Baume Hydratant ``Tonic`` [Toning Body Balm] balsam do ciała

Baume Hydratant ``Tonic`` [Toning Body Balm] balsam do ciała

Balsam nawilżający tonizujący do ciała z olejkami eterycznymi. Odżywia i odświeża, nawilża, chroni, otacza ciało tonizującym zapachem. Zmiękcza i ujędrnia skórę. Zawiera ekstrakty z pestek jabłek, geranium, żeń-szenia, mięty i rozmarynu.

Cena: 160 zł / 200 ml

ziołowy

Bardzo lubię produkty Clarinsa za ich naturalne roślinne wyciągi i ziołowe zapachy. Ten akurat pachnie intensywnie, nie każdemu przypadnie do gustu, tak już jest z olejkami eterycznymi. Przy okazji nawilżania działa jak aromaterapia a także nieco odtyka zatkany nos. Warto przetestować przed zakupem. Właściwości pielęgnujące dobre (ale ja nie mam bardzo suchej skóry), zostawia przyjemny film na skórze ale nie jest tłusty i nie maże się na skórze. Co do tonujących (napinających) właściwości trudno mi się wypowiadać gdyż używam równocześnie kilku preparatów. Polecam tym, którzy lubią ziołowe kosmetyki i mają nadmiar gotówki w portfelu (u mnie kosztuje 36 EURO).

Nie za taką cenę

Stosunek ceny do jakości nie wypada najlepiej. Przyjemnie się stosuje, ślicznie pachnie, nawilża, co nieco wygładza. Jednak przy tej cenie ma się nadzieję na coś więcej. Jest wiele balsamów na rynku dających zbliżone albo i lepsze rezultaty przy znacznie niższych kosztach.

Używam tego produktu od: 2 lata

bardzo lubie:)

Bardzo lubie produkty Clarinsa, jezeli chodzi o zapach to jest on typowy dla marki której wszystkie produkty sa z naturalnych wyciągów z roślin, mi on akurat odpowiada, sam balsam jest rewelacyjny, silnie nawilża, ujędrnia oraz natychmiastowo wygładza skórę, komfort stosowania jest naprawde duzy ( przed zakupem polecam sprawdzić zapach, gdyż wyciąg z roślin pachnie dość specyficznie i nie każdemu może odpowiadać) sam balsam ma dodatek olejku przez co świetnie się rozprowadza i odrazu zmiękcza skórę. Polecam wszystkim którzy cenią sobie aromaterapie:)

Eris film 1

zwykły

powiem tyle-zadna rewelacja. w powornaniu w cena jest b.marny. praktycznie on ic nie robi procz nawilzania (i to tez nie takiego och i ach) na dodatek brzydko pachnie ( zeby nie powiedziec smierdzi :P) tak jak zel pod prysznic z tej serii. ogolnie bubel za duza kase.