Lancome, Advanced Génifique, Serum aktywujące młodość

Lancome, Advanced Génifique, Serum aktywujące młodość

Sprawdź ceny produktu

Aktywuj młodość twojej skóry z Advanced Génifique serum nr 1 od Lancôme, które pokochały miliony kobiet.
Odkryj przeciwstarzeniową moc działania frakcji probiotycznych , zawartych w każdej kropli naszego serum.
Skuteczna formuła bije wszelkie rekordy: 14 lat badań, 170 międzynarodowych nagród, opatentowana do 2029 roku.
To pielęgnacja, która aktywuje piękno skóry, pozostawiając ją wyraźnie promieniującą zdrowiem i młodością.

Im dłużej stosujesz, tym lepsze rezultaty widzisz*:

· 83% kobiet widzi, że skóra jest pełna BLASKU.

· 94% kobiet widzi, że skóra jest GŁADSZA.

· 82% kobiet widzi REDUKCJĘ DROBNYCH ZMARSZCZEK.

*Test samooceny na grupie 148 kobiet po miesiącu, 3 miesiącach i 6 miesiącach stosowania.

Dzięki swojej lekkiej konsystencji serum otula skórę wyjątkową miękkością i delikatnie wchłania się, uwalniając jej aktywne składniki.
Skóra natychmiast wygląda na ożywioną, jest wyraźnie gładsza, miękka i promienna.
Advanced Génifique to znacznie więcej niż serum; to hołd dla kobiet i piękna.

Filtry
lekkie
żel
<50ml

Produkty godny polecenia

Testowałam mini produkt. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, zaczynając od zewnątrz- opakowanie eleganckie, wygodna pipetka do nakładania produktu. Produkt jest bez zapachu o przyjemnej żelowej konsystencji. Skóra po nim staje się promienna, świetnie się wchłania i nawiąża. Polecam

godny polecenia

bardzo fajny produkt do skóry dojrzałej. Skóra po użyciu jest nawilżona, miękka, a po systematycznym użytkowaniu także bardziej jędra i zmarszczki mniej widoczne :)

super serum! lepszy od estee!

Uwielbiam produkty lekkie, ktore szybko sie wchlaniaja
do tej pory stosowalam serum estee lauder, gdyby nie fakt ze dostalam serum lancome do testow pewnie nawet bym go nie sprobowala.
A jest duzo lepsze! Stosuje go na noc, skora po nim promienieje rano nie musze uzywac bazy pod podklad, naprawde jestem bardzo zadowolona. Kupie pelne opakowanie na 100%

Świetne serum do codziennego stosowania

Serum Lancome Advanced Génifique spełniło moje oczekiwania. Okazało się kosmetykiem o lekkiej konsystencji, który świetnie pielęgnuje cerę. Skóra, po jego użyciu, staje się miękka, gładka i nawilżona. To kosmetyk w sam raz do stosowania na co dzień, gdy zależy nam na pielęgnacji przeciwstarzeniowej i nawilżającej.

Serum aktywujące młodość

Bardzo przyjemna konsystencja, bezzapachowy.
Po aplikacji lekko lepki, ale to uczucie bardzo szybko znika, a po nim następuje uczucie nawilżenia- bardzo przyjemne!
Skóra w okół oczu jest gładsza i napięta.
Serum świetnie sprawdzi się przy pierwszych zmarszczkach. Jest wydajne, a buteleczka bardzo estetyczna. Z pewnością bede tego uzywała. Mam nadzieje, że sprawdzi sie na dłuższą mete.

WOW

Profesjonalne serum korygujące, anti-age to naprawdę innowacyjny produkt łączący w sobie wysoko skoncentrowane składniki do pielęgnacji twarzy z wyjątkową formułą powodującą cofnięcie biologicznego wieku skóry i jej widoczną regenerację.
Opakowanie jest bardzo starannie wykonane a wygodna forma w postaci buteleczki z kroplomierzem idealnie sprawdza się w damskiej torebce.
Subtelny zapach i konsystencja olejku rewelacyjnie zdaje egzamin w codziennej pielęgnacji, zastępując tradycyjne maseczki - dla mnie to strzał w 10.
Wystarczy kilka kropel rano i wieczorem aby cera stała się widocznie piękniejsza, nawilżona i jędrniejsza.
Przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że cera wygląda na młodszą a skóra odzyskała dawny blask.
Ponadto produkt nie uczula, nie podrażnia i jest bardzo wydajny.
Polecam!

Młodość w pigułce

Serum z firmy Lancome to wysokopółkowy produkt, który zamknięty jest w piękną butelkę. Produkt ten spisuje się rewelacyjnie. Niedoskonałości na twarzy są wyeliminowane a skóra nawilżona i gładka. Czego oczekiwać więcej. Polecam

Nowa lepsza cera

To mój pierwszy produkt firmy Lancome. Przyznam się, że bardzo sceptycznie podchodzę do kosmetyków z wyższej półki cenowej. Obawiam się pieniędzy wywalonych w błoto, jednak po wypróbowaniu serum Lancome Advanced Genifique stwierdzam, że jakość kosztuje.

Po otwarciu buteleczki unosi się bardzo delikatny kojący zapach co jest ogromnym plusem dla mnie jako alergika. Opakowanie poręczne i bardzo zgrabna pipeta umożliwiająca odmierzenie pożądanej porcji. Produkt nakładałam rano i wieczorem przez 2 tygodnie. Nie oczekiwałam dużych efektów po jego zastosowaniu ponieważ moja skóra ma dużo przebarwień i potrzebuje dogłębnego odżywienia. Serum mile mnie zaskoczyło cera jest nawilżona przez co lekkie zmarszczki, które mam nie są aż tak bardzo widoczne a przebarwienia powoli znikają.

Z racji okrojonego budżetu nie mogę pozwolić sobie na zakup serum w tej chwili. Jednak już teraz wiem co będę chciała dostać od chłopaka. Plusem jest możliwość zakupu buteleczek o różnej pojemności w zależności od potrzeb.

Eliksir szczęścia!

Ten niesamowity produkt przywrócił radość mojej zmęczonej tropikalnym upałem twarzy. Sucha, spalona słońcem i podrażniona słoną wodą skóra odzyskała blask, właściwy poziom nawilżenia i naturalną miękkość. Ponadto serum doskonale się wchłania, pozostawiając na skórze niewidoczny ale wyczuwalny film. Dodatkowo pomaga w walce z niedoskonałościami, które zaczynają się szybko goić.
#klubrecenzentki

nic niezwykłego

otrzymałam próbkę serum do przetestowania. miałam okazję używać serum przez ok. 2 tygodnie.
dla mnie ten kosmetyk to nic niezwykłego. po tak wysokiej cenie produktu spodziewałam się naprawdę spektakularnego efektu nawilżenia i odmłodzenia. a tutaj, nic podobnego...
po zastosowaniu serum ma się wrażenie delikatnie wygładzonej i zmatowionej skóry. wyjątkowego nawilżenia nie zauważyłam. nie zauważyłam też poprawy wyglądu swojej skóry. ot, zwykły kosmetyk.
pozytywnie oceniam wrażenia z samego nakładania serum na twarz, ponieważ jego żelowa konsystencja mile chłodzi skórę i jednocześnie szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu.
nie rozumiem dlaczego jego cena jest aż tak wysoka.

Używa produktu od: próbka

Lancome, Advenced Genifigue, to prawdziwe serum młodości!

Znacie to- nie wierzę dopóki nie zobaczę? Tak było i tym razem.... Lancome mile mnie zaskoczył! To chyba mój aktywator młodości, więc polecam go i Tobie! Moja skóra przyjęła go z radością i mam ochotę na więcej i dłużej...

Numer 1

Serum jest rewelacyjne, efekt widać już po pierwszym użyciu. Skura jest idealnie gładka, nawilżona. Idealnie współgra z innymi kremami. Błyskawicznie się wchłania . Niweluje niedoskonałości, krostki szybciej się goją a moja cera aktualnie jest wręcz idealna. Dodatkowo opakowanie jest bardzo ładne, świetny dozownik.To już moje kolejne opakowanie i z pewnością nie ostatnie. Kosmetyk w 100% wart swojej ceny. Polecam!