Golden Rose, Matte Crayon Lipstick (Matowa pomadka do ust w kredce)

Golden Rose, Matte Crayon Lipstick (Matowa pomadka do ust w kredce)

Pojemność 3,5 ml

Matowa pomadka do ust Crayon Matte tworzy na ustach aksamitne wykończenie. Wysoka zawartość pigmentów oraz długotrwała formuła sprawia, że pomadka długo utrzymuje się na ustach. Idealnie się rozprowadza, a dzięki zawartości składników nawilżających oraz wit. E dodatkowo odżywia i nawilża usta. Paleta zawiera bogatą paletę odcieni od klasycznej czerwienie po odcienie nude.

Najlepsza dla problematycznych ust!

Mam bardzo wymagające usta. Od zawsze mam problem z suchymi skórkami, spierzchniętymi ustami. Moim problemem od zawsze było znalezienie takiej szminki, aby wyglądała na ustach dobrze. Nie zależy mi na trwałości, byle wyglądała ładnie i nie podkreślała tego mankamentu.
Ta pomadka sprawdza się idealnie! Mam aktualnie kolor 10 i 22. Jest matowa, ale nie wysusza! Ma dość dobrą trwałość, można ją spokojnie dokładać, nie ciastkuje się na ustach. Jak najbardziej polecam i kupię na pewno inne kolory.

zadowolona!

Pomadki używam od przeszło roku. Jest wydajna, posiada piękny matowy kolor, cena jest bardzo przystępna oraz jest łatwo dostępna. Minusem tego produktu jest fakt ze wysusza usta. Dlatego też dla kobiet, ktore mają problemy z suchymi i spierzchniętymi ustami nie bedzie strzałem w dziesiątkę.

Cudne

Uwielbiam te pomadki za ich formule i przepiękny dobór kolorystyczny znajdą się tu nudziaki jak i również odwazniejsze kolory kocham ta pomadke za jej sposób aplikacji, za pomocą kredki oraz za mat jaki daje, jest również długotrwała!! Co rzadko się trafia w taniej półce cenowej, nawet sposób aplikacji jest prosty i łatwo wyrysowac kontur ust, Polecam ;*

Moja miłość i ten kolor <3

Aktualnie jestem posiadaczką matowej pomadki w kolorze nr 13 i jestem w niej zakochana. Bardzo łatwo i przyjemnie się nakłada. Jest bardzo poręczna i wydajna. Maluję się nią do pracy, ponieważ ma bardzo naturalny kolor a i utrzymuje się przed długi czas.

Jeden z moich ulubionych produktów do ust

Jest to jeden z moich ulubionych produktów do ust. Mam chyba z 5 odcieni :) Moje ulubione to oczywiście nudziaki. Bardzo podoba mi się szeroki katalog odcieni pomadki. Niestety nie jest trwała, ale bardzo ładnie się zjada.

aksamitne odczucia

bardzo lubię te pomadki matowe z golden rose. są przyjemne, łatwo i precyzyjnie się nimi maluje, nie rozcierają się i są trwałe. są matowe, ale nie wysuszają i pozostawiają miłe aksamitne uczucie.

Przyjemna

Bardzo przyjemna pomadka. Matująca, lecz nie ma uczucia ściągnięcia. Kolor można budować, od lekkiego do intensywnego, w zależności, na co mamy ochotę. Ładnie się ściera, nie robi plam, przyjemnie się ją nosi.

Trwała

Pomadka sprawdza się w każdej sytuacji, nie rozciera się ma wyrazisty kolor oraz cena jest przystępna. Ogólnie catrice jest jedną z moich ulubionych marek jeśli chodzi o szminki.

Codziennie na ustach :)

Nie rozstaję się z nią. Mam w kolorze 10 ina tym się nie skończy. Bardzo dobrze się nią maluje, dobra trwałość, pigmentacja, niska cena, wydajność. Widzę same zalety :)

Dobry, tani produkt

Bardzo fajne rozwiązanie dla osób, które nie lubią typowego matowego wykończenia na ustach. Pomadka jest miękka w konsystencji i daję komfortowe uczucie na ustach. Cena jak i wybór kolorów na pewno zachęcają do zakupu.

Nie dla mnie

Tak jak ich odpowiedniki w formie wykręcanej nie powalają. Dodatkowo te bardzo ciężko zatemperować żeby można je było ponownie użyć. Przez to że są tak grube ciężko precyzyjnie wyrysować usta.

małe cudo

Pomadka do ust w kredce Golden Rose była pierwszą matową pomadką, jaką kupiłam. Nie jestem fanką typowego matu-wolę satynowy efekt lub błysk na ustach. Posiadam 2kolory-08 i 10.
Kredką dobrze da się wyrysować kształt ust i jest przyjemna w aplikacji. Daje delikatny, satynowy efekt na ustach. Utrzymuje się całkiem przyzwoicie-jeśli wyjedzie poza kontur ust, gdy np piję wodę to bardzo delikatnie.
Nie wysusza ust.
Kredka jest bardzo poręczna, zajmuje mało miejsca w torebce. Opakowanie mi się średnio podoba, ale w kosmetykach drogeryjnych nie jest to dla mnie zbyt ważne(jak się nie uszkodzi to uważam, że jest w porządku)

Temperowanie kredki mi nie przeszkadza, wolałabym, żeby nie trzeba było jej temperować, ale niska cena to wynagradza:)

Cena tego kosmetyku jest na tyle zachęcająca, że wiele osób po nią sięga:) To duży plus:)

Dostępność-w dużych miastach w galeriach są wysepki lub sklepy Golden Rose a poza tym widziałam te kredki w wielu drogeriach, niektórych sieciówkach(chyba Drogerie Polskie albo Laboo).

Na pewno kolor 10 kupię ponownie, bo jest piękny.

Obecnie na rynku jest tyle pomadek, sama firma Golden Rose wypuszcza co chwilę nowe, że ciężko jest być wiernym 1pomadce.