Trendy Make-up, Ultralekki podkład

Trendy Make-up, Ultralekki podkład

Ultralekki podkład z aloesem i witaminami A,C,E
Trwały, nawilża i odżywia skórę, świetnie się rozprowadza dając efekt idealnie gładkiej, matowej i zdrowej cery.

Skład: aqua, mineral oil, cyclomethicone, steareth-7, stearyl alcohol, aloe barbedensis leaf extract, dimethicone crosspolymer, lanolin, propylene glycol, glicerin, ethylhexyl cocoate, talk, cetyl alcohol, ascorbyl palmitate, tocopherol, retinol, parfum, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben, cl 77491, cl 77492, cl 77499, cl 77891

Cena:

niee

dobry na lato. znaczacym minusem jesj jego trwałość, nie matuje ani nie kryje. spływa (dosłownie) z twarzy po 2 godzinach, moze nawet krócej. nie wysusza i nie zatyka porów. wiec to tak jakbym go nie uzywała. nie robi nic, dosłoanie nic. stosowałam go latem.

Używam tego produktu od: 7 miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: trzy

smierdzi :(

Używałam odcienia najaśniejszego, nie pokrywa żadnych niedoskonałości, matuje - ale tylko na początku, po kilku minutach twarz świeci się. W dodatku nie mógł pokryć korektora, co owocowało brzydkimi plamami na twarzy :( Teraz odłożyłam go, bo na wakacje kupiłam sobie ciemniejszy puder [ oczywiście nie ten ] odkryłam jeszcze jeden minus - podkład zaczął śmierdzieć :(

Nie polecam!

Używam tego produktu od; kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

ciekawy

Uzywalam tego pudru bardzo dawno temu i szczerze powiem ze byl swietny dobrze kryl pieknie pachnial ladnie soe rozprowadzal wprost ideal do momentu kiedy to owa firma zmienila sklad tego puderku to byl prawdziwy koszmar a wlasciwie koszmarem byl jego zapach byl obrzydliwy wrecz nie do opisania zrazilam sie wtedy i od tego monmentu nie uzywam go juz. Czasami bedac w sklepie korci mnie zeby ponownie go wyprobowac ale boje sie ze znow bedzie tak brzydko pachnial. pza tym plusem twgo pudru jest cena 4,99 skusi nawet nie bardzo przekonanego !!

Używam tego produktu od:nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: pare bylo poki skladu nie zmienilo :)

Manicure - marynarskie paski

Całkiem, całkiem

Za to cenę (4,99) jest super używałam już droższych podkładów typy Max factor czy loreal i powiem szczerze, że on jest dużo lepszy, nie tworzy zeschniętej maski na twarzy ani tez nie powoduje nadmiernego świecenia się(mam tłustą cerę),. Polkecam na prawde warto. Po za tym jest lekki i nie łuszczy się szybko na twarzy

Używam tego produktu od:3 miesięcy

moze b być

podkład smierdzący o bardzo gęstej konsystencji wprawe trzeba miec w nakładaniu . ku zdziwieniu krył niezle ale odrazu sie człowiek po nim swiecił ale tak samo jest w przypadku innych drozszych kosmetyków wiec uzywałam go w połączeniu z pudrem matujacym tej samej firmy i było w porządku ....... a cena jest tak smieszna chyba ze 4 złote płaciłam! ale co do kosmetyku kupionego w drogeri ma sei jakies zaufanie ze nie zniszczy buzi jak te targowe ktore sa o wiele drozsze w dodatku mogła bym podkładowi dac nawet jeszcze jedna gwiazdke jak tak sobie mysle bo narazie 3 wystawiłam i chyba dam !

Używam tego produktu od: kiedys tam

Za taka cene ...

Zadko używam podkładu, ale za taką cenę nie ma co narzekac miałam droższe i drogie i nie powiem żeby mnie zachwycały a kosztowały pare razy więcej niż ten. Jeden z lepszych z niskiej półki o ile nie najlepszy za 5zł :P jeśli nie stać cię na coś droższego to sięgnij po produkty firmy Sensique.

Bardziej jednak polecam maybel

Wiec podkład jest ok ale trzeba uwazac aby nie porobic smug. Pozatym wg innych podkładow jest ciezki ,nie mogłam dopasowac odcienia do swojego koloru.
ale za taka cene jest okej:)

Używam tego produktu od:miesaica
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Za tą cene super

Używam tego podkładu od roku.Nie zamienie go na żaden inny!Dobrze się nakłada,maskuje niedoskonałości.Używam 001 bo mam jasną karnację.Dziwi mnie że jest przeznaczony do cery tłustej bo na suchej sprawdza się doskonale.Mógłby być trwalszy ale za tą cenę sprawdza się doskonale.

Używam tego produktu od:około roku

Średni.

Do zakupu tego podkładu zachęciła mnie cena, w moim mieście w drogerii Naura kosztował około 5 zl. Ne spodziewałam sie rewelacyjnych efektów, akurat doskwierał brak większej gotówki, a potrzebowałam czegokolwiek-więc go kupiłam ;)
Na początku cera ma ładny koloryt, równomierny, jest zywsza, zdrowo wygląda,podkład lekko kryje, delikatnie matuje.. ale już po godzinie.. masakra ;/ Twarz się starsznie świeci, jest tłusta, pory jakby rozszerzone i jakieś takie dziwne uczucie na twarzy nieprzyjemne, po prustu czuć, ze sie cos na niej ma. Wtedy jedynym ratunkiem jest puder w kamieniu.
Uzywalam 2 odcieni: 001 i 002, mam jasną cere. Chyba mieszana.. sama juz nie wiem. Ostatnio pozbylam sie wyprysków, które wystepowały na czole, jakieś połtorej roku sie z nimi meczylam. Teraz wystepuja czasem jakeis niespodzianki, ale zazwyczaj przed miesiączka. Nie polecam go do cery tlustej!
Nie wiem, czy dokonam ponownego zakupu, teraz poluje na coś droższego, lepszej marki ;) Moze gdy znów zacznie doskwierać brak większej gotówki ;)

Używam tego produktu od: maja, 2006 Jedno op. starcza na jakies poltorej m-ca

Dla osób z cerą bezproble

Powiem tak:kosmetyk tani i dobry,ale uwaga tylko dla osób z cerą bez wyprysków,zaskórniaków i innego rodzaju chochlików urodowych.

(Mam dosyć młodą cerę 25 lat).Podkład cienko rozprowadzam,tak tylko,aby wsiąknął w skórę.Zazwyczaj stosowałam drozsze specyfiki,ale pomyslałam raz kozie śmierć i kupiłam.Osobiście jestem z niego zadowolona.
Aha niektóre Panie mówiły,że zasycha w tubce.Ja musiałam go przelać do opakowania po pudrze z pomką,bo niestety mi tubka w miejscu zgrzania się rozleciała od razu po pierwszym użyciu.
Jednak dla mnie to nie stanowiło problemu(przelałam).

nie warto kupić

Kosmetyk tani, ale taki sobie. Jako podklad zle sie sprawuje.Twarz wyglada po nim jak maska, pomimo tych witamin ktore dodano do niego.

taki sobie

Ładnie sie rozprowadza, na mojej cerze nie wałkuje się, ma ładne kolorki, dopasowujące sie do cery, niestety słabo kryje i szybko sie ściera. Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.
Recenzja: ...