Clare Blanc, Róż mineralny

Clare Blanc, Róż mineralny

Róże Claré Blanc to dobrane z najwyższą starannością naturalne składniki połączone z intensywnymi pigmentami. Idealne dla skóry wrażliwej i alergicznej. Zawarty w nich olej jojoba jest bogaty w witaminę A, która wspomaga naturalne funkcjonowanie skóry; witaminę E, która przyspiesza jej regenerację i spowalnia proces starzenia się i witaminę F, która stymuluje wzmocnienie odporności skóry. Naturalny puder jedwabny zawiera 18 łatwo wchłanianych przez skórę aminokwasów o silnym działaniu odżywczym. Naturalnie reguluje wilgotność, dzięki czemu skóra pokryta nim oddycha, a pory nie zatykają się. Róże Claré Blanc są lekkie, jedwabiście gładkie i bardzo trwałe. Są w pełni przyjazne dla środowiska, wolne od konserwantów, talku i syntetycznych substancji zapachowych. Róż do policzków Clare Blanc są dostępne w kilkunastu odcieniach o różnym wykończeniu: matowym, satynowym lub lśniącym.

Śliczne

Mam dwie wersje lolipop i huge me. Obie są śliczne z efektem lekkiego duochromu. Są to wersje satynowe.

Pięknie wyglądają w połączeniu z pudrem brązującym. Raczej dobrze się blendują. Produkt jest sypki więc wymaga dobrego pędzla. Na pewno jest go trudniej równomiernie nałożyć niż róż wypiekany czy prasowany - bo wtedy na pędzlu mamy równą warstwę. Ale jest do ogarnięcia.

Efekt cudowny z delikatną, satynową poświatą, bez nachalnych drobinek.

Polecam. Mam zakusy jeszcze na cudne kolory cieni do powiek :-)

REWELACJA!

Mam róż w kolorze HUG ME, oraz próbki w kolorach PEACH POP, VINTAGE. HUG ME jest pięknym odcieniem brudnego, zimnego różu z delikatnymi drobinkami, które dla mnie są świetnym rozwiązaniem. Nie trzeba dodatkowo używać rozświetlacza, za którym nie przepadam. Drobinki są małe, nienachalne, dlatego bardzo ładnie wyglądają na poczliku dodając skórze promiennego, zdrowego wyglądu. PEACH POP mimo że na pierwszy rzut oka wpada w brzoskwinię, bardzo ładnie wygląda na buzi, dodając jej więcej koloru. Nie sądziłam, że kiedykolwiek nałoże taki kolor, a tymbardziej że będzie wyglądał na buzi ładnie. Ten wygląda naprawdę super! VINTAGE jest mieszanką różu i brzoskini. Świetny dla delikatnej opaleniczny. Całkowicie matowy.

Róże trzymają się cały dzień na policzkach, mają bardzo dobrą pigmentację. Dodatkowo opakowanie starcza na bardzo długi czas. HUG ME używam go od końca lipca, a mam ponad połowę opakowania.