Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Artistry, Ideal Radiance, Spot Corrector (Korektor redukujący przebarwienia)

Artistry, Ideal Radiance, Spot Corrector (Korektor redukujący przebarwienia)

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 15 ml
Cena 268,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Korektor Amway Artistry Ideal Radiance Spot Corrector posiada formułę, która niweluje nawet najtrwalsze ciemne plamy i przebarwienia. Preparat przeznaczony jest do stosowania rano i wieczorem. Posiada skoncentrowaną formułę, która dociera do problematycznych warstw skóry już w ciągu dwóch godzin od momentu nałożenia jej na twarz. Zmniejszenie aktywności melaniny następuje w ciągu zaledwie 24 godzin.* Rezultat: widocznie rozświetlona i rozjaśniona skóra o promiennym wyglądzie i wyrównanym kolorycie.
*82% kobiet biorących udział w testach potwierdziło, że korektor redukujący przebarwienia pomógł im zmniejszyć poziom objawów hiperpigmentacji w ciągu zaledwie 4 tygodni. Intensywna i skuteczna formuła korektora eliminuje trwałe przebarwienia starcze. 97% kobiet biorących udział w testach zauważyło, że ich skóra stała się jaśniejsza już po 12 tygodniach stosowania produktu! Amway Artistry Ideal Radiance Spot Corrector zwiększa promienność skóry. Składniki zawarte w korektorze docierają do głębszych warstw skóry, dzięki czemu skutecznie eliminują przebarwienia, jednocześnie łagodząc, nawilżając i odżywiając skórę, która staje się miła w dotyku
i rozświetlona od wewnątrz.
Proteiny z pereł, czerwone algi, wyciąg z fasoli oraz śliwki europejskiej wspomagają swoje działanie, rozjaśniając skórę i łagodnie wyrównują jej koloryt. Zaawansowany system oparty na stworzonej przez Artistry technologii 3D gwarantuje, że wszystkiego jego składniki oraz specjalne połączenie substancji nawilżających i łagodzących, docierają do głębszych warstw skóry, czyli tam, gdzie ich działanie jest najbardziej skuteczne.

Cechy produktu

Rodzaj
do twarzy
Właściwości
rozświetlające
Opakowanie
we fluidzie
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  7
  produktów

  30
  recenzji

  299
  pochwał

  10,00

 2. 2

  18
  produktów

  38
  recenzji

  268
  pochwał

  9,53

 3. 3

  19
  produktów

  24
  recenzji

  233
  pochwał

  7,92

Zobacz cały ranking