Schwarzkopf Gliss Kur, Liquid Silk, Ekspresowa odżywka regeneracyjna (nowa wersja)

Ekspresowa odżywka regeneracyjna Gliss Kur Liquid Silk do włosów matowych i łamliwych. Formuła z płynnym jedwabiem i kompleksem z płynną keratyną wygładza powierzchnię włosa ułatwiając rozczesywanie zapewniając odczuwalną miękkość i intensywny połysk.

Fajna, chociaż nie regeneruje włosów

Ładnie pachnie, zdecydowanie ułatwia rozczesywanie, wygodna aplikacja i wydajność - te cechy sprawiają, że mogę przymknąć oko na brak widocznej regeneracji, poprawa włosów jest w przypadku czysto kosmetyczna. Mimo to godna polecenia, zwłaszcza przy tak dobrej dostępności i cenie, często jest na promocjach w Rossmanie za 2/3 ceny :)

Odżywka-cud

Przy rozjaśnianych włosach poważną wadą staje się ich nadmierne puszenie. Włosy trudno ujarzmić, wygładzić i zdyscyplinować. Aby temu zapobiec, starałam się odnaleźć kosmetyk w sprayu, który mógłby mi pomóc. Niezawodny okazał się Wizaż - to tu odkryłam sporo bardzo dobrych recenzji na temat ekspresowej odżywki Gliss Kur, w wyniku czego zdecydowałam się na jej zakup.

Odżywka przyjemnie pachnie i jest bardzo wygodna w użyciu - nie brudzimy sobie przy niej rąk. Ma poręczną, lekką butelkę i atomizer, który działa bez zarzutów, dokładnie rozpylając pożądaną ilość produktu. Używam jej po umyciu włosów i osuszeniu ich ręcznikiem, kiedy są lekko wilgotne, co również pomaga w ich bezbolesnym rozczesaniu. Na szczęście jeszcze nie zdarzyło mi się przesadzić z ilością, w związku z czym nie zaobserwowałam, aby nieprzyjemnie obciążała lub obklejała włosy.

Jeżeli mowa o działaniu, to szczerze mówiąc nie spodziewałam się aż tak rewelacyjnego wygładzenia włosów - odżywka rzeczywiście zapobiega brzydkiemu puszeniu się i poprawia wygląd włosów. Lepiej się układają, delikatnie się błyszczą i są przyjemnie miękkie w dotyku. I choć efekt jest raczej długotrwały, do pierwszego mycia, to i tak jestem nią oczarowana. Po jej użyciu nie liczyłam na dogłębne nawilżenie, gdyż przeznaczenie takich produktów w sprayu jest raczej doraźne (podobnie jak na przykład kosmetyki do termoochrony). Wiedziałam po co ją kupuję i moim zdaniem spełnia swoje zadanie bardzo dobrze. Polecam!

Dużo dobroci :)

Świetna, szybka odżywka, która poprawia wygląd włosów i je dyscyplinuje. Produkt w wygodnym, ładnym opakowaniu, które umożliwia wygodną aplikację. Ładny zapach długo utrzymuje się na włosach. Stosuję ja głównie na mokre włosy po umyciu by ułatwić rozczesywanie. Włosy po wysuszeniu są miękkie, wygładzone, zdyscyplinowane i bardzo ładnie błyszczą. Zauważyłam jednak,że gdy nałożę jej za dużo to włosy wyglądają nieświeżo. Kolejny plus to wydajność, mi starcza naprawdę na kilka miesięcy mimo regularnego stosowanie :) Jestem na tak i polecam wszystkim posiadaczkom cienkich, plączących się włosów, które wymagają specjalnego traktowania!

Niezastąpiona

Idealny kosmetyk dla niesfornych włosów . W domu zawsze mam ta odżywkę, cudownie ułatwia rozczesywanie. Rozczesanie włosów mojej córki to nie lada wyzwanie, bez niej nie dałabym rady tego zrobić. Jest w poręcznym, wygodnym opakowaniu, zapach jest przyjemny, swoje zadanie wykonuje w 100%.

Uwielbiam

Używam jej kiedy potrzebuję szybkiej regeneracji włosów ,ta odżywka to numer 1 do zadań specjalnym .Opakowanie jest świetne kosmetyk się równomiernie rozpyla .Ma bardzo przyjemny zapach ,nadaje włosom miękkości i gładkości .Włosy nie są obciążone nawet te najbardziej cienkie .Odżywka dodaje im blasku i natychmiastowej regeneracji.Nie podrażnia skóry i nie uczula ,kosmetyk jest bardzo wydajny .

Bardzo lubię

Odżywek bez spłukiwania używam po każdym myciu, ta forma jest dla mnie wybawieniem - nie lubię się bawić w kilkukrotne spłukiwanie włosów.

Opakowanie - klasyczne dla tej serii odżywek - ładne i z wygodnym atomizerem, który rozpyla produkt delikatnym, równomiernym strumieniem.

Działanie - z reguły tego typu odżywki nie odżywiają włosów jakoś mocno, ale mają inne zalety - zaczynając od tego ze nie trzeba ich spłukiwać, nie obciążają włosów. Włosy są miękkie, nie puszą się, łatwo się układają i rozczesują. Samej regeneracji na dłuższą metę nie zauważyłam, ale na pewno włosy wyglądają lepiej. :)

Gliss Kur zdecydowanie jest moim KWC co do włosów i codziennego stosowania!

PLUSY:
+ Piękny zapach,
+ Dostępność,
+ Cena adekwatna co do jakości,
+ Bez spłukiwania,
+ Ułatwia rozczesywanie,
+ Nie uczula i nie wywołuje łupieżu,
+ Sprawia, że włosy są wygładzone i błyszczące,
+ Opakowanie w sprayu,
+ Łatwa aplikacja,
+ Nie obciąża włosów,
+ Wydajność.

MINUSY:
Brak!

PODSUMOWUJĄC:
KWC!

Rewelacja

Ta wersja odżywki to mój faworyt. Używam jej ciągle i nie wyobrażam sobie bez niej pielęgnacji moich włosów. Moje włosy są cienkie i osłabione po koloryzacjach a ta odżywka szybko je regeneruje i wzmacnia włosy stają się miększe a do tego mniej łamliwe. Do tego opakowanie w spreyu ułatwia mi jej szybkie użycie

Jedna z moich ulubionych

Z całej tej serii tych odżywek najbardziej lubię myślę tą ale inne również są bardzo dobre i warte kupna. Po spryskaniu włosy są lśniące, pachnące, miękkie, gładkie i łatwo się je rozczesuje. Warto wspomnieć, że produkt jest bardzo wydajny co jest jego wielkim plusem. Polecam bardzo serdecznie nie tylko tą odżywkę ale i również inne z tej serii.

Ulubiona z całej gamy

Kupuję ją, aby rozczesać włosy :) Jest ona do tego idealna - nie obciąża moich włosów. Przyjemna nawet w korzystaniu z niej w ciągu dnia dla nawilżenia. Jest ze mną od dłuższego czasu i zawsze miło ściągam ją z drogeryjnej półki :)

Odżywka super

Włosy po odżywcze są delikatne i z łatwością można je rozczesac. Z Gliss Kur używam wszystkich odżywek.nadawaja włosa delikatność lekkość i wspaniały zapach. Polecam.

Super

Znacząco ułatwia rozczesywanie włosów, nawet mokrych. Od razu dodaje im blasku i miękkości. Mam problem z tym, że w ciągu dnia włosy bardzo mi się plączą - po zastosowaniu tej odżywki bez problemu mogę rozczesać włosy palcami. Ładnie pachną przez cały dzień.