Eveline, Balsam do ciała opalizujący, delikatnie brązujący

Eveline, Balsam do ciała opalizujący, delikatnie brązujący

Przeznaczony do kazdego rodzaju skóry, również wrazliwej. Nadaje skórze promienny wygląd i delikatny, złocisto-brązowy odcień. Przedłuza i wzmacnia efekt opalenizny uzyskany po kapielach słonecznych. Naturalny wyciąg z juglonu i beta-karoten oraz masło Shea korygują i poprawiają zabarwienie skóry. Wyciąg z bursztynu wzmacnia mechanizmy obronne skóry, chronia ją przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych oraz zanieczyszczeniami środowiska. Opalizujace złoto-perłowe pigmenty nadaja skórze blask i zdrowy wygląd.
Balsam błyskawicznie się wchłania, skóra staje się miekka i przyjemna w dotyku. Regularnie stosowany pomaga w utrzymaniu złocisto-brązowego kolorytu skóry. efekt opalenizny pojawia się po około 3-4 godzinach. Balsam bardzo szybko się wchłania.

OK.

Trzeba przyznać ze balsam szybko sie wchlania, delikatnie brazuje skore. Bardzo fajnym efektem jest taki zlotawy odcien na skorze po rozsmarowaniu. Jedynym minusem wedlug mnie jest zapach... troche malo zachecajacy..

Używam tego produktu od:2mies

godny wypróbowania:)

ładnie rozświetla skóra wyglada zdrowo ale czy nawilża...nie az tak bardzo. ale On chyba ma rozswietlac a nie nawilzac..
wydajny i ładnie pachnie, jak na ta cene to polecam szczerze:)

Używam tego produktu od:1 mies

Rozświetla

Balsam ma świetną konsystencje, dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania. Zapach początkowo bardzo ładny, pózniej niestety przebija samoopalaczowo nutka.
Brązuje delikatnie, raczej nie można nim zrobić sobie krzywdy. Dobrze nawilża i co najważnejsze cudownie rozświetla skórę!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2 tuby
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

sympatyczny

Wyjeżdżam na wakcje i chcę trochę przyciemnic skórę, bo przecież słońce jest takie niezdrowe...;)
Zabrałam się zatem za kremy brązujace, na pierwszy ogień poszedł balsam i krem Eveline.
Balsam na całkiem ładne opakowanie, stosuje się go wygodnie i jst dosyć wydajny. Cena też przyzwoita. Zapach delikatny, ładny, już go spotkałam w innych kosmetykach tej firmy. Po jakims czasie - jest samoopalaczowy smrodek, ale w natężeniu znosnym. Krem jest bardzo gęsty, to raczej nie lekki balsamik na upały! Trochę się maże. Wchłania się przyzwoicie, dość szybko, nie pozostawiając lepkiej ani tłustej warstwy. Nie zauwazyłam wysuszenia skóry, ale oprócz Eveline stosuję i inne kosmetyki. Opalenizna nie jest bardzo ciemna, ale raczej naturalna. Ogólnie - zapowiada się sympatycznie.

Jak zostałam Chinką

Na mojej jasnej skórze dał efekt przerażającej żółci, brązuje bardzo delikatnie, ale na okropny kolor, te drobinki w nim to poroniony pomysł, bo balsam wydziela z siebie typowych smrodek więc można go uzywać jedynie na noc. Rozprowadza się tępo, mam wrażenie że prawie wcale nie nawilża. Może na kimś o ciemniejszej karnacji sprawdzi się lepiej, dla mnie to porażka.

***

balsam brazuje bardzo delikatnie, zapach tez ma znosny, rozswietla ladnie - tak subtelnie. jedyne co mnie do niego zrazilo, to to, ze na dekolcie wyskoczyly mi okropne krosty... jakby uczulenie i pozniej przez 4 dni musialam sie z nimi meczyc... bleeeee i to jest dla mnie jego wada. pozatym jest ok... :)

Wysuszył skórę

No zawiodłam się na nim jak diabli a tyle sobie po nim obiecywałam. Na początku używałam go prawie codziennie i po paru dniach zauważyłam że mam bardzo suchą skórę. Niestety a mogło być tak pięknie. Tym bardziej że dziewczyny piszą że nawilża. Nadaje skórze ładny lekko morelowy odcień a drobinki są bardzo drobne i subtelne tworząc migoczący efekt. Do tego lekki perłowy połysk który szczególnie mnie zauroczył. Schodzi równomiernie nie robiąc placków na skórze. Małym minusem jest delikatny ale trochę dziwny jak na mój nos zapach. Zapach samoopalaczowy jest subtelny i zupełnie do wytrzymania. Reasumując byłby moim ulubionym gdyby nie podstawowa wada: suszenie. Teraz szukam dalej.

Wart wypróbowania!

Bardzo przyjemny balsam, który oprócz własciwości brązujących posiada zalety świetnego nawilżacza po kapieli.
Efekt brązujący w połaczeniu z prawie niewidocznymi drobinkami roświetlającymi daje nam bardzo subtelny odcień opalenizny. Brzoskwiniowy i bardzo naturalny! Nie zadna tam marchewka czy pomarancza. Efekt ten jest dość trwały - wystarczy uzyć raz na 2-3 dni aby go podtrzymać. Nie robi smug, bardzo łatwo sie rozprowadza, szybko wchłania. Nie smierdzi samopopalaczem!!! Raczej czuć go jakimś rześkim cytrusem. Do tego należy jeszcze podkreslić, że przyzwoicie nawilżał moja wiecznie sucha skórę po wyjsciu spod prysznica. Czego chcieć wiecej :D:D:D:D
Polecam!!!