Makeup Revolution, Mermaids vs Unicorns, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do oczu)

Pojemność 1 szt

Paleta Mermaids vs Unicorns to zestaw 12 świetnie napigmentowanych cieni
do powiek od firmy Makeup Revolution. Paletka skrywa 12 cieni oryginalnych kolorach. Dzięki niej wykonasz znakomity makijaż na wiele okazji.

paletki cieni
Efekt
matowe, perłowe
prasowane

Hmmm....

Kupiłam ją, żeby mieć paletę 100% dziwacznych kolorów. Początkowo się do niej zniechęciłam, ale po prostu takie kolory wymagają umiejętności, których jeszcze mi brakuje. Jest dobra, żeby zacząć przygodę z krzykliwymi, wieczorowymi makijażami. Szału nie ma, da się zrobić nią coś fajnego, ale trzeba się napracować. Pigmentacja taka sobie. Trwałość na bazie jest w porządku. Oceniam na 3/5 czyli ,,średnia, nie bardzo ją lubię, ale jeszcze do czegoś się nadaje". Więcej nie kupię, ale będę używać.

Jestem na NIE

Niestety paletka nie przypadł mi do gustu ani ze względu na kolory ani na trwałość i jakość.
Paletkę kupiłam online i muszę przyznać, że trochę w ciemno.
Cienie dość dobrze napigmentowane, kolory zdecydowanie zbyt jaskrawe i krzykliwe. Na żywo wyglądają zdecydowanie bardziej cukierkowo i muszę przyznać trochę tandetnie..ale kto co lubi.
Cienie niestety osypują się i czasem ciężko było je zaaplikować na powieki np. pędzelkiem. Można je blendować ale nie jest to szybki i łatwy proces, są dość tępe, osypują się i podczas rozcierania szybko tracą pigmentację.
Trwałość mogłaby być zdecydowanie lepsza. Niestety przy moich często tłustych powiekach cienie znikają po godzinie/może dwóch. Przy zastosowaniu bazy mogłam przedłużyć trochę ich trwałość ale i tak była dla nie niewystarczająca.

Syrenkowo

Od jakiegoś czasu marzyła mi się własnie albo ta, albo mermaids i w końcu ją mam. Paletka ma mocne, intensywne kolory, ale wymaga trochę cierpliwości. Cienie są dość twarde, więc trzeba chwilę poświęcić, zanim uda się nam je mocniej nałożyć. Są one z brokatem, ale raczej jest to niewielka i drobna ilość, z dalsza raczej nie widać ich. Paletka zawiera 12 cudownych cieni, których brakowało mi w mojej kolekcji. Wszystkie są prześliczne i świetnie się łączą z innymi kolorami. Na szczęście cienie się nie osypują i dobrze trzymają się na powiece. Jestem z niej strasznie zadowolona i bardzo się cieszę, że ją mam. Mimo wszystko nie jest to typowa paletka "na co dzień". Po całym dniu cienie są bledsze, mniej widoczne, raczej nie są bardzo trwałe.

Jestę jednorożcę :)

Pierwszy produkt tej firmy na jaki się skusiłam. Właśnie ze względu na totalnie szałowe, niespotykanie zestawienie barw, które mnie zaczarowało!
Wykorzystuję je na codzień, jako niewielki kolorowy akcent w makijażu. Ale na wyjścia nadają się rewelacyjnie!
Cienie są dość kremowe, dobrze się nakładają. Jedynie najciemniejsze odcienie są jak dla mnie za tłuste i ciężko się je blenduje. Napigmentowanie- świetne. Kolor jest kolorem- odpowiednio jasne są delikatniejsze (nie wściekle neonowe na powiece).
Osypują się w niewielkim stopniu, ale da się je bezproblemowo zgarnąć pędzlem z policzków i nie zostawiają smug.
Jak dla mnie- warto je mieć, zwłaszcza za taką cenę! na szalone eksperymenty :)

Nietypowe

Mimo, że niemal wszystkie odcienie z tej gamy są odradzane dla koloru mojej tęczówki, nie zważając na zalecenia spróbowałam.
Nie żałuję, choć paletka na pewno nie na co dzień, do lekkich, stonowanych makijaży. Przydała mi się natomiast na festiwal muzyczny, do kolorowych kreacji. Za niewielką cenę otrzymujemy 12 satynowo-brokatowych cieni w nietypowym zestawieniu. Jak najbardziej polecam odważnym!

Paleta ok, kolory okazały się nie moje

Paleta jakościowo taka sama jak Iconici.

Kolory okazały się jednak nie moją bajką przez co głównie leży.
Do wieczorowych makijaży używam głównie dodatek tego ciemnego bordo i fioletu i to w zasadzie tyle.

Jakościowo raczej nie ma się do czego przyczepić: blendują się i nakładają ok, nie osypują, są trwałe nawet bez bazy, opakowanie solidne choć nie wygląda :)

Cena śmiesznie mała jak za naprawdę dobre cienie. Jak komuś kolory podejdą to brać :)