Schwarzkopf Essence Ultime, Diamond Color & Radiance, Oil Elixir (Olejek rozświetlający)

Olejek rozświetlający Essence Ultime Diamond Color & Radiance Oil Elixir do włosów farbowanych lub z pasemkami nadaje świetlistość koloru włosom farbowanym. Trzy sposoby aplikacji: przed myciem włosów aby zamknąć kolor we wnętrzu włosa; po umyciu aby uszczelnić włókna włosa oraz jako wykończenie fryzury (na suche włosy aby nadać włosom rozświetlony kolor i blask).

Perełka!

Olejek ten otrzymałam w spadku i nie miałam jakiś szczególnych oczekiwań. Okazał się być na prawdę fantastyczny! Dociąża końcówki, ale nie obciąża ich nadmiernie, wygładdza, nadaje połysku i pięknie pachnie. Do tego bardzo wydajny. Szkoda tylko, że tak mało dostępny - rozglądałam się za nim w wielu miejscach, bez skutku

Bardzo dobry produkt za rozsądną cenę

W pierwszej kolejnosci mała pochwała w kierunku drogerii Hebe. Olejek trafił bowiem w moje ręce przez przypadek - Pani na kasie w hebe nie policzyła mi rabatu na kupowane kosmetyki. Nastepnie w ramach rekompensaty za to, że musimy robić korektę i zwrot części środków na kartę podarowała mi własnie olejek Schwarzkopf Essence Ultime.

Z pewnościa sama bym sie na niego nie zdecydowała. Podchodze sceptycznie do kosmetyków do włosów bez spłukiwania, rzadko kiedy jestem z nich naprawdę zadowolona. Jesli już decyduje się na jakieś olejki to te z linii profesjonalnych dostępnych u fryzjera. Ku mojemu zdziwieniu olejek Schwarzkopfa jest naprawde dobry! :)

Po pierwsze jest bardzo wydajny. Wystarczy jedna, maks dwie pompki na nałozenie go na koncowki i wlosy od połowy długosci. sama stosuje go zarówno na mokre jak i suche włosy.

Podsumownie:
+ olejek ładnie nawilza, nabłyszcza i wygładza włosy
+mozna go stosowac na sucho i na mokro
+ nie obciaza wlosów, włosy sa po nim błyszczace i mięciutkie, ale nie sa obciążone! :)
+ cene, czesto mozna go kupic w promocji nawet za 20 kilka złotych. To zdecydowanie dobra cena jak za tę jakość i pojemność. Kosmetyk wystarczy spokojnie na 4,5 miesiecy stosowania
+ wygodne opakowanie z pompką

- mimo wszystko uzyskiwany dzieki niemu efekt jest krótkotrwały, nie scala on koncowek, nie regeneruje włosow (chociaz tez nie do konca takie jego zadanie) - zasadniczo ten olejek ma nabłyszczac włosy i co do tego nie mam zarzutów
- zapach, mysle ze producent mogl zadbac o to aby dodatkowo olejek był lekko perfumowany, jego aplikacja na wieczor bylaby wtedy przyjemniejsza :) z drugiej strony jego neutralny zapach nie miesza sie z zapachem szamponu czy perfum... ;)