Blue, Szampon `Czarna rzepa` do włosów cienkich i osłabionych

Blue, Szampon `Czarna rzepa` do włosów cienkich i osłabionych

Pojemność 1 000 ml

Szampon do włosów Czarna rzepa Blue jest przeznaczony do włosów cienkich i osłabionych. Wzmacnia cebulki włosów i delikatnie je oczyszcza. Zawiera ekstrakt z czarnej rzepy.

wzmacniające
w butelce
>250ml

przyzwoity

Uwielbiam ziołowe szampony, a za tymi z rzepą wręcz przepadam. Uwielbiam jej działanie i jej zapach i tu pierwsze rozczarowanie, szampon nie pachnie rzepą. Czuć w nim tylko jakieś mydliny.
Jak na szampon ziołowy jest dość gęsty, przezroczysty, dobrze się pieni i oczyszcza. Plącze włosy jak każdy taki szampon. Nie zauważyłam żeby poprawiał kondycję włosów, a inne szampony z rzepą to potrafią.
No i cena. Za 250 czy 300zl, nie pamiętam, ale to nie duża buteleczka zapłaciłam ponad 4zł. Więcej się nie skuszę.

Po tylu latach....

Po tylu latach stosowania ziołowych szamponów sama się sobie dziwię, że pierwszy raz sięgnęłam po szampon ziołowy z ekstraktem z czarnej rzepy.

Zwykle były to szampony ze skrzypem polnym, a ten składnik ubóstwiam, natomiast to jakie było moje zaskoczenie kiedy zobaczyłam jak właśnie czarna rzepa potrafi działać na moje włosy jest dla mnie włosowym przełomem. :D

Ostatnio walczę z łupieżem, stosowałam wiele szamponów specjalistycznych i słynnej marki drogeryjnej H&S natomiast w ogóle nie widziałam poprawy. Potem mnie oświeciło, że przecież ekstrakt z Czarnej Rzepy potrafi ratować skórę głowy w takiej sytuacji i dlatego na próbę zakupiłam mniejsze opakowanie tego szamponu w drogerii blue.

Poprawne zahamowanie łupieżu to jedno ale inne zalety tego szamponu wprawiły mnie po prostu w zdumienie !

Zalety:

- włosy przestały się przetłuszczać ! - na trzeci dzień wyglądają na prawdę dobrze - to jest niesamowite

- problemy z łupieżem zaczęły ustępować z każdym kolejnym myciem

- bardzo dobrze czyścił skórę głowy i włosy

- radzi sobie ze zmywaniem olejków

- nie plącze tak bardzo włosów jak inne szampony ziołowe

- włosy zaczęły mi rosnąć szybciej ! sama byłam w szoku

- zahamowanie w znacznym stopniu wypadania włosów

- pojawiło się bardzo dużo baby hair

- prosty skład bez żadnych udziwnień

- cena jest rewelacyjna - za mniejsze opakowanie zapłaciłam ok 2 zł

Wady:

- przez rzadką konsystencję jest niestety mało wydajny

- trochę słabo się pieni za pierwszym razem za drugim już jest bardzo dobrze

To jest moje odkrycie. Już nawet nie chodzi o ten konkretny szampon ale o sam ekstrakt z czarnej rzepy. Jestem zachwycona i na pewno będę testować inne szampony z tym ekstraktem.

Zakupiłam dwa inne szampony z Czarną Rzepą i jak tylko je skończę podzielę się wrażeniami bo efekty po tym co znalazłam są jeszcze lepsze.

Używam tego produktu od: 2 miesiące (1 opakowanie starcza na miesiąc)
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 300ml

Zwykły szampon do codziennego stosowania

Szampon kupilam juz jakis czas temu, a niedawno sie skonczy, wiec chcialabym ocenic jego dzialanie. Ogolnie szampon nie jest zly, moje wlosy go polubily tak, ze przetestuje kolejne szampony z tej serii.

PLUSY:
+ dobrze oczyszcza
+ zmniejsza przetluszczanie wlosow
+ nie wysusza
+ prosty sklad
+ dobrze sie pieni
+ ma przyjemny zapach, tropche ziolowy, ale nie jest on nachalny
+ nie podraznia
+ nie uczula
+ wydajny
+ duze opakowanie
+ cena

MINUSY:
- placze wlosy (koniecznie nalezy uzywac z odzywka)
- nie zauwazylam wzmocnienia wlosow
- SLS w skladzie

Ogolnie polecam osobom niewymagajacym zbyt wiele od szamponow.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 duże całe