Schwarzkopf Professional, BC Bonacure, Color Freeze, Spray Conditioner (Odżywka w sprayu do włosów farbowanych)

Schwarzkopf Odżywka w sprayu Color Freeze jest idealna dla włosów farbowanych, rozjaśnianych i lekko porowatych. Schwarzkopf Odżywka w sprayu Color Freeze zawiera natychmiastową odżywiającą włosy mieszankę hydrolizowanej keratyny, która uzupełnia ubytki strukturalne w korze włosa i na jego zewnętrznej powierzchni, poprawiając elastyczność i wytrzymałość włosów farbowanych. Wysokie stężenie głęboko pielęgnujących olejków silikonowych błyskawicznie ułatwia rozczesywanie włosów i nadaje im lśniący połysk. Dwufazowa struktura czynników pielęgnujących sprawia, że pokrywają każdy włos bez zbędnego obciążenia.
Faza różowa: hydrolizowana keratyna w połączeniu z pantenolem poprawia nawilżenie włosów i pielęgnuje je dzięki zawartemu w składzie filtrowi UV. Faza transparentna: lekki olejek nadający połysk.
Sposób użycia: Spryskać włosy. Nie spłukiwać.

ideał

Odżywka sprawia, że włosy są miękkie i lśniące.
Kolor praktycznie się nie wypłukuje.
Nie obciąża włosów
Jest bardzo wydajna
Pięknie pachnie
Jest jednak dość ciężko dostępna

mój faworyt

Zalety:

+ cena - nabyłam go w sklepie internetowym za około 20 złotych. Wydaje się dużo, jak na taką odżywkę, jednak nie można odmówić jej...
+ wydajność - zakupiłam go w listopadzie. obecnie mamy styczeń a zostało mi około 1/3 produktu, a stosuje ją mycie w mycie, z wyjątkami momentu świadomego "spierania" koloru (obecnie mam szary)
+ rzeczywiście "zamraża" kolor - to że zamyka łuski włosów, ułatwia rozczesywanie, i pomaga zatrzymac pożądany kolor, nie mogę jej odmówić.
+ wygładza włosy - mam felerne włosy, bo u nasady są gładziudkie, a im bliżej końcówek, tym bardziej się puszą, więc fakt, wyglądam jak pudel, ale ten produkt rzeczywiście, zatrzymał to.
+ włosy układają się w pasma, jednocześnie fryzura nie jest w żaden sposób obciążona. - są bardzo lekkie i elastyczne w układaniu.

Wady:

- dostępność - osobiście nie spotkałam sklepu który miałby produkty z tej serii. A szkoda, bo zazwyczaj, jeśli kończą mi się kosmetyki pielęgnacyjne, to wszystkie, a chciałabym zgarnąć je wszystkie do koszyka w sklepie ;)

- zapach - to kwestia indywidualna. Nie podoba mi się, ale nie przeszkadza mi w używaniu tego produktu.

Polecam kupić go na promocjach ;)

Używam tego produktu od: listopad 2015
Ilość zużytych opakowań: 1, zostało 1/3 produktu

Godna polecenia

Nie wyobrażam sobie pielęgnacji kompletnej włosów bez udziału odżywki bez spłukiwania.
To była moja trzecia odżywka która zaczęłam stosować jeszcze w okresie zimowym i byłam z niej bardzo zadowolona. Jedno opakowanie starczyło mi na trzy miesiące regularnego stosowania.

Jak większość tych produktów odzywka jest dwufazowa i należy nią wstrząsnąć przed użyciem.
Ma jasno różowy kolor i zapach kojarzący się z malinami,
Aplikacja nie sprawia żadnych problemów, spryskiwałam nią włosy zawsze po umyciu, ale zdarzało mi się również suche aby je zdyscyplinować.

Pięknie nabłyszcza i rozświetla włosy.
Włosy się nie łamią, końcówki się nie rozdwajają.
Odżywka sprawia że włosy są dobrze nawilżone, miękkie, gładkie.
Nie zauważyłam nigdy aby przetłuściła włosy lub je obciążyła.
Idealna dla farbowanych delikatnych włosów.

Jedyny drobny minus to problem z dostępnością.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy