Lirene Dermoprogram, Beauty Collection, Grejpfrutowy peeling antycellulitowy

Lirene Dermoprogram, Beauty Collection, Grejpfrutowy peeling antycellulitowy

Sprawdź ceny produktu

Lirene Grejpfrutowy peeling antycellulitowy zapewnia prawdziwy zastrzyk energii dzięki wyjątkowemu połączeniu składników antycellulitowych z orzeźwiającym aromatem grejpfruta. Kofeina, L-karnityna, eskulina i centella azjatycka ujędrniają i uelastyczniają, a drobinki peelingujące doskonale przygotowują skórę do wchłonięcia składników aktywnych zawartych w balsamach.

Jeden z ulubionych

Ten peeling używam od dawna.
Ma piękny naturalny zapach.
Mocno zdziera, skóra po nim jest wyjątkowo wygładzona.
Jest wydajny tani i łatwo dostępny.
Jednyną wadą jest to, że dosyć trudno go zmyć z ciała.

Jest mega

Używam go już od jakiegoś czasu i jestem z niego bardzo zadowolona .Jest wygodny w użyciu,skóra po nim jest gładka i miła w dotyku a jego zapach jest obłędny.Idealny na letnie dni.

Absolutny ideał na lato

Przez lata byłam wierna peelingom kawowym, które dobrze działały na cellulit, ale jednocześnie brudziły prysznic i były trudne do zmycia. Peelingi o zapachu cytrusów to zawsze dobry wybór na lato, działają orzeźwiająco i dają efekt zniewalającej czystości. Na upał doskonały :)
Trudno mi ocenić, czy działa na cellulit, ponieważ mój jest niewyraźny, ale moja skóra przypomina skórę niemowlaka :)

Przepiękny zapach na pewno zachęci wszystkich do zakupu!

PLUSY:
+ Sprawia, że skóra jest gładka i przyjemna w dotyku,
+ Dostępność,
+ Wydajność,
+ Niska cena,
+ Poręczne opakowanie,
+ Grube ziarenka,
+ Nie podrażnia skóry,
+ Lekkie działanie antycellulitowe,
+ Orzeźwia.

MINUSY:
Brak!

PODSUMOWUJĄC:
Polecam!!!

Uwielbiam

Świeży zapach prawdziwych grejpfrutow. Mocno peelinguje a skóra staje się gładka. Najlepszy peeling do całego ciała. Daje super efekt kiedy nawilzasz jeszcze dodatkowo balsamem. Trudno mi stwierdzić czy zniwelowal cellulit ale na pewno znów kupie. Jest świetny dla samej relaksacji tez. Jak wspomniały inne osoby. Za szybko się kończy.

Mój pewniak

Kupuję od lat...z przerwami jak mam ochotę na jakąś zmianę, ale jak zmiany mnie zmęczą to wracam..:) Pachnie przyjemnie prawdziwym grejpfrutem, drobinki są naparwdę porządnej wielkości i dobrze masują ciało. Naprawdę po tym peelingu czuć ,że ma moc. Ciało jest zaróżowione, głądkie, elastyczne. Myślę,że wspomaga walkę z cellulitem , ja nie narzekam, jak systematycznie ćwiczę i wspomagam się odpowiednimi kosmetykami jak ten peeling jest lepiej:)Zapach orzeźwia i nastraja pozytywnie. Mogę się tylko przyczepić do jego wydajności bo mi zdecydowanie za szybo się kończy...:( Często można go dostać w promocji za niezałe 10 zł. Polecam.

uwielbiam

Swoją drogą nie jest to pierwszy peeling tej marki, który mam - bardzo je lubię. A dlaczego postanowiłam akurat zrecenzować ten? A no już biorę się za pisanie! Męczył mnie cellulit o dziwo, raczej nie miałam z nim problemu, postanowiłam, że zadziałam na niego potrójnie: dieta, ćwiczenia oraz odpowiedni kosmetyk. Podziałało! A peeling uwielbiam za duże drobinki, które świetnie masowały ciało, oraz za zapach!

Peelinguje i orzeźwia

Przynajmniej dwa razy w tygodniu wykonuję peeling całego ciała. Często sięgam po produkt Lirene. Peeling ten ma bardzo orzeźwiający grejpfrutowy zapach, który dodaje energii mojej skórze. Dobrze rozprowadza się na skórze, nie spływa, drobinki są dosyć duże i mocno peelingują. Skóra po użyciu tego produktu jest bardzo miła w dotyku, mam wrażenie, że bardziej elastyczna i jędrna. Bardzo dobrze po takim zabiegu wchłania balsamy. Produkt w przystępnej cenie.

REWELACYJNY

Peeling kupilam nie sugerujac sie opiniami. Byl to impuls. i nie zaluje!
pachnie pieknie, peeling gruboziarnisty, wydajny, jedynie opakowanie troche mnie wkurza. Latwo je popsuc i leje sie produkt.
Ale dzialanie i zapach mu to wynagradza <3
zakupilam za ok 8 zl w hipermarkecie AUCHAN

Zawsze do niego wracam

Mocny peeling o orzeźwiającym zapachu, używam średnio raz w tygodniu. Skóra staje się o wiele gładsza, jeśli chodzi o działanie antycellulitowe to są efekty. Używałam innych jednak jak dla mnie ten produkt jest najlepszym peelingiem. Opakowanie praktyczne, cena niewygórowana.

bardzo przyjemny

Raz na jakiś czas lubię użyć do ciała peelingu, niekoniecznie musi być antycellulitowy. Ten akurat był w dobrej cenie więc kupiłam.
Bardzo ładnie pachnie i dobrze rozprowadza się po skórze, nie spływa i dobrze się masuje. Ciało jest wyraźnie gładsze i przyjemne w dotyku.
Wygodne opakowanie

Nie oceniam działanie antycellulitowego bo o to mni nie chodziło kupując ten produkt

Fajny

+ ładnie pachnie
+ dobrze oczyszcza
+ wygładza
+ napina skórę
+ orzeźwia i dodaje energii
Ogólnie przyjemny produkt, kupiłam go w dodatku w promocji za 10 zł więc nie żałuję.