Chantal, Intensis Prosalon, Hair Tonic (Tonik intensywnie nawilżający)

Chantal, Intensis Prosalon, Hair Tonic (Tonik intensywnie nawilżający)

Tonik intensywnie nawilżający Intensis Prosalon jest doskonały do włosów suchych, łamliwych oraz z rozdwajającymi się końcówkami. Lekki tonik wzbogacony wyciągiem z alg, które mają działanie nawilżające, przywracają jedwabistość i miękkość włosom szorstkim w dotyku. Proteiny soi wygładzają łuskę włosa, pomagają w rozczesywaniu i dyscyplinowaniu włosów, a także maja działanie antyrodnikowe.

bardzo dobra

Jest to bardzo dobra odżywka i jeszcze kiedyś do niej wrócę.
Do tej pory najczęściej sięgałam po spreje firmy Marion ale chciałam dla odmiany wypróbować coś nowego. Chantal był dobrym wyborem. Na początku byłam niepewna tego zakupu, ponieważ miałam kiedyś szampon i odżywkę z tej serii, które nie sprawdziły się na moich włosach. Odżywka w spreju jednak wybija się na tle pozostałych elementów serii.

Sprej:
-przyjemnie pachnie,
-zauważalnie wygładza i nawilża włosy,
-ułatwia rozczesywanie,
-pomaga wystylizować włosy na szczotce- szczotka idealnie sunie po włosach, nie szarpie ich,
-sprej jest przy tym lekki, nie obciąża włosów, nie przyspiesza przetłuszczania, nie zbija włosów w kolonie,
-delikatnie nabłyszcza wlosy.

Jestem zadowolona z tego kosmetyku. Wad nie widzę. Polecam wypróbowanie.

dobry wybór

Używam tego toniku od paru miesięcy i jestem na prawdę pozytywnie zaskoczona, pomaga w odżywianiu włosów farbowanych. Ma przyjemny zapach, co ma dla mnie duże znaczenie. Dzięki niemu moje włosy nabrały połysku i wyglądają zdecydowanie zdrowiej. Polecam

Używam tego produktu od: 5 miesiący