Beyonce, Heat Kissed EDP

Beyonce, Heat Kissed EDP

Heat Kissed marki Beyonce to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet, wydane w 2015 roku.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: pitahaya, liczi i mango;
nuta serca: orchidea, jaśmin wielkolistny i marokańska róża;
nuta bazy: drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Tanioszka

Nie. Tanie.slodkie.nietrwale.szkoda życia na takie coś. Lepiej kupić dezodorant za 5.99. unikać jak ognia zapachów na wyprzedaży w drogeryjnej sieciowe! Kolejne promo , kolejne stracone pieniadze. Kiego grzyba te celebrytki popełniają takie smrodki...

Słodkości

Ten zapach to sama słodycz. Ale nie jest to słodkość, która dusi i przyprawia o ból głowy. Heat Kissed jest ciepły, otulający, idealny na zimę albo na wieczór. Zmysłowy, kobiecy, trwały. Dla mnie niezwykle przyjemny. Czuję w nim orchideę, którą bardzo lubię w prefumach i słodką wanilię, która wieńczy "dzieło".

Lubię

Zapach dosyć słodki, intensywny, trochę ciężki. Na początku kojarzył mi się z zapachem dla starszych Pań. Teraz go uwielbiam. Zapach zyskuje po czasie.
Bardzo romantyczny i uwodzicielski.

Słodki dosyć

Dostałam go w zestawie upominkowym z balsamem do ciała i żelem pod prysznic. Jest według mnie dość słodki i troszeczkę mi to przeszkadza, ale mimo to go lubię. Trwałość też na plus. Nie wiem, czy skusiłabym się na niego sama, ale nie jest najgorszy.

Te perfumy to bajka

Dla miłośniczek słodkich zapachów jest to po prostu bajka.
Od pierwszego wejrzenia tych perfum od razu sie zakochałam. Zdecydowanie mój zapach.
Jest tajemniczy,ciepły, bardzo słodki i nie dusi.
perfumy kupiłam zimą, ich zapach zawsze powoduje, że myślami wracam do tych zimnych i zaśnieżonych dni.
Używam ich na co dzień ale najbardziej się nadają na wieczorne wyjścia
Jak dla mnie jest to bardzo oryginalny zapach, nie śmierdzi taniością i już na zawsze zostanie w mojej pamięci
dałabym 10/10 ale trwałość nie jest zachwycająca, mimo to zapach powala wszystko

Ciężka słodycz

Heat kissed to perfumy słodkie, ale zarazem ciężkie i męczące.

W pierwszej fazie zapach jest duszący i "babciny", owoce są strasznie zmiksowane, co dodaje mu sztuczności, bo ciężko powiedzieć czym to pachnie. Udało mi się zidentyfikować tylko mango.

Później zapach nieco łagodnieje, a do gry wkraczają kwiaty i mnóstwo paczuli pachnącej podobnie jak w Midnight Heat, czuję też jaśmin i różę. Niestety to niewiele zmienia, bo zapach wciąż jest ciężki i nie pachnie zbyt przyjemnie. Przyprawia mnie o ból głowy.

W ostatniej fazie jednak zapach zupełnie się zmienia, staje się delikatny, bliskoskórny i najmocniej czuć wanilię. Wyczuwam nadal paczulę, ale w mniejszej ilości i drzewo sandałowe. W tej fazie przypomina mi Reb'l fleur Rihanny i jest naprawdę przyjemny.

Szkoda tylko, że przez większą część swojego krótkiego trwania strasznie mnie dusi. Niekoniecznie spodoba się wielbicielom słodziaków, a tym, którzy niespecjalnie za słodziakami przepadają radzę omijać szerokim łukiem.

Projekcja ok, trwałość słaba (2h).

Jeden z najpiękniejszych zapachów

Do zakupu tej perfumy zachęcił mnie zapach Beyonce Heat. Moim zdaniem to piękny, słodki zapach. Długo utrzymuje się na skórze i przede wszystkim jest świetny !!

Biszkopt z owocami

Zapach jest bardzo słodki jak wszystkie chyba Beyonce. Ten chyba jednak wyjątkowo, bo nie ma tu żadnej orzeźwiającej czy wytrawnej nuty. Sama słodycz, spożywcza. Kojarzy mi się z zapachem ciasta. Niestety drażni nadmierną słodyczą.
+słodki
+mocny
-jednostajny
-trochę męczący

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego