Holika Holika, Soda Pore, Cleansing Foam (Pianka do mycia twarzy z sodą oczyszczoną)

Holika Holika Soda Pore Cleansing Foam to łagodna pianka do mycia twarzy z dodatkiem sody oczyszczonej i minerałów. Skutecznie usuwa brud i pozostałości makijażu, dbając o dogłębne oczyszczenie porów. Zapewnia efekt odżywionej i gładkiej skóry.

Super!

Wahałam się długo nad preparatem, który w swoim składzie ma sodę oczyszczoną. Słyszałam jednak o nim dużo dobrego i kiedyś przy okazji zakupu kremu bb kliknęłam z ciekawości i tą piankę.

+genialnie myje i naprawdę mocno oczyszcza
+odblokowuje pory, zmniejsza ich widoczność
+wspomaga leczenie niedoskonałości, wysusza już istniejące
+nie podrażnił mojej skóry i nie wysuszył jej
+bardzo przyjemna konsystencja
+wydajny

Polecam wypróbować!

Bez zachwytów

Kupiłam dla odmiany, licząc, że będzie to coś podobnego do Baking Powder Pore Cleansing Foam od Etude House. Niestety, w porównaniu do EH, pianka Holika Holika okazała się znacznie mniej atrakcyjna.

Przede wszystkim nie spodobał mi się chemiczny zapach, kojarzący się ze środkami do czyszczenia sanitariatów. To pewnie kwestia osobistych upodobań, ale mnie ta woń dość mocno zniechęcała.

Działanie określiłabym jako poprawne: pianka zmywała krem BB, ale czasem musiałam aplikować ją dwukrotnie, bo za pierwszym razem nie udało się uzyskać pożądanego efektu. Produkt dość słabo się pienił i, koniec końców, okazał się niezbyt wydajny. Mimo, że w kwestii oczyszczania pianka raczej spełniała swoje zadanie, to nie wzbudziła mojego zachwytu.

+ nie podrażnia
+ radzi sobie z kremem BB
+ wygodne opakowanie

- nieprzyjemny, chemiczny zapach
- słabo się pieni
- czasem wymaga powtórnej aplikacji
- niezbyt wydajna