BH Cosmetics, Galaxy Chic, Eyeshadow Palette (Paleta 18 cieni do oczu)

BH Cosmetics, Galaxy Chic, Eyeshadow Palette (Paleta 18 cieni do oczu)

Pojemność 1 szt

BH Cosmetics Galaxy Chic Baked Eyeshadow Palette to kombinacja 18 wypiekanych cieni w galaktycznych kolorach. Paleta cieni BH Galaxy Chic zawiera cienie z trójwymiarowym połyskiem, inspirowane planetami Drogi Mlecznej- od gorącego Słońca po zimny Księżyc. Paleta ta posiada wyłącznie odcienie perłowe, które użyte na mokro wyglądają niczym folia. Cienie długo utrzymują się na powiece i nie blakną w ciągu dnia. Ich aksamitna formuła sprawia, że doskonale się aplikują i mieszają. Makijaż wykonany paletą BH Cosmetics jest wyrazisty i długotrwały.

prasowane
Efekt
perłowe
paletki cieni

Super

Paleta nie ma wad. Kolory sa piekne. Mocno sie blyszcza. Nie mam problemow z blendowaniem ani osypywaniem sie. Dwa kolory i caly makijaz zrobiony. Trzymaja sie caly dzien.
Jestem nimi zachwycona.

kosmiczna

Dobór kolorów jest przepiękny, pigmentacja jak najbardziej na plus, cienie cudownie się mienią. Kupiłam ją na promocji na bhcosmetics za 10$, więc cena dość niska, jak na taką paletę. Do minusów mogę zaliczyć bardzo chemiczny zapach.

Kosmiczna:)

Jedyna w swoim rodzaju:) fenomenalna!

Cienie w nietypowych kolorach, połyskujące, kosmiczne!
Mój ulubiony to Mercury.

Ciekawa propozycja na prezent dla kosmetykomaniaczki:)

Używam tego produktu od: wiosna 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Jedyna w swoim rodzaju

Takich cieni jeszcze nigdy nie widziałam, więc kupiłam je z czystej ciekawości, bo na zdjęciach prezentowały się świetnie i nie zawiodłam się.
Oczywiście wcześniej oglądałam makijaże wykonane przy użyciu tej paletki na yt, także polecam to zrobić ;)
Na żywo niektóre cienie mogą jednak troszkę odbiegać od tych przedstawionych na zdjęciu, ale w końcu to "ombre", nie mieszają cieni od szablonu. Najważniejsze jest to, że kolor po nałożeniu na rękę się zgadza z tymi przedstawionymi w podobny sposób.

Więc nie zauważyłam, żeby cienie się osypywały, praca z nimi jest bardzo przyjemna. Ładnie się je blenduje, nie ma z tym problemów, po nałożeniu kilku kolorów jeden nie "wchłania" wszystkich, ale kolory ładnie się mienią, uzyskuje się efekt takiej srebrzystej tafli.
Cienie długo też trzymają się na powiece, a jakiejś specjalnej bazy pod ciebie nie używam, taką zwykłą za 15 zł.

Może się wydawać, że taką paletką można robić tylko krzykliwe i "kiczowate" makijaże, ale to nie jest prawda.

Fajnie jest mieć taki dodatek w swojej kosmetyczce ;)

Mogłabym się przyczepić jedynie do takiego chemicznego, jakby fabrycznego zapachu, ale na powiece już go nie czuć ;)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego