Aroma Creme - Comfort (Płyn do kąpieli)

Aroma Creme - Comfort (Płyn do kąpieli)

Odżywiają skórę i wyciszają zmysły. Swoje działanie zawdzięczają zawartości kremu nawilżającego oraz olejków z kwiatu pomarańczy i drzewka różanego. Substancje nawilżające pomagają skórze stać się gładką, miękką i nawilżoną, a delikatny, kwiatowy zapach działa kojąco i wyciszająco. Olejek z drzewka różanego ma słodki, kwiatowy zapach. Stosowany w pielęgnacji ciała odżywia zmęczoną i wrażliwą skórę. Używany w pielęgnacji twarzy - odświeża i zapobiega zmarszczkom.

Olejek z kwiatu pomarańczy charakteryzuje się świeżym, owocowym, cytrusowym zapachem. Stosowany w pielęgnacji twarzy działa przeciwzmarszczkowo, odświeżająco i oczyszczająco. Używany w pielęgnacji ciała - odświeża i relaksuje.

Cena: 11 zł / 500 ml

jeden z ulubionych

Miałam już żel a płyn jest równie dobry. Nawilża, dobrze się pieni, zapach ma cdny, baardzo mi odpowiada :) Może nie jest super wydajny - ale to chyba przez to że lubie dawać go dużooo :)

Używam tego produktu od:dawna

bez zarzutów

Ładny słodki zapach,który jednak nie jest zbyt mocny i nie czuć go zbyt długo, ale dobrze się pieni, nie wysusza skóry, w miarę wydajny, tylko cena mogła by być niższa.Po za tym nic dodać nic ująć.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

... lepszy niż brat Exotic ...

Lepszy niż brat Palmolive Aroma Creme Exotic, ale tylko pod względem zapachu, ten jest słodki, kobiecy, landrynkowo-jedwabny. O konsystencji i całej reszcie napisałam przy okazji recenzowania brata :)

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Botoksu zastosowania

***

Kupiłam go z ciekawości, bo żele mi tej firmy odpowiadają i byłam ciekawa jak płyn się spisze.
+ fajny, słodki zapach,
+ Fajne opakowanie,
- konsystencja - trochę za żadka i w związku z tym można za dużo wylać.

Po prostu komfort...

Jest świetny, podobnie jak żel pod prysznic pachnie wprost cudownie. Dzięki niemu czuję się odprężona i zrelaksowana....
Nawilża moje ciało i sprawia,że staje się bardzo gładkie. :D
Konsystencja odpowiednia jak dla płynu, wydajny.

Zwyczajny

Co mozna napisac o plynie do kapieli...? Moze w punktach:
- ma ladne, estetyczne, w miare poreczne opakowanie (chociaz troszke trudno sie otwiera mokra reka),
- ma zdecydowanie za rzadka konsystencje i zawsze za duzo plynu wlewa sie do wanny,
- pieni sie dobrze,ale nie rewelacyjnie- tak jak i pozostale "palmolivy",
- przecudnie pachnie!!! slodko, egzotycznie, kwiatowo, relaksujaco. I to najwieksza jego zaleta.

Nie powala na kolana. Po prostu zwyczajny, przyjemnie pachnacy plyn do kapieli :)