Makeup Revolution, Amazing Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Makeup Revolution, Amazing Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Pojemność 5,5 ml

Makeup Revolution London Amazing Volume Mascara to wyjątkowy tusz do rzęs, który ekstremalnie pogrubia rzęsy. Niezwykle trwały, nie osypuje się, utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień.
Intensywna, wielowymiarowa czerń.

Po prostu nie działa!

Rozczarowanie... Skusiła mnie co prawda bardzo niska cena i marka, którą naprawdę lubię. Tusz po prostu nie działa, ani objętości, ani pogrubienia...nic! W moim przypadku tylko zabarwiał rzęsy. Niepraktyczna szczoteczka, nie dało rady pomalować dolnych rzęs, tusz rozmazywał się po oczami. Bardzo słaba jakość! Nie polecam.

fatalny

Kupiłam ten tusz ze względu na markę- która ostatnio robi furorę niektórymi kosmetykami. Jednak okazał się porażką. Wg mnie on wcale nie chce pracować z rzęsami- nie nakłada się. Ile warstw bym próbowała nałożyć- nic nie widać, żadnego pogrubienia.
Miałam dużo tuszy, ale ten to chyba mój największy bubel.

Tusz żenada...

Tusz jest do kompletnego nieużytku i nadaje się do kosza. Cena niska, produkt fatalny - tu akurat się zgodzę,że czasami warto zapłacić więcej za coś lepszego. Tusz zakupiłam rok temu, w pudełeczku, ładne opakowanie ALE po pierwszym jego użyciu piekły mnie oczy, tusz posklejał mi rzęsy do tego brzydko pachniał, więc pomyślałam ok.. dam szansę za jakiś czas i niestety było to samo. Niestety tusz ma same wady a do tego po pewnym czasie zmienił się w wodę. Nie polecam

Hm, jednak nie...

Tusz mocno przecięty, zdawałam sobie sprawę z tego, że był bardzo tani, ale po Makeup Revolution spodziewałam się jednak trochę wiecej.
Opakowanie rozlatuje się (ta "szklana" tubka), szczoteczka jakaś taka hm, tandetna, "potargana", tusz źle się rozprowadza po rzęsach, jest go o wiele za dużo jak się wyciąga szczoteczkę z opakowania.
Umalować się nim od biedy można (zatrzymam go sobie jako swój "awaryjny" tusz), ale trzeba poprawiać palcem, chusteczką, naprawdę szkoda zachodu.
Gdyby zmienić szczoteczkę - byłby to dobry tusz, no ale tak to nie polubiliśmy się, niestety. W podobnej cenie można kupić lepsze maskary.

(+) cena
(+) piękna, głęboka czerń
(+) nie osypuje się
(+) nie podrażnia
(+) długo się utrzymuje w niezmiennym stanie

(-/+) delikatny efekt

(-) niewygodna, złej jakości szczoteczka
(-) złej jakości opakowanie
(-) ciężko go ładnie nałożyć
(-) nie za bardzo pogrubia
(-) skleja rzęsy, pozostawia grudki i owadzie nóżki
(-) w Polsce dostępny tylko przez Internet

Używam tego produktu od: dwóch tygodni