Paco Rabanne, Olympea EDP

Paco Rabanne, Olympea EDP

Wraz z nadejściem współczesnej Kleopatry, niekwestionowanej zwyciężczyni - `Olympei` rozpoczyna się nowy rozdział w historii perfum od Paco Rabanne. Pozostawiwszy za sobą przegranych, święcąca triumfy królowa uwodzenia i namiętności dumnie kroczy ku kolejnym triumfom mając u boku niezwyciężonego kochanka.
Kompozycja złożona z niekonwencjonalnego połączenia słonej wanilii ze świeżymi nutami kwiatowymi oraz magnetyzującym aromatem drewna kaszmirowego uzależnia i wciąga, nie pozostawiając nikogo obojętnym.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: zielona mandarynka, lilia wodna, jaśmin;
nuta serca: słona wanilia;
nuta bazy: drewno kaszmirowe, ambergris.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
<50ml

59% jesień/zima 41% wiosna/lato

Mój numer jeden wśród zapachów!

Zdecydowanie jest to mój ulubieniec. Perfum jest długotrwały o cudownym zapachu dla wyjątkowej kobiety.
W skład tego zapachu wchodzą takie nuty jak: jaśmin, imbir, mandarynka, sól, wanilia, drzewo sandałowe, kaszmir i bursztyn. Po składzie perfumu nie pomyślałabym, ze przypadnie mi do gustu, ale lepszego nie ma!
Warto wspomnieć również o flakonie, który wygląda niebiańsko.
Zapach jest ucztą dla moich zmysłów.

Idealne

To jest mój zapach! Generalnie nie przepadam za jaśminem ale w tej kompozycji mi nie przeszkadza. Zapach jest gładki, przyjemny ale się nie nudzi. Wciąż coś nowego odkrywam. Pasuje do eleganckiej stylizacji i do sukienki boho. Polecam na co dzień

Moje ulubione

po prostu zachwycający, często komplementowany a zarazem dla mnie kompletnie neutralny i nie powodujący dyskomfortu - przepiękny

aktualnie nie używałam perfum, które bardziej by mi odpowiadały

Anielski zapach

Bardzo dziewczęcy a zarazem uwodzicielski. Słodki ale bez przesady. Bardzo długo trzyma czy na skórze czy na ubraniu. Jest moim absolutnym faworytem i nie zawacham się kupić go ponownie.

Slodziaczek

Plusy:
+ dlugotrwaly zapach,
+ wprawia w radosny nastroj,
+ ladne opakowanie
+ intensywny - wystarczy niewielka ilosc , aby byl wyczuwalny

Minusy:
- dla niektorych osob moze byc za slodki

Super!

Perfumy dostałam w prezencie od męża i muszę przyznać, że już przy pierwszym "psikni ęciu" wiedziałam, że trafił w 10. Zapach, jest piękny i niezwykle trwały. Wystarczy, że rano raz się popsikam i do końca dnia zapach jest wyczuwalny. Na prawdę polecam.
Dodatkowo mam te perfumy od marca i wciąż pozostało mi prawie pół flakoniku (a używam ich codziennie).

Lubię

Bardzo intensywny kobiecy zapach, nieco duszący na początku. Połączenie nut owocowych (cytrusy) z kwiatowymi (jaśmin) daje świetną mieszankę. Zapach raczej nadaje się na wieczór i zimne pory aniżeli na lato. Dla odważnych i pewnych siebie pań. Piękny estetyczny flakon, lecz niestety cena wysoka.

Zapada w pamięć!

Ten zapach jest na pewno jednym z moich ulubionych. Cechuje go bardzo dobra trwałość ( spokojnie utrzymuje się przez kilka godzin, na ubraniach nawet dłużej), jest super wydajny, wyrazisty, dziewczęcy... niestety zbyt intensywny na lato.

W skład tego zapachu wchodzą takie nuty jak: jaśmin, imbir, mandarynka, sól, wanilia, drzewo sandałowe, kaszmir i bursztyn. Rzeczywiście jest to dość świeży, orientalny i słodki zapach, za który często otrzymywałam komplementy.
Myślę, że jest to bardzo nowoczesna kompozycja z ogonem, świetnie współpracuje ze skorą i nie pozostaje niezauważony w otoczeniu. Warto wspomnieć również o flakonie, który wygląda obłędnie!

Oczarowały mnie

Olympea Paco Rabanne to woda perfumowana, którą jestem oczarowana. Zacznę od walorów estetycznych - przepiękne pudełko i flakon, klasa. Perfumy są ciężkie, intensywne. Jestem w nich zakochana, jednak nie używam ich na codzień, choć o tej porze roku czasami mi się to zdarza. Zazwyczaj używam ich wieczorem, gdy wychodzę na miasto z przyjaciółką, idealnie sprawdziłyby się też na randce. Co czuję na początku? Słoną nutę, intensywną słoną wanilię i odrobinę szarej ambry. Później przychodzą delikatne kwiatowe i owocowe nuty, co sprawia że perfumy nie są już tak ciężkie, stają się subtelne. Zapach jest naprawdę przepiękny, bardzo trwały, gwarantuję że nie "wyparuje" po godzinie. Polecam wszystkim fankom słonych zapachów i nie tylko.

Przepiękne perfumy!

Perfumy te dostałam w prezencie od narzeczonego :) Wiedział tylko, że lubie te słodsze zapachy i trafił w sam punkt. Perfumy są przepiękne! Niezwykle trwałe. Wystarczy że rano RAZ psiknę i czuć je do samego wieczora. Ten zapach jest niezwykle kobiecy i seksowny. Zdecydowanie charakteryzuje elegancką kobietę.
Poszukuję perfum na swój ślub i najprawdopdobniej te ze mną zostaną :)

Mój numer 1

Najlepszy zdecydowanie najlepszy perfum jaki miałam dotychczas. Zależnie od dnia czułam w nim coś innego. Raz słodycze, raz kwiaty to bardzo mnie urzekło. Odpowiedni na dzień jak i na wieczór. Romantyczny jak i codzienny. Nie ma opcji żeby mi się znudził. Dostałam go całkowicie przypadkiem i od tego czasu namieszał w moim nosie :) Zapach jest bardzo trwały i wydajny.

Miłość od pierwszego wciągnięcia

Zakochałam się w tym zapachu, jest dość oryginalny, delikatnie pudrowy, jak dla mnie lepszy na dzień niż na wieczór. No i zdarzały się pytania czym pachnę. Trwałość wystarczająca, chociaż mogłaby być lepsza. Wielkość butelki- 80 ml czyli w sam raz. Natomiast obawiam się, że po przeżyciu tych wspólnych chwil i wykorzystaniu całej butelki zauroczenie minie na rzecz nowej ofiary. Lubię testować nowe zapachy dlatego też 1-2 butelki tego samego zapachu to u mnie max. Co nie zmienia jednak faktu, że jestem zauroczona nutami zapachowymi Olympei. Zapach z pewnością nie każdemu przypadnie do gustu, kojarzy mi się trochę z różową kobietką z głową w chmurach. Nie nie, nie opisałam tu siebie, lubię marzyć ale kolor różowy nie przeważa w mojej garderobie, no i raczej dla przedziału wiekowego 20-40 chociaż mojej mamie się akurat podoba ale jednak nie używa go.