Eye Sculptor Eyelid-Line Lift

Eye Sculptor Eyelid-Line Lift

Od pierwszego zastosowania kontur oka jest wyraźnie wygładzony. Po tygodniu codziennego stosowania skóra górnej powieki nabiera bardziej napiętego wyglądu. Linie i kurze łapki wygładzają się, a "worki" pod oczami są mniej widoczne. Po 3 tygodniach codziennego użytku, górne powieki stają się napięte jak zliftingowane, kurze łapki są jeszcze mniej zauważalne.
Zawiera pro-fosfor, składniki modelujące, ujędrniające i nawilżające, pogrubiający wosk.

Skład: Aqua / Water, Cyclohexasiloxane, Glycerin, Sodium Stearate, Octyl Methoxycinnamate, Shorea Stenoptera / Shorea Stenoptera Butter, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glycine Soya / Soybean Protein, PEG-100 Stearate, Cera Alba / Beeswax, Glyceryl Stearate, Lactobacillus Ferment, PCA, C 13-14 Isoparaffin, PEG-20 Stearate, Glycogen, Threonine, Caffeine, Serine, Arginine, Lysine Hydrochloride, Mannitol, Alanine, Tocopheryl Acetate, Laureth-7, Citrulline, Sudrose, Histoine Hydrochloride, Glutamic Acid, Pisum Savitum / Pea Extract, Acrylates Copolymer, Polymethyl Methacrylate, Polyacrylamide, Polyurethane-2, Methylparaben, Chlorhexidine Digluconate, Propylparaben, Chlorphenesin.

Cena:

drogi i nieskuteczny

Ostatnio, gdy byłam u kosmetyczki stwierdziła, że nadszedł czas na botox, bo kurze łapki znacznie pogłębiły się. Hmmmmmm, czyżbym nie zauważyła zmian w swoim wyglądzie czy moja kosmetyczka próbuje troszkę mnie naciągnąć w dobie pogłębiającego się kryzysu i mniejszej ilości klientek? Póki co botoks mnie nie interesuje, ale postanowiłam działać przy pomocy intensywniejszej pielęgnacji.

Krem HR zawiódł mnie, podobnie jak krem shiseido. Drogi i nieskuteczny. No chyba, że na poziomie komórkowym, ale gołym okiem nie zauważyłam żadnych zmian. Cienie pod oczami nie rozjaśniły się, żadna (z moim zdaniem drobnych )zmarszczek nie rozprostowała się ani nie wypełniła. Żadnego liftingu powiek nie odnotowałam. Ale też nie doświadczyłam żadnych przykrości ze strony tego kremu, nałożony na delikatną skórę pod oczami nie wywoływał uczucia pieczenia, nie przesuszał, nie miał wpływu na żywotność makijażu. Ot przeciętny krem za nieprzeciętną kaskę. gdyby był tańszy może oceniłabym go lepiej.

Używam tego produktu od: ok 2 m-ce

Uczulacz !

Zdobyłam ten krem, kupując tusz w SuperPharm i jako gratis była miniatura tegoż kremiku.
Pełna nadziei przystąpiłam do wieczornego nałożenia kremu. A rano....

Oczy spuchły mi niemiłosiernie! Do tego tam gdzie posmarowałam kremem nastąpiła swędząca wysypka....
Jednak dobrze najpierw wypróbować miniaturę produktu...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 próbka

rozczarował mnie

Nie przypadł mi do gustu kompletnie. Nie zauważyłam u siebie ani jednego z efektów obiecanych przez producenta. Dodatkowo krem strasznie szczypie! Trudno go też zaaplikować skórze - ma taką dziwną konsystencję, że ciężko go wklepać - niemal musiałam wcierać!
No zdecydowanie to nie jest TO.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Eris film 2

może być

Krem jak krem - nie zauwazyłam jakiegos specjalnego działania, choc tez w niczym mi nie zaszkodził. Słoiczek ładny, choc opakowanie z pompka Shiseido Bio-Performance to mój ideał ;)
Wydajny, ale przy kremach pod oczy to norma. Gesty, tresciwy, ale dobrze sie wklepuje. Stosuje go na noc, wiec sie nie wypowiadam o jego związkach z makijazem ;) Nawilza, natłuszcza - podobnie działaja jednak Anti-gravity czy all about eyes rich, a sa tansze. Nie mam cieni, obrzeków, powiek wymagajacych liftingu ani kurzych łapek - więc nie wiem, czy na nie działa. Na zmarszczki mimiczne nie działa ;)

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Totalny wysusz podoczny

Krem jest fatany, jeszcze ta cena. Z oceną wstrzymałam się , aż zuzyję cały słoiczek. Krem nie robi nic. Z załozenia przeznaczony jest dla dojrzałych kobiet ,a skóra po nocy z nim jest tak przesuszona, ze musiałam rano ratować się jakimś nawilżaczem. Zero ujędrnienia, zero likwidacji worków pod oczami. Kupiłam w Sephorze więc nie podejrzewam aby była to podróba. Lekkko niweluje cienie pod oczami i to wszystko. Krem na dodatek jest mało wydajny/

Używam tego produktu od:4 miesiące

Świetny efekt

Potwierdzam wszystko, co w znajduje się w opisie- oprócz wpływu na "worki", bo takowych nie posiadam. Linie mam, ale nie są głębokie ani bardzo widoczne.
"Gratis" krem bardzo rozjaśnił cienie-praktycznie zniknęły :D
Dodam, że mam wrażliwe oczy, reagujące nawet na "opary" kremów, a w tym przypadku nie doświadczyłam żadnych przykrości :)
Bardzo wydajny.