Girls, Lip Balm (błyszczyk do ust)

Girls, Lip Balm (błyszczyk do ust)

Bezbarwne błyszczyki do ust w różnych smakach. Pielegnują i nabłyszczają usta.

Cena: 22 zł / 10 g

boooooski

Błyszczyk ten poleciła mi pani w sephorze. Okazał się strzałem w 10. Ma bogatą konsystencję, jest treściwy. Bardzo dobrze nawilża i ochrania usta. Jest zamknięty w cudownej puszeczce. Jest bardzo wydajny, jest go dużo. Ma taki zapach poziomkowo-truskawkowy. Cena 25 zł. Jest troszkę za wysoka. Brawo dla sephory gdyż tworzy świetne błyszczyki i balsamy do ust.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 puszki

Jedne z lepszych

Są to jedne z lepszych błyszczyków, które jak narazie spotkałam.

+ o dziwo nawet długo pozostają na ustach
+ przyjemny smak i zapach
+ nawet nawilża, a nie jak część wysusza
+ ładnie wygląda na ustach, nie można nim zrobić efektu andetnej różowej barbi (mi przynajmniej się tego jeszcze nie udało - całe szczęście ;))

- forma nakładania, niewygodne na wyjścia bo można sobie upaćkać palce, ręce i wszystko wokół jeśli nie ma się dostępu do umywalki

Używam tego produktu od: oj już długo
Ilość zużytych opakowań: ok. 3

cudny ;D !

Zdecydowanie na tak ,balsam ładnie pachnie ,ma słodki smak który długo pozostaje na ustach ,idealna ochrona na gorące i chłodne dni ;] usta gładkie i bardzo smakoweee ;) Mają zabawne różowe opakowanie ,Niezbędnik w każdej torebce ^^

Gorąco polecam ;D

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Smokey eyes H&M

bardzo fajny

z błyszczykiem miałam do czynieniaa rok temu, również w wersji różowej, kupiłam go na promocji po 13 zł
od razu mi się spodobał, pachniał słodko, po pomalowaniu usta wygladały kusząco, delikatnie połyskiwały, wole taki efekt niż dużo drobinek brokatowych, starczył na długo. opakowanie moze niezbyt poręczne, ale mi nie przeszkadzało

Używam tego produktu od: ok. 4 m-ce

taki sobie

Oczywiście błyszczyk ten dostałam. Sama bym sobie nie kupiła ;) a już na pewno nie wersję w różowym opakowaniu, która miałam ;)
Błyszczyk pachniał ładnie, słodko. Chociaż był to raczej balsam do ust a nie błyszczyk. Dobrze nawilżał, trochę natłuszczał. Opakowanie-wiadomo, srednio uzyteczne-tylko do stosowania w domu z pędzelkiem (nie lubię uzywac błyszczyka paluchem). Czasami miałam problemy z otworzeniem pudełeczka.
Taki gadżecik dla nastolatki.

rozkosz

Dostałam go na urodzinki, mam nową wersje różowego kotka czyli smak truskawkowy. Śliczne opakowanie, łatwe w obsłudze, miękki balsamik bardzo dobrze się go nakłada, na ustach daje śliczny lustrzany blask i na dodatek ten smaak, mmniam :) serdecznie polecam

Używam tego produktu od: dzisiaj :D
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1

mniam mniam

Kupiłam go na promocji, jako błyszczykomaniaczka mnie mogłam przejść obok niego obojętnie :D Za cenę 12 zł uważam, że jest super. Przede wszystkim tez smak i zapch! Mam brzoskwiniowy, jest taki słodziutki, ale nie nachalny, a zapach nie nudzi się :)

Co do pielęgnacji, jakiś cudownych efektów nie zauważyłam, ale też nie spodziewałam się też żadnych. Od tego są apteczne balsamy, które tak nie pachną :D

Jak jeszcze trafię na promocję, to może zakupię inny wariant :)

Używam tego produktu od: od jakiegoś czasu

przecietny

Plusy:
- oszalamiajacy cudowny zapach i smak
- efekt takich ... "niewinnych" usteczek
- wydajny
- ciekawe opakowanie
Minusy:
- blasku szukac jak wiatru w polu
- wysusza usta (zludne nawilzenie)
- niekomfortowa aplikacja (palcem)Używam tego produktu od: kiedys uzywalam

fajny pomysl

pudeleczko fajne (lubie miec kolorowo w torebce), bardzo nawilzajacy, ladnie sie blyszczy i super smakuje/ pachnie (mam truskawkowy, wiec jest tez w naturalnym jak najbardziej obcieniu).wydajny. mialam obawy co do opakowania, ale naszczecie pomimo czestego otwierania/ zamykania nie ma klopotow z tym, ze pokryweczka odpada czy cos. mialam kiedys blyszczyk Inglot w podobnym opakowaniu, ale tamten mial jedna wade, opakowanie bylo na tyle waskie, ze trzeba bylo nakladac go opuszkiem palca. ten ma na tyle szerokie, ze opatentowalam sposob- odkrecam je i poprostu zanuzam w nim usta i gotowe. w ten sposob zuzylam opakowanie juz praktycznie do samego konca, wiec nic sie nie zmarnowalo.

Używam tego produktu od:5 miesiac
Ilość zużytych opakowań:koncze 1 (przy codziennym uzywaniu)

Dla małych dziewczynek

Kupiłam dwa opakowania w promocji sephorowskiej - urzekły mnie śliczne, blaszane pudełeczka z głowami pluszaków ;) Niestety, te same pudełeczka (przynajmniej jedno, które narazie używam - niebieskie, wata cukrowa bodajże) ma ogromny minus - ono się nie zakręca! Po prostu nakłądan się górną część na dolną, nie ma żadnego oporu przy zamykaniu i otwieraniu. Odpada więc swobodne wrzucanie go do torby czy swobodne manewry przed lustrem - zaraz ląduje na ziemi. Nieźle nawilża, przyjemnie pachnie, słodki smak (ale żaden konkretny). Na ustach daje efekt w sam raz dla dziewczynek - delikatny połysk, wygląda jak balsam do ust ;) Może być przydatny do nakładania na pomadki dla nadania błysku. Ach, uwaga na trzymanie w kieszeniach - robi się wtedy bardzo, bardzo płynny i łatwo głęboko wcisnąć palucha (z innymi balsamami czy pomadkami aż tak dramatycznie nie było). Nie klei się, nie znika szybko z ust. Miły bajer, ale nie wiem czy ponownie kupię. Tyle nowości, a to opakowanie mnie strasznie denerwuje. Pewnie skuszą mnie równie urocze opakowania pomadek z tej serii :D
Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Bardzo dobry

Oba błyszczyki z tej serii miałam już w nowej szacie graficznej.W wakacje zużyłam truskawkowego kotka;) a teraz mam misia o zapachu waty cukrowej.Zapachy całej serii są naprawdę bardzo smakowite,ale nie nachalne.Błyszczyk jest miękki,łatwo się go aplikuje.Nawilża i nabłyszcza dając ładny efet na ustach.Nakładanie palcem może być niedogodnością,ale myślę że śliczne pudełeczka-puseczki ze śmiesznymi zwierzakami nieco ten dyskomfort łagodzą :).Uważam,że to bardzo udany produkt i napewno nie skonczy się na dwuch opakowaniach,jak tylko skończę bieżące kupię kolejne.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:zaczynam drugie

średni

a mi się nie podobał... słaby połysk, w sumie to większość błyszczyków z pudełeczka nie daje większego połysku, ale jak dla mnie ten jest średni... ładnie pachnie i ładne opakowanie... i lubię sephorę ;)