Tigi, Bed Head, Urban Anti+dotes, Re-Energize, Conditoner Damage Level 1 (Odżywka do włosów normalnych)

Odżywka Tigi Antidotes Re-Energize do włosów normalnych potrzebujących codziennego zastrzyku energii, zmęczonych, przestylizowanych, przeciążonych. Odżywka nawilża, dostarcza blasku i zdrowego wyglądu.

Słodkie jabłuszko!

Miałam komplet-szampon i odżywka. Pierwsze co podbił moje serce, to zapach. Słodki, przyjemny. O dziwo ładnie utrzymuje się na włosach! Mimo, że z tej gamy jest niby najsłabszy, to działał lepiej niż najmocniwjszy (czyli czerwony). Włosy po kim są błyszczące, miękkie i wykładzone. Miałam 750 ml i zestaw mi starczyło na pół roku! Jedyne co może trochę odstraszyć to cena.

Warta swojej ceny!

Na kosmetyki Tigi Bed Head czaiłam się już od długiego czasu, tęsknie zerkając na nie podczas każdych zakupów w TK Maxx. Któregoś dnia rzuciło mi się w oczy, że zielona butla 750 ml jest przeceniona z 64 na 21 złotych (!) Pomimo tego, że mam wielokrotnie rozjaśniane, wysokoporowate, przesuszone loki o damage level zdecydowanie wyżej niż 1 - darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, za dwie dyszki grzech było nie wziąć...
Śmiało mogę powiedzieć, że to NAJLEPSZA ODŻYWKA, jakiej kiedykolwiek używałam (a mogę je liczyć w dziesiątkach). Żadna z dedykowanych odżywek przeznaczonych do trudnych włosów nie umywa się do tego "codzienniaka". Odżywka ma gęstą, tłustawą konsystencję, trochę jak regenerująca maska. Wystarczy malutka porcja, żeby włosy już podczas spłukiwania były idealnie gładkie - nie trzeba lać połowy opakowania jak przy niektórych produktach, żeby pozbyć się splątań. Ten produkt naprawdę DZIAŁA. Włosy po nim są niesamowicie mięciutkie, wygładzone, ale nie oklapnięte. Nie zauważyłam negatywnego wpływu ani na skręt, ani na objętość - włosy są ożywione, ładnie się kręcą, wyglądają zdrowo, a naprawdę dawno nie mogłam o nich tego powiedzieć. Poprawia nawet stan wierzchniej warstwy moich włosów, które wcześniej były siankiem, po - wyglądają naprawdę przyzwoicie! Dodatkowo odżywka przepięknie pachnie, a zapach utrzymuje się na włosach bez zmian nawet na drugi dzień!! Co najciekawsze, nie jest to tylko moja opinia - odżywkę z ciekawości przetestowała również moja mama i brat i wszyscy troje, niezależnie od siebie, zauważyliśmy ten sam efekt. Łudziłam się, że taka wielka butla wystarczy mi na bardzo długi czas, ale kiedy pod użytkowanie podepnie się cała rodzina... :D

Jeśli tak działa edycja do włosów normalnych, to nie wiem, jakie cuda musi na głowie wyczyniać Bed Head dla włosów zniszczonych (ale na pewno się dowiem!). Wcześniej kupowałam i tańsze, i nieco droższe drogeryjne odżywki, ale właściwie na żadną nie skusiłam się więcej niż raz. Przy tej zostanę bez względu na jej cenę (która jest dość dużym, ale jednorazowym wydatkiem, starczającym na 4x dłużej niż standardowa odżywka). Odkrycie roku!