Makeup Revolution, Iconic Pro 1 Eyeshadow Palette (Paleta 16 cieni do powiek)

Makeup Revolution, Iconic Pro 1 Eyeshadow Palette (Paleta 16 cieni do powiek)

Pojemność 1 szt

Makeup Revolution, Iconic Pro 1 paleta 16 cieni do powiek zawiera cienie błyszczące i matowe. Mocno napigmentowane, trwałe kolory. Makeup Revolution, Iconic Pro 1 paleta 16 cieni do powiek jest idealna do wykonania dziennego i wieczorowego makijażu.

Moja ulubiona

Posiada odpowiednie kolory metaliczne jaki i matowe, do cena jest niska. Cienie dobrze się nakładają, bezproblemowo . Co najlepsze to pędzel, który jest wygodny i dwustronny. Oczywiście kupie kolejne opakowanie :)

Paleta ma wszystkie kolory niezbędne dla mnie do wykonania codziennego makijażu jak i ciemniejszego wieczornego smokey. Cena jest niska a praca z cieniami jest bezproblemowa...no może najciemniejszy brąz i czerń się trochę osypują. Jedna sprawa szczególnie zaskoczyła mnie pozytywnie to dołączony dwustronny pędzel, który używam i uważam, że fajnie się z nim pracuje (zwykle do palet dołączone są tylko tandetne aplikatory). Zużyłam niemal całą zawartość palety i planuję kupić niedługo kolejną.

To nie to

W porównaniu do dużych palet z serii Flawless, ta, podobnie jak i Iconic Pro 2, niestety ma gorszą jakość. Cienie na powiekach tracą kolor, są jaśniejsze niż wydają się w palecie, nawet te ciemne i mimo użycia bazy rolują się i bledną. Jednak maty jak na takie wykończenie i tak nieźle się spisują.
Najbardziej podoba mi się fioletowy kolor w ciekawym odcieniu, natomiast jasnych cieni jest w tej palecie jak na mój gust za dużo.
Podoba mi się natomiast podział cieni na matowe (górny rząd) i perłowe (dolny rząd). Paleta prezentuje się bardzo elegancko także z uwagi na matowe wieko kasetki.

Bardzo ją lubię!

Paletka w neutralnych kolorach z niezłą pigmentacją. Górny rząd to maty, dolny to cienie perłowe i metaliczne. Jest kolor bazowy, rozświetlający, transferowy i czarny do stworzenia kreski. Ta paleta jest wystarczająca na dłuższe wyjazdy. Tym bardziej, że kasetka jest solidna i ma spore lusterko. Polecam!

średnia, bez szału

Skuszona opiniami pozytywnymi w internecie kupiłam paletę. Cienie są słabo napigmentowane. Wiadomo, że kiedy paleta kosztuje 35 zł nie należy spodziewać się jakości inglota, ale po tak pozytywnych opiniach o marce spodziewałam się o wiele więcej. Matowe cienie są ok. Najjaśniejszy mat słabo napigmentowany, inne średnio. Brązy rudawe - idealne do brwi przy rudych włosach. Maty dobrze się blendują, mają ładne, praktyczne kolory. Cienie perłowe i błyszczące - okropność. Przyklejają się nierównomiernie do powieki i żadne rozcieranie ani dokładanie kosmetyku nie pomaga. Są jakby "grudkowe", ale nie zbierają się w załamaniu powieki i nawet dobrze na niej trzymają, tylko jakoś nierówno.. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim.
Opakowanie matowe. Widać każdy odcisk palca ;)
Plusem jest dwustronny pędzelek - całkiem niezły.
Podsumowując: cienie matowe są dobre (jak na tą półkę cenową), cienie perłowe bardzo słabe.

Dobre i tanie :)

Cienie jak za tę cenę (ja zapłaciłam 24 zł w promocji) są naprawdę rewelacyjne.
+ za dobrze dobraną gamę kolorystyczną, (zerżniętą co prawda na maxa z lorac pro) - fanki brązów, beży będą zachwycone.
+cienie matowe i perłowe- ogromny plus za to, że perłowe nie są "chamsko brokatowe" jak to się czasem zdarza- efekt jaki się nimi osiąga to tafla wody, wykończenie jest perliste, ale absolutnie nie brokatowe.
+/- dobrze się blendują, chociaż ciemne kolory niestety trochę smużą i mogą robić plamy- trzeba na to uważać, ale mnie osobiście nigdy szczególnie to nie przeszkadzało
+wspaniała jak na tę cenę pigmentacja i dobre budowanie koloru i głębi
+trwałość- oj zdarzało się, że po imprezowej nocy cienie były w idealnym stanie :)
+nawet jasne cienie dają radę- tu ogromne zaskoczenie, bo nie spodziewałam się, że biały matowy cień będzie AŻ tak widoczny.
+ duże lusterko i miłe zaskoczenie w postaci całkiem przyzwoitego podwójnego pędzelka. Nie jest on jakiś super ekstra, ale na pewno lepszy od zwykłych tandetnych pacynek

- niestety mam wrażenie, że są średnio wydajne. Nie korzystałam z tej paletki non stop, a po 3 tygodniach ujrzałam już metalowe denko od jednego z ulubionych cieni
- co za tym idzie- niestety cienie troszkę się osypują- także w pudełeczku potrafią się kruszyć pod nawet najbardziej puszystym pędzlem
- opakowanie- niestety plastik z którego jest wykonane ( matowy) sprawia, że widać na nim każde zabrudzenie, które schodzi tylko po przeczyszczeniu oliwką lub dwufazowym płynem do demakijażu...

Ogólnie mam mieszane uczucia także do tak ewidentnego ściągniecia gamy kolorystycznej z lorac pro- tutaj podobieństwo jest OCZYWISTE, ba, nie jest to nawet podobieństwo, bo nawet kolejność cieni jest taka sama jak w lorac. Pudełka też bardzo podobne... natomiast jako posiadaczka lorac pro i iconic pro 1 muszę powiedzieć, że zdecydowanie gdybym miała wybierać, wybrałabym Iconic- różnica jest oczywiście w jakości i nakładaniu, a także w blendowaniu, ale ta PRZEPAŚĆ cenowa między tymi dwoma produktami raczej wynagradza minimalne braki i niedociągnięcia iconic pro

Super

+ dobra jakość
+ dobra pigmentacja
+ opakowanie z lusterkiem i najlepszym pędzlem jaki kiedykolwiek znalazłam w paletce
+ trwałość
+wydajność
+ świetna kolorystyka
+bardzo uniwersalna paleta

Genialna!

plusy

+piękne kolory
+niska cena
+dobrze się blendują
+nie znikają z powieki
+utrzymują się cały dzień
+niezła pigmentacja (nawet matowych cieni)
+duże lusterko, bardzo pomocne w wykonaniu całego makijażu twarzy
+jak na pędzelki dołączane do palet, ten pędzelek jest naprawdę niezły
+nada się do dziennych i wieczorowych makijaży

minusy
brak! :)

Używam tego produktu od: 4 mies.