AA Face Cera wrażliwa, Krem matujący do cery tłustej i mieszanej

AA Face Cera wrażliwa, Krem matujący do cery tłustej i mieszanej

Krem z mikrogranulkami absorbującymi sebum i czynnikiem głęboko nawilżającym, do cery mieszanej i tłustej to beztłuszczowy preparat o potrójnym działaniu:
- matuje w sposób wyjątkowo szybki i długotrwały (efekt utrzymuje się około 5 godzin). Zawarte w kremie specjalne mikrogranulki absorbujące, pochłaniają z powierzchni skóry nadmiar sebum, zapobiegając w ten sposób jej błyszczeniu.
- nawiża głęboko i intensywnie suche partie skóry. Czynnik głęboko nawilżający poprawia w sposób istotny zdolność wiązania wody przez skórę, zapewniając w ten sposób efekt wygładzenia i uelastycznienia skóry.
- łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry (d-pantenol i wyciąg z oczaru wirginijskiego).
Regularne stosowanie kremu sprawia, że skóra staje się gładka i świeża. Stanowi idealny podkład pod makijaż.

Cena ok. 12 zł / 50 ml

moj przyjaciel:)

Krem idealny dla mojej skory.
Mam skore strasznie tlusta i ten krem byl jedyny ktory mi pomagal. Testowalam rozne kremy matujace ale to nie bylo to. Ten krem nie mial tlustej konsystencji przez co byl super i jego kolor nie byl bialy tylko bardziej bezbarwny i zadnego podobnego kremu nie moge juz znalezc:/
szukalam go teraz zeby kupic kolejne opakowanie ale okazalo sie ze to byla specjalna seria ktorej juz nie ma i mam problem:/ jezeli ktos go spotka do kupienia gdzies na internecie prosze o wiadomosc:)

Bardzo dobry produkt

Ostatnimi czasy nie odnajduję go na sklepowych półkach i podejrzewam, że wycofano go ze sprzedaży. Szkoda, bo napradę był rewelacyjny. Doskonale nawilżał, nie pozostawiał tłustej warstwy i matował na kilka godzin. Jedynym minusem były białe smugi, które pozostawały na skórze, gdy przesadziło się z ilością nałożonego kemu. Za to odejmuję jedną gwiazdkę, ale ogólnie uznaję go za produkt naprawdę godny polecenia.

Używam tego produktu od:.............
Ilość zużytych opakowań:kilka

Genialny!!!

Świetny kosmetyk. Dla osób z bardzo tłustą cerą bez skłonności do alergii i podrażnień serdecznie polecam.

+Bardzo mocno matuje na długi czas.
+Nie zostawia tłustego filmu na skórze.
+Wydajny.
+Przystępna cena

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

3 rodzaje dolnej kreski

Bardzo dobry

Jak dla mnie naprawdę działa. Przetestowałam już kilka kremów matujących i jak na razie tylko ten spełnia swoją funkcję. Dobrze matuje cerę, przez kilka godzin nie widać błyszczenia. Nawilża wg mnie średnio, mam wrażenie że nawet lekko wysusza skórę. po nałożeniu twarz jest leciutko "ściągnięta", ale można do tego uczucia przywyknąć :) Ale uwaga przy nakładaniu - trzeba niedużo i dokładnie rozsmarować, bo inaczej pozostawi smugi :/

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Naprawdę polecam

PO niemiłych doświadczeniach (zaczerwienienie i błyszcząca się twarz) z wieloma kosmetykami od trądziku postanowiłam zaryzykować i kupić całą serię AA Cera wrażliwa tzn. żel aktywny do cery normalnej, mieszanej i tłustej, tonik do cery mieszanej i tłustej oraz ten własnie kremik. To był mój najlepszy wybór!!! Moja twarz już nie jest tak czerwona i nie świeci się ... wogóle ... przez cały dzień :-) Krostki mi wszystkie nie zeszły ale w prównaniu do poprzednich kosmetyków których używałam jest o wiele lepiej. Co do tych białych smug po kremiku to niestety prawda, ale jak się przetrze twarz tonikiem lub przegotowaną wodą przed jego nałożeniem jest ich o wiele mniej. Dla mnie w porównaniu z błyszczącą się zaczerwienioną twarzą jaką wczesniej miałam tych kilka smug to nic :-)Używam tego produktu od: 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

nigdy więcej

Krem wysusza, pozostawia okropne smugi i zacieki. Najpierw myślałam że go niedokładnie rozsmarowałam, ale niestety biała warstwa zawsze sie pojawiała. Wogóle się nie nadaje pod makijaż ponieważ podkład się strasznie wałkuje, nawet gdy krem jest całkowicie wtarty w twarz.

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące

godny polecenia kremik :)

bardzo przyjemnie mi się go używa, na dzień i na noc. pod podkład nadaje się znakomicie, szybko się wchłania. w nocy łagodzi moje podraznienia spowodowane majstrowaniem przy buzi:) jest łagodny, bez zapachu, dla alergików, dlatego go kupiłam, gdyż poprzedni garnier czysta skóra mnie uczulał... Jak dla mnie matuje dosyć fajnie, nie jest to taki mat jak u garniera ale przecież nie o to chodzi, żeby w domu wygladac spoko, a po paru godzinach miec smalec na twarzy;/ opakowanie i konsystencja ież mi bardzo odpowiadają. właściwie to zastanawiam sie nad 5 gwiazkami, bo to mój faworyt wśród kremów, jakich uzywałam dotychczas. ale pozostawie 4, bo uzywam tego kremu dopiero od tygodnia...Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

No cóż jednak krem ten jest miły w użytkowaniu, ale nic nie robi... Po dłuższym czasie zaczynam dostrzegać jego wady, a raczej brak najważniejszych zalet - niestety nie przeciwdziała pryszczom (hm a może to on mnie tak zapycha?), no i trzeba pod makijaż nakładac go naprawdę cienką warstwę... przynajmniej nie wysusza.

dziwny

Krem lekki,bezzapachowy,dla alergików.Czasami, przy nasileniu alergii skórnej szukam własnie takich.Ten mnie zaskoczył.Przez pierwsze 1-1,5 tyg. praktycznie żaden efekt matujący ale dobre nawilżenie.Trochę zła stosowałam nadal i się doczekałam. Po tym czasie-super(chyba jedyny krem matujący ,który stosowałam na całą twarz-taki łagodny).
Gdyby efekt był od razu-to zasłużyłby na 4 gwiazdki;no i działa tylko pół dnia(jak większość).Potem wróciłam do Garniera.

Używam tego produktu od:używałam rok temu

Dla mnie był fatalny

Któregoś razu pomyślałam, że fajnie byłoby mieć bezzapachowy krem do twarzy. Choć nigdy nie miałam wcześniej nic z AA Oceanic, ten krem wzbudził moje zaufanie. Gdy jednak kilka razy użyłam tego produktu, zrozumiałam, że totalnie mi on nie odpowiada. Po pierwsze ma tłustą konsystencję, przez co jest raczej niewydajny. Wchłania się szybko, matuje, ale na bardzo krótki czas. Zostawiał paskudne zacieki na twarzy, które wyglądały, jakbym nie rozsmarowała kremu do końca (a starałam się go wsmarowywać dokładnie). Bez wody trudno w ogóle takie smugi usunąć, więc kiepsko, gdy dopiero na mieście zorientujemy się, że krem zostawił takie coś na twarzy. Poza tym krem miał być bezzapachowy, a mimo to miał dość nieładny, chemiczny zapach, który kojarzył się z klejem szkolnym. Nie polecam.

Używam tego produktu od:używałam dwa lata temu

świetny mat!

Nie miałam wielu kremów matujących, więc może nie mam takiego porównania, ale on jest naprawdę genialny! spełnia swoje zadanie, i to od razu;) nie wałkuje się, a to już sukces po sensacjach z Siarkową Mocą...Nie muszę po nim używać pudru:) jednym słowem-super dla osób z przetłuszczającą się skórą.Cena ok.A i jeszcze bardzo lubię jego konsystencję. Nie zatyka porów!;)

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

świetny

To jeden z nielicznych kremów, który faktycznie matuje cerę i to praktycznie na cały dzień - nie uzywam pudru ani podkładu i mam mat na twarzy przez 8 godzin. Wcześniej raczej sie to nie zdarzało, nawet w kremach marek selektywnych. A to jest jak dla mnie rewelacja za grosze.
Nie daje mu 6 gwiazdek bo moim zdaniem mógłby trochę bardziej nawilżać. Ale pewnie coś za coś - albo super mat albo super nawilżenie.
Genralnie - polecam wszystkim mającym problem z błyszczącą cerą.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

nabłyszczacz

krem zupełnie nie dla mnie.kupiłam go po w miarę dobrych recenzjach wizażowych,ale był to błąd. Krem zamiast matować sprawia,ze skóra po jakiejś godzinie zaczyna się strasznie błyszczeć dziwnym błyskiem nie do starcia. takie zwyczajne świecenie można w ciężkich sytuacjach zetrzeć choćby chusteczką higieniczną, a po zastosowaniu tego kremu błysk jest totalnie nieusuwalny! trzeba ostro się przypudrować...i tak co godzinę.
konsystencja kremu jest nawet fajna,zapach tez ok...ale równie dobrze mógłby śmierdzieć i kiepsko wchłaniać,a gdyby spełniał zadania,ktore obiecuje producent,nie miałabym nic przeciw temu..
ogólnie nie polecam