18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Terraxis, Terractive, Błotna maska do twarzy z glinką bretońską

Terraxis, Terractive, Błotna maska do twarzy z glinką bretońską

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 16 ml
Cena 10,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Błotna maska Teractive jest wzbogacona unikalną glinką z południowej Bretanii bogatą w minerały i mikroelementy, w tym magnez, sód i cynk - składniki niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Glinka absorbuje zanieczyszczenia i toksyny. Skóra jest oczyszczona i wzbogacona o niezbędne mikroelementy.

Skład: Aqua (Water), Maris Limus Extract, Illite, Maris Salt (Sea Salt)

Cena: 10zł / 16g.
/w/

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: jedna próbka

Przesusza

Kosmetyk otrzymałam w prezencie przy zamówieniu, nieznałam wcześniej tej firmy. Opakowanie bardzo praktyczne. Maseczka ma rzadszą konsystencje niż te które używałam do tej pory. Zapach bardzo ziemisty,lekko siarkowy zdecydowanie nieprzyjemny. Po nałożeniu na twarz poczułam bardzo duży dyskomfort, troche jakby pieczenie, troche ściągnięcie. Po kilku minutach zmyłam maske ponieważ zaczeła wysychać, nie trzymałam jej tak długo jak zaleca producent. Produkt ma silne działanie, zauważyłam że pory zmniejszyły się, skóra zdecydowanie oczyszczona. Dla mojej skóry zdecydowanie zbyt wysuszająca.

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: jedna próbka

Szczypie

Maske dostałam do przetestowana przy okazji zakupów z sephory. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to skład. Tylko 4 składniki co zdecydowanie na + !
Zaraz po nałożeniu zaczeła szczypać, myślałam, że to tak tylko na początku i zaraz ten efekt minie ( miewałam już takie sytuacje) ale im bardziej zasychała na twarzy tym bardziej szczypało i nie wytrzymałam tych 12 minut, które zaleca producent. Zmyłam ją po około 7. Po usunięciu maski bałam się, że będę miała zaczerwienioną skórę, na szczeście tak nie było, a mimo tego okropnego bólu widziałam, że pory były ładnie oczyszczone. Ale czy warty jest ten efekt jest przy takim pieczeniu?

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  13
  produktów

  60
  recenzji

  426
  pochwał

  10,00

 2. 2

  45
  produktów

  122
  recenzji

  249
  pochwał

  8,54

 3. 3

  17
  produktów

  27
  recenzji

  382
  pochwał

  8,22

Zobacz cały ranking