Clare Blanc, Mineralne cienie do powiek

Clare Blanc, Mineralne cienie do powiek

Szeroka paleta barw cieni Claré Blanc pozwala dobrać odpowiedni dla każdego kolor, od delikatnych i neutralnych kremowych różów, przez egzotyczne turkusy i organiczne brązy, po drapieżną, antracytową czerń. Od neutralnych barw do subtelnego makijażu, po nasycone luksusowymi pigmentami oszałamiające kolory - jest tu coś dla każdej kobiety w każdym wieku i z każdym odcieniem karnacji. Wszystkie cienie Claré Blanc idealnie stapiają się ze skórą powiek, dając jedwabiście gładkie wykończenie makijażu oczu. Nie “rolują się”, nie ścierają, nie osypują i nie podrażniają nawet najdelikatniejszych oczu. Są łatwe i przyjemne w aplikacji, a dzięki sypkiej formule można je mieszać tworząc własne kombinacje kolorystyczne. Wybierz z bogatej gamy cieni mineralnych, czaruj i przyciągaj spojrzeniem. Cienie do powiek Clare Blanc są dostępne w wielu odcieniach o różnym wykończeniu: matowe, satynowe i lśniące.

Mam dwa cienie, jeden z odcieniu Milky Way, drugi Just Beautiful. Milky Way jest delikatnym, subtelnym cieniem na jasno-beżowo-białej bazie z migoczącymi drobinami. Pięknie prezentuje się jako samodzielny cień na powiece, ale również jako delikatne rozświetlenie mocniejszego makijażu. Just Beautiful to już inna historia, ciemniejszy, z żuczkowym wykończeniem. Można budować nim kolor, poprzez nakładanie większej ilości warstw. Równiez ma mieniące drobinki, które bardzo ładnie podkreślają oko. Można go stosować jako samodzielny cień, bądź w kącik jako przyciemnienie delikatnego makijażu.

Cienie są świetne! Trzymają się na oku wiele godzin, nie rolują się. Pokochałam te dwa kolory ze względu na to, że można wykorzystać je w wielu najróżniejszych makijażach. Mam ochote spróbować więcej!

doskonałe

Mam 2 cienie Clare Blanc: mauve (satynowy, fioletowo - brązowy) i truffle (chłodny, brązowo - szarawy z poświatą zgniłej zieleni). Są napawdę doskonałej jakości. Bardzo trwałe, o wiele trwalsze niz pojedyncze cienie MACa na przykład.
Mają przepiękne kolory, wybór jest dość szeroki. Kolory są intensywne, bardzo dobrze napigmentowane, ale jednocznie nie krzykliwe, takie zgaszone, wyrafinowane, "z klasą" :love:
Sklad bardzo przyjazdy, natura :oklaski:
Jedyny minus za to, że Clare nie produkuje cieni o połowę mniejszych za połowę ceny ;)

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Cudne odcienie i mega trwałość!

Nie jestem mistrzem makijażu i jak dotąd po cienie sięgałam bardzo rzadko, (właściwie tylko na większe wyjścia), na codzień ograniczam się do kreski i tuszu. Odkąd kupiłam na próbę jeden cień satynowy DEMURE jestem zachwycona! Dzisiaj moja kolekcja cieni clare blanc jest juz całkiem spora więc mogę coś o nich napisać. Najbardziej podoba mi sie wykończenie satynowe ale i z matami nie ma trudności w cieniowaniu. Błyszczące są idealne na wieczór, latem pieknie iskrzą na słońcu. Trwałość jest nie do zdarcia co mnie niesamowicie zaskakuje! Kolory przepiękne - mam bardzo neutralne kolory: brazy, brudne ciemne roze, bezowe. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań