Thalgo, Criste Marine, Reviving Marine Mist (Rewitalizująca mgiełka morska)

Thalgo, Criste Marine, Reviving Marine Mist (Rewitalizująca mgiełka morska)

Koncentrat wody morskiej, który został opracowany, by zwiekszyć skutecznośc kremów pielęgnacyjnych. Nakładane na skórę drobne kropelki preparatu stymulują witalna energię skóry. Uzyskawszy stymulacje, komórki mogą w bardziej optymalny sposób skorzystać z działania kosmetycznego zastosowanych preparatów.

Rewelacja

Kosmetyki Thalgo odkryłam podczas pobytu w spa. Spray miałam zastosowany podczas zabiegu, kosmetyczka przekonała mnie do niego. Kupilam zatem codziennie pryskam twarz przed nałozeniem kremu thalgo z kolagenem. Kosmetyki stosuję od 2 t-dni i widzę różnice. Twarz jest wypoczeta, świeża. Polecam!!!

Używam tego produktu od: 2 t-dni
Ilość zużytych opakowań: duże

bubel

Bardzo słaby produkt, tworzy na twarzy lepka warstewkę, potęgującą świecenie się skóry i powstawanie wyprysków. Nie zauważyłam działania witalizującego, wręcz przeciwnie, miałam wrażenie , że moja skóra duzi się pod nią, . Ze względu na negatywne efekty zużyłam do dekoltu, też bez fajerwerków.Jedyny plus za piękny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

przyjemna rozkosz

Zdecydowanie bardzo fajny odświeżający produkt, szczególnie latem gdy jest prano. smialo można go uzywać zamiast toniku. Rozpylana mgiełka jest bardzo delikatna przepięknie pachnie, POLECAM

Używam tego produktu od:0.5r

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

przyjemny gadżecik

Raz używałam tej mgiełki zamiast toniku, a raz jako można by powiedzieć "dopalacza". Zawsze pod krem, bo takie ma mieć zadanie - wzmacniać jego działanie :D W sumie byłam zadowolona. Opakowanie ładniutkie, bardzo fajnie pryska (nie jak klasyczny sprej czy woda termalna, tylko właśnie mgiełka), pięknie pachnie, nawilża i co zdecydowanie zauważyłam poprawia koloryt cery.
Ogólnie rzecz ujmując bardzo przyjemny produkt.
Nie wiem czy się jeszcze skuszę, dotychczas dostawałam w prezencie :>

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące (porządnie wydajny)