, nie jest tępy, a wręcz przeciwnie bardzo dobrze się rozprowadza. Nie podrażnia. Bardzo dobrze działa na skórę- rano budzę się z twarzą wyraźnie wygładzoną, jakby nasyconą od środka, drobne zmarszczki zniknęły. Buzia jest dobrze nawilżona,zniknęły uciążliwe przesuszenia po lecie. Ze względu na swoją treściwość polecam go raczej osobom z cerą suchą ewentualnie mieszaną, bo dla tłustych cer może być za ciężki. Jedynym minusem jest to, że budzę się z mokrą strefą T, ale ja tak mam przy kazdym kremie na noc:)
Plus za opakowanie- śliczny, elegancki, szary, przeźroczysty słoiczek będzie ozdobą każdej łazienkowej półki:)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca