Nivea, Control Shine Tonic (Antybakteryjny tonik do twarzy z ekstraktem z magnolii)

Tonik Nivea Control Shine zawierający antybakteryjną formułę z naturalnym ekstraktem z magnolii pomaga zapobiegać niedoskonałościom:
- oczyszcza i odświeża skórę
-usuwa nadmiar sebum i zanieczyszczenia bez wysuszania.

Od czasu do czasu sięgam !

Kosmetyk który przewija się w mojej pielęgnacji od jakiegoś czasu, jednak sięgam po niego stosunkowo rzadko. Bardzo wygodne opakowanie w aplikacji duża wydajność produktu oraz ładny zapach.

Zwyczajny tonik, nie na tradzik

Tonik ma absolutnie przepiękne żywe opakowanie i super zapach. Odświeża skóre, matowi ją, przywraca jej naturalne pH. Dogłębnie oczyszcza, nie pozostawia cery ściągniętej ani wysuszonej. Jest to absolutnie zwyczajny tonik, o prawidłowym działaniu. Jedyny minus, że na opakowaniu widnieje napis" antybakteryjny". Jesli zwalcza więc te bakterie, to znaczy, że jest do skóry trądzikowej. Jesli wiec bakterii na naszej twarzy już nie ma po jego uzyciu, to co tworzy mi te niespodziewane stany zapalne zwane pryszczolami? Jego formuła jest zbyt delikatna, za mało agresywna do walki z niedoskonałosciami.

Nie!

Alkohol i kosmetyk? Nie, dziękuję. Bardzo wysusza i podrażnia twarz, jest nieprzyjemna w dotyku. Nie tonizuje i nie zmniejsza świecenia. Bardziej szkodzi niż pomaga. Jedynym plusem jest ładny zapach..kiedy już alkoholowa woń przestanie być wyczuwalna. Za drogi.

Przeciętniak

Czasami używam tego tonika, bo w domu inni używają, więc znam go dość dobrze, ale sama bym go nie kupiła.
+ Tonik ma ładny zapach,
+ pozostała na skórze uczucie miękkości.
- Jednak nie oczyszcza skóry,
- i nie zmniejsza świecenia

Tragedia..

Nie rozumiem co producenci mają na myśli dodając i to tak wysoko w składzie alkohol do kosmetyków do cery trądzikowej?!?! Tonik ten daje przy dłuższym stosowaniu dokładnie odwrotny efekt od obiecanego przez producenta - wysusza, powoduje wręcz "wysyp" niedoskonałości oraz wzmaga produkcję łoju. Masakra. Choć pamiętam jak jako nastolatka używałam namiętnie ten tonik, ale wtedy nie miałam pojęcia o kosmetykach takiego jak choćby teraz. Nie polecam!!!

wysusza

PLUSY:

+ cena
+ oczyszcza z zanieczyszczeń i odświeża skórę

- zapach, bardzo czuć alkohol
- skład, alkohol na drugim miejscu
- wysusza
- ściąga
- nie ogranicza świecenia
- nie przyśpiesza gojenia wyprysków

Tonik jest bardzo niewydajny, przy regularnym stosowaniu rano i wieczorem wystarczył mi na ok. 1 miesiąc, do tego zostawia nieprzyjemną warstwę na skórze, która wygląda jak zaschnięte białko jaj - dziwne.. Nie przypadł mi do gustu i nie spełnił moich oczekiwać. Nie polecam.

W porządku

Wolę bardziej “agresywne” toniki, np. takie jak robi Clean&Clear, więc już od 1 użycia wiedziałam, że raczej nie zostanę fanką Nivea, ale dla osób, które wolą delikatniejszą pielęgnację jest to pewnie niezła opcja. Ja się trochę rozczarowałam, bo widząc w składzie alkohol liczyłam na mocniejsze działanie.

W Nivei najbardziej spodobał mi się zapach - delikatny, bardzo przyjemny, odświeżający. Po przetarciu twarzy mamy uczucie odświeżenia, ale bez jakiejś totalnej czystości i za to największy minus. Pozostawia też niestety delikatne uczucie lepkości. Wydajność w normie.

Nie zauważyłam, żeby moja cera świeciła się choć trochę mniej, pory były zwężone ani żadnych innych takich cudów, ale szczerze powiem, że u mnie żaden tonik nie potrafi tego zdziałać. Cera nie uległa ani poprawie, ani pogorszeniu pod względem ilości niedoskonałości.

Podsumowując: przyzwoity tonik, ale mimo wszystko z tych delikatniejszych, mi nie do końca pasuje.

Plusy:
+cena
+dostępność
+miły delikatny zapach
+nie przesusza twarzy

Minusy:
-nie ograniczył świecenia
-pozostawia delikatne uczucie lepkości
-nie mam po nim wrażenia w 100% czystej twarzy

produkt świetny! stworzony dla osób z cerą mieczaną lub tłustą z niedoskonałosciami

Plusy :
-oczyszcza skórę
-domywa resztki, pozostałości makijażu
-cudownie wycisza niedoskonałości
-pięknie , delikatnie pachnie
-usuwa nadmiar sebum
-używany codziennie rano i wieczorem zapobiega namnażaniu się bakterii przez co minimalizuje ilość niedoskonałości
-nie podrażnia
-jest bardzo łagodny dla skóry

Neutralne
-zawiera alkohol (lecz nie szczypie ani nie podrażnia skóry )
-przy codziennym stoswaniu jest starcza na miesiąc

Używam tego produktu od: 2 lata (z krótkimi przerwami na inne produkty)
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Szczerze od serca polecam ten produkt.

Skóra jest oczyszczona ,świeża ,delikatniejsza w dotyku. Jestem zadowolona z tego toniku tym bardziej ,że nie jest drogim kosmetykiem ,kosztował mnie ok. 12zł. Produkt ten nie wysusza skóry ,a jego zapach jest bardzo przyjemny i delikatny.

Używam tego produktu od: ok.4dni
Ilość zużytych opakowań: Prawie całe