Makeup Revolution, Iconic Pro 1 Eyeshadow Palette (Paleta 16 cieni do powiek)

Makeup Revolution, Iconic Pro 1 Eyeshadow Palette (Paleta 16 cieni do powiek)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 1 szt

Makeup Revolution, Iconic Pro 1 paleta 16 cieni do powiek zawiera cienie błyszczące i matowe. Mocno napigmentowane, trwałe kolory. Makeup Revolution, Iconic Pro 1 paleta 16 cieni do powiek jest idealna do wykonania dziennego i wieczorowego makijażu.

Świetna paleta

Jest to moja trzecia "prawdziwa paleta" - nie jestem wizażystą i produktów do makijażu używam tylko na małą skalę. O tej palecie mogę napisać, że jest moim makijażowym hitem - ma wspaniałe naturalne kolory do makijażu dziennego i wieczorowego. Nie ma tu żadnych szalonych kolorów, co sprawia, że każdy cień jest dla nie użytkowy. Znajdziemy w niej świetnie blendujące się maty oraz trochę błyskotek - rozjaśniających i rozświetlających oko, oraz takich typowo wieczorowych do makijażu imprezowego. Polecam paletę wszystkim początkującym w makijażu.

Jak za taką cenę ok

Paleta jest bardzo uniwersalna. Możmna nią wyczarować makijaż zarówno dzienny jak i wieczorowy. Zawiera cienei matowe i błyszczące. Jakoś cienie nie jest powalająca ale jak za taką cenę to nie jest żle. Pigmentacja niestety nie powala ale za to można dozować intensywność kolorow na powiece. Zaletą jest duże lusterko. Pędzelek dołączony do palety daje radę.

Moja ulubiona

Posiada odpowiednie kolory metaliczne jaki i matowe, do cena jest niska. Cienie dobrze się nakładają, bezproblemowo . Co najlepsze to pędzel, który jest wygodny i dwustronny. Oczywiście kupie kolejne opakowanie :)

Paleta ma wszystkie kolory niezbędne dla mnie do wykonania codziennego makijażu jak i ciemniejszego wieczornego smokey. Cena jest niska a praca z cieniami jest bezproblemowa...no może najciemniejszy brąz i czerń się trochę osypują. Jedna sprawa szczególnie zaskoczyła mnie pozytywnie to dołączony dwustronny pędzel, który używam i uważam, że fajnie się z nim pracuje (zwykle do palet dołączone są tylko tandetne aplikatory). Zużyłam niemal całą zawartość palety i planuję kupić niedługo kolejną.

To nie to

W porównaniu do dużych palet z serii Flawless, ta, podobnie jak i Iconic Pro 2, niestety ma gorszą jakość. Cienie na powiekach tracą kolor, są jaśniejsze niż wydają się w palecie, nawet te ciemne i mimo użycia bazy rolują się i bledną. Jednak maty jak na takie wykończenie i tak nieźle się spisują.
Najbardziej podoba mi się fioletowy kolor w ciekawym odcieniu, natomiast jasnych cieni jest w tej palecie jak na mój gust za dużo.
Podoba mi się natomiast podział cieni na matowe (górny rząd) i perłowe (dolny rząd). Paleta prezentuje się bardzo elegancko także z uwagi na matowe wieko kasetki.

Bardzo ją lubię!

Paletka w neutralnych kolorach z niezłą pigmentacją. Górny rząd to maty, dolny to cienie perłowe i metaliczne. Jest kolor bazowy, rozświetlający, transferowy i czarny do stworzenia kreski. Ta paleta jest wystarczająca na dłuższe wyjazdy. Tym bardziej, że kasetka jest solidna i ma spore lusterko. Polecam!

średnia, bez szału

Skuszona opiniami pozytywnymi w internecie kupiłam paletę. Cienie są słabo napigmentowane. Wiadomo, że kiedy paleta kosztuje 35 zł nie należy spodziewać się jakości inglota, ale po tak pozytywnych opiniach o marce spodziewałam się o wiele więcej. Matowe cienie są ok. Najjaśniejszy mat słabo napigmentowany, inne średnio. Brązy rudawe - idealne do brwi przy rudych włosach. Maty dobrze się blendują, mają ładne, praktyczne kolory. Cienie perłowe i błyszczące - okropność. Przyklejają się nierównomiernie do powieki i żadne rozcieranie ani dokładanie kosmetyku nie pomaga. Są jakby "grudkowe", ale nie zbierają się w załamaniu powieki i nawet dobrze na niej trzymają, tylko jakoś nierówno.. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim.
Opakowanie matowe. Widać każdy odcisk palca ;)
Plusem jest dwustronny pędzelek - całkiem niezły.
Podsumowując: cienie matowe są dobre (jak na tą półkę cenową), cienie perłowe bardzo słabe.

Dobre i tanie :)

Cienie jak za tę cenę (ja zapłaciłam 24 zł w promocji) są naprawdę rewelacyjne.
+ za dobrze dobraną gamę kolorystyczną, (zerżniętą co prawda na maxa z lorac pro) - fanki brązów, beży będą zachwycone.
+cienie matowe i perłowe- ogromny plus za to, że perłowe nie są "chamsko brokatowe" jak to się czasem zdarza- efekt jaki się nimi osiąga to tafla wody, wykończenie jest perliste, ale absolutnie nie brokatowe.
+/- dobrze się blendują, chociaż ciemne kolory niestety trochę smużą i mogą robić plamy- trzeba na to uważać, ale mnie osobiście nigdy szczególnie to nie przeszkadzało
+wspaniała jak na tę cenę pigmentacja i dobre budowanie koloru i głębi
+trwałość- oj zdarzało się, że po imprezowej nocy cienie były w idealnym stanie :)
+nawet jasne cienie dają radę- tu ogromne zaskoczenie, bo nie spodziewałam się, że biały matowy cień będzie AŻ tak widoczny.
+ duże lusterko i miłe zaskoczenie w postaci całkiem przyzwoitego podwójnego pędzelka. Nie jest on jakiś super ekstra, ale na pewno lepszy od zwykłych tandetnych pacynek

- niestety mam wrażenie, że są średnio wydajne. Nie korzystałam z tej paletki non stop, a po 3 tygodniach ujrzałam już metalowe denko od jednego z ulubionych cieni
- co za tym idzie- niestety cienie troszkę się osypują- także w pudełeczku potrafią się kruszyć pod nawet najbardziej puszystym pędzlem
- opakowanie- niestety plastik z którego jest wykonane ( matowy) sprawia, że widać na nim każde zabrudzenie, które schodzi tylko po przeczyszczeniu oliwką lub dwufazowym płynem do demakijażu...

Ogólnie mam mieszane uczucia także do tak ewidentnego ściągniecia gamy kolorystycznej z lorac pro- tutaj podobieństwo jest OCZYWISTE, ba, nie jest to nawet podobieństwo, bo nawet kolejność cieni jest taka sama jak w lorac. Pudełka też bardzo podobne... natomiast jako posiadaczka lorac pro i iconic pro 1 muszę powiedzieć, że zdecydowanie gdybym miała wybierać, wybrałabym Iconic- różnica jest oczywiście w jakości i nakładaniu, a także w blendowaniu, ale ta PRZEPAŚĆ cenowa między tymi dwoma produktami raczej wynagradza minimalne braki i niedociągnięcia iconic pro

Super

+ dobra jakość
+ dobra pigmentacja
+ opakowanie z lusterkiem i najlepszym pędzlem jaki kiedykolwiek znalazłam w paletce
+ trwałość
+wydajność
+ świetna kolorystyka
+bardzo uniwersalna paleta

Genialna!

plusy

+piękne kolory
+niska cena
+dobrze się blendują
+nie znikają z powieki
+utrzymują się cały dzień
+niezła pigmentacja (nawet matowych cieni)
+duże lusterko, bardzo pomocne w wykonaniu całego makijażu twarzy
+jak na pędzelki dołączane do palet, ten pędzelek jest naprawdę niezły
+nada się do dziennych i wieczorowych makijaży

minusy
brak! :)

Używam tego produktu od: 4 mies.