Lirene Dermoprogram, Beauty Collection, Grejpfrutowy peeling antycellulitowy

Lirene Dermoprogram, Beauty Collection, Grejpfrutowy peeling antycellulitowy

Lirene Grejpfrutowy peeling antycellulitowy zapewnia prawdziwy zastrzyk energii dzięki wyjątkowemu połączeniu składników antycellulitowych z orzeźwiającym aromatem grejpfruta. Kofeina, L-karnityna, eskulina i centella azjatycka ujędrniają i uelastyczniają, a drobinki peelingujące doskonale przygotowują skórę do wchłonięcia składników aktywnych zawartych w balsamach.

Przepiękny zapach na pewno zachęci wszystkich do zakupu!

PLUSY:
+ Sprawia, że skóra jest gładka i przyjemna w dotyku,
+ Dostępność,
+ Wydajność,
+ Niska cena,
+ Poręczne opakowanie,
+ Grube ziarenka,
+ Nie podrażnia skóry,
+ Lekkie działanie antycellulitowe,
+ Orzeźwia.

MINUSY:
Brak!

PODSUMOWUJĄC:
Polecam!!!

Uwielbiam

Świeży zapach prawdziwych grejpfrutow. Mocno peelinguje a skóra staje się gładka. Najlepszy peeling do całego ciała. Daje super efekt kiedy nawilzasz jeszcze dodatkowo balsamem. Trudno mi stwierdzić czy zniwelowal cellulit ale na pewno znów kupie. Jest świetny dla samej relaksacji tez. Jak wspomniały inne osoby. Za szybko się kończy.

Mój pewniak

Kupuję od lat...z przerwami jak mam ochotę na jakąś zmianę, ale jak zmiany mnie zmęczą to wracam..:) Pachnie przyjemnie prawdziwym grejpfrutem, drobinki są naparwdę porządnej wielkości i dobrze masują ciało. Naprawdę po tym peelingu czuć ,że ma moc. Ciało jest zaróżowione, głądkie, elastyczne. Myślę,że wspomaga walkę z cellulitem , ja nie narzekam, jak systematycznie ćwiczę i wspomagam się odpowiednimi kosmetykami jak ten peeling jest lepiej:)Zapach orzeźwia i nastraja pozytywnie. Mogę się tylko przyczepić do jego wydajności bo mi zdecydowanie za szybo się kończy...:( Często można go dostać w promocji za niezałe 10 zł. Polecam.

uwielbiam

Swoją drogą nie jest to pierwszy peeling tej marki, który mam - bardzo je lubię. A dlaczego postanowiłam akurat zrecenzować ten? A no już biorę się za pisanie! Męczył mnie cellulit o dziwo, raczej nie miałam z nim problemu, postanowiłam, że zadziałam na niego potrójnie: dieta, ćwiczenia oraz odpowiedni kosmetyk. Podziałało! A peeling uwielbiam za duże drobinki, które świetnie masowały ciało, oraz za zapach!

Peelinguje i orzeźwia

Przynajmniej dwa razy w tygodniu wykonuję peeling całego ciała. Często sięgam po produkt Lirene. Peeling ten ma bardzo orzeźwiający grejpfrutowy zapach, który dodaje energii mojej skórze. Dobrze rozprowadza się na skórze, nie spływa, drobinki są dosyć duże i mocno peelingują. Skóra po użyciu tego produktu jest bardzo miła w dotyku, mam wrażenie, że bardziej elastyczna i jędrna. Bardzo dobrze po takim zabiegu wchłania balsamy. Produkt w przystępnej cenie.

REWELACYJNY

Peeling kupilam nie sugerujac sie opiniami. Byl to impuls. i nie zaluje!
pachnie pieknie, peeling gruboziarnisty, wydajny, jedynie opakowanie troche mnie wkurza. Latwo je popsuc i leje sie produkt.
Ale dzialanie i zapach mu to wynagradza <3
zakupilam za ok 8 zl w hipermarkecie AUCHAN

Zawsze do niego wracam

Mocny peeling o orzeźwiającym zapachu, używam średnio raz w tygodniu. Skóra staje się o wiele gładsza, jeśli chodzi o działanie antycellulitowe to są efekty. Używałam innych jednak jak dla mnie ten produkt jest najlepszym peelingiem. Opakowanie praktyczne, cena niewygórowana.

bardzo przyjemny

Raz na jakiś czas lubię użyć do ciała peelingu, niekoniecznie musi być antycellulitowy. Ten akurat był w dobrej cenie więc kupiłam.
Bardzo ładnie pachnie i dobrze rozprowadza się po skórze, nie spływa i dobrze się masuje. Ciało jest wyraźnie gładsze i przyjemne w dotyku.
Wygodne opakowanie

Nie oceniam działanie antycellulitowego bo o to mni nie chodziło kupując ten produkt

Fajny

+ ładnie pachnie
+ dobrze oczyszcza
+ wygładza
+ napina skórę
+ orzeźwia i dodaje energii
Ogólnie przyjemny produkt, kupiłam go w dodatku w promocji za 10 zł więc nie żałuję.

Fajny

Produkt przepięknie pachnie świeżym grejpfrutem, dzięki czemu używanie go sprawia ogromny relaks. Peeling ma dużo drobinek i nie jest gruboziarnisty, co mi bardzo odpowiada ponieważ mam suchą i wrażliwą skórę. Dobrze się rozprowadza i bezproblemowo peelinguje. Ma idealną konsystencję - nie jest za gęsty, dzięki czemu jest również wydajny. Co mnie urzekło w nim to również to, iż pomaga w walce z wrastającymi włoskami. Działania antycelulitowego nie zauważyłam, ale drogie panie nie oczekujmy cudów od peelingu za dyche nie robiąc nic poza tym. Opakowanie jest wygodne, choć wolę jednak peelingi w słoiczkach. Mimo to, uważam, że produkt jest świetny i będę do niego wracać.

Porzadny mocny peeling

Szukałam ostrego peelingu i trafiłam na ten z Lirene. Mocno zdziera, ma intensywny zapach ale nie przesadzony, trochę obficiej trzeba go spłukiwać,skóra po nim jest gładziutka i miła w dotyku. Pomaga przy wrastających włoskach. Jak każdy tego rodzaju peeling jest niezbyt wydajny jeśli często używa się go na całe ciało. Działania antycellulitowego niestety nie zauważyłam.

Świetny, gruboziarnisty peelnig pod prysznic

Uwielbiam peelingi do ciała, choć preferuję te solne, zatopione w olejku, Ten kupiłam na wyjeździe, z braku innych opcji, w jakiejś małej wiejskiej drogeryjce (płacąc za niego niestety dwa razy tyle ile np w Rossmannie....), jednak ani trochę nie żałuję:-) Peeling zdziera mocno, tak jak lubię, ma mnóstwo drobinek (ostrych, chyba syntetycznych, bo nie jest to ani cukier, ani sól - nie rozpuszczają się w wodzie - trzeba je obficie spłukać), ale nie podrażnia ani trochę. Fajnie się pieni i obłędnie, a przy tym świeżo pachnie! Skóra jest po nim idealnie wypolerowana, napięta i gładziutka. Opakowanie ładne i bardzo wygodne. Jedyna wada, to słaba wydajność - peelingując porządnie całe ciało starcza na jakieś 4 razy, ale inne tego typu produkty nie są lepsze. Jednak ten peeling jest ewidentnie najlepszym z całej serii (mango - za słaby, żurawina - cukrowe drobinki momentalnie rozpuszczają się w wodzie, kokos - chemicznie pachnie). Jeśli ktoś zastanawia się, który peeling Lirene kupić, to zdecydowanie ten, zwłaszcza że w promocji można go upolować już za ok 11 zł!