Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Lush, Dragon`s Egg, Bubble Bath (Kula do kąpieli)

Lush, Dragon`s Egg, Bubble Bath (Kula do kąpieli)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 150 g
Cena 36,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Kula do kąpieli Lush Dragon`s Egg o zapachu zapachu sorbetu cytrynowego - cytryna i bergamotka. Olejki cytrusowe orzeźwiają ciało i umysł, idealna na ponure poranki (i wieczory).W środku kula do kąpieli Lush Dragon`s Egg ma złoty brokat.

Cechy produktu

Formuła
zapachowa
Opakowanie
kostka
Konsystencja
w kostce
Pojemność
100 – 250ml
Skóra
normalna
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: tydzień

Wykorzystała: jedno opakowanie

winter is coming

Kula jest zrobiona na wzór jajka. Z zewnątrz biała, w środku żółta. Barwi wodę na jasno żółty kolor. Z zdjęć które oglądałam w internecie, widać że w samym środku znajduje się jeszcze jedna warstwa, w kolorze beżowym w której zatopione są złote drobinki. Faktycznie drobinki są, ale nie są bardzo mocno widoczne. Być może dlatego że kolor wody nie jest bardzo tak intensywny jak w przypadku Sex Bomb czy Intergalactic. Zapach też nie jest bardzo mocny, ale za to przyjemnie relaksujący i orzeźwiający : cytryna, bergamotka i jaśmin. Kula rozpuszcza się dość powoli, dzięki czemu możemy nacieszyć się jej widokiem i odkrywać kolejne warstwy. Faktycznie w miarę rozpuszczania przypomina jajko. Jak ktoś lubi "Grę o tron" to może się poczuć jak matka smoków.
Po kąpieli skóra jest przyjemnie nawilżona, pozostaje na niej lekko tłusty film, ale nie jest efekt oliwki. Na ciele też widać iskrzące się drobinki, co może stanowić problem, jeśli ktoś robi sobie relaksującą kąpiel przed wielkim wyjściem. Ja wskakiwałam w piżamę, ale rano brokat był widoczny zarówno na skórze jak i na piżamie.
Oczywiście jedna kula wystarcza na jedną kąpiel, więc ciężko wyciągnąć jakieś głębsze refleksje na temat działania tej kuli jako kosmetyku. Dla mnie to przede wszystkim forma przyjemności i relaksu, więc oceniam zapach i efekt wizualny, a ten jest dla mnie na 5. Ciężko także ocenić wydajność i opakowanie którego w zasadzie nie ma. Dlatego w tych kategoriach daję również 5 aby nie zaniżać oceny. Kula sama w sobie nie jest w nic zapakowana, przy kasie sprzedawca pakuję ją w papierową torebkę i przykleja metkę z nazwą, ceną oraz datą sprzedaży. Wydajność dla mnie jest na 5 ponieważ jedna kula daje dla mnie mocny efekt zapachowy, wizualny, relaksacyjny oraz nawilżający.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  43
  produktów

  265
  recenzji

  324
  pochwał

  10,00

 2. 2

  9
  produktów

  113
  recenzji

  291
  pochwał

  6,32

 3. 3

  33
  produktów

  111
  recenzji

  250
  pochwał

  5,80

Zobacz cały ranking