Criste Marine, Cleansing Lotion Pure Radiance (Płyn oczyszczający 3 w 1)

Criste Marine, Cleansing Lotion Pure Radiance (Płyn oczyszczający 3 w 1)

3 w 1 - mleczko, tonik i płyn do demakijazu oczu w jednym. Doskonale czyści i tonizuje skórę. Respektuje naturalne ph skóry. Idealnie usuwa makijaż. Nie zawiera alkoholu ani barwników. świetnie sprawdza sie w podróży.

Zmywacz przeznaczony jest do normalnej i mieszanej skóry.

Nie dla wrażliwej cery!!

Będąc pod wrażeniem rezultatów kremu Bio-Protectrice z Thalgo stwierdziłam, że warto spróbować coś do oczyszczania twarzy... Zakupiłam więc płyn 2w1, co miał zastępować mleczko i tonik. Niestety strasznie podrażniał mi twarz, powodując że na policzkach miałam duże czerwone placki. Wyglądało to tak jakbym miała czymś poparzoną twarz:-( Nadmieniam, że mam wrażliwą cerę, ale za razem przetłuszczającą się. Szkoda mi tylko wydanych pieniędzy, bo za ten produkt zapłaciłam 89 zł:-( tyle tylko dobrego, że nadaje się do zmywania oczu, bo w innym wypadku wylądowałby w koszu!!

Używam tego produktu od: używałam 2 dni
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

bardzo dobry, ale zbyt drogi

Swietny pod wzgledem skutecznosci, mam cere mieszana z przewaga suchej oraz niespodziankami ;)ale do rzeczy, oczyszcza swietnie , z nawilzeniem tez nie jest zle, twarz nie jest sciagnieta, makijaż zmywa sie bez problemu, nawet wodoodporny tusz, nie podraznia oczu (nosze soczewki i zero problemu:) ) , czuje sie czysta odswiezona twarz , nie potrzeba żadnego zelu czy toniku, mniej niedoskonalosci, ogolnie rewelacja lecz nie jest tak wydajny i ta cena.......nie na studencka kieszen.Używam tego produktu od: troche ponad pol roku

za drogi

Za namowa kosmetyczki (ach te naczynka) kupiłam produkt, płyn dobrze zmywa, choc z tuszem trzeba troszke dłużej pooperowac i swietnie odswierza skóre. Minusem oczywiscie cena, wbrew pozorom nie jest taki bardzo wydajny, wiec starcza na krótko. Łatwo sobie wyliczyc na jak długo wystarczy...

Używam tego produktu od:1.5mies
Ilość zużytych opakowań:końcówka pierwszego

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Wspaniały po prostu

Jestem bardzo zadowolona. Zapach przepiękny, świeży,
Po zastosowaniu skóra jest gładziutka i dobrze nawilżona.
Zero podrażnień, a czasem mi się to zdarzało. Swietna zakrętka, bardzo ułatwiająca dozowanie. Jedyny minus to niestety cena- za to odejmuję jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od:1miesiąc