Avon, Naturals, Magnolia, Scented Spritz (Mgiełka zapachowa do ciała `Wspaniała magnolia`)

Lekka mgiełka zapachowa `Wspaniała Magnolia` Avon Naturals błyskawicznie odświeża skórę i nadaje jej delikatny zapach. Formuła zawiera ekstrakt z kwiatu magnolii i witaminy. Mgiełka może być także stosowana jako spray do wnętrz lub do pościeli.

zapachowe
zapachowa
w sprayu
50 - 100ml
Skóra
normalna

Bardzo ładny zapach

Lubię mgiełki od Avonu, szczególnie latem kiedy staram się nie używać perfum na słońce i chcę coś lekkiego.
Ta mgiełka pięknie pachnie i odświeża. Piękny zapach delikatnej magnolii. Nie jest on ani trochę chemiczny, sztuczny. Jest dobrze odzwierciedlony.
Niestety zapach nie jest długotrwały i po jakimś czasie się ulatnia, ale przez jakiś moment otula nas delikatny kwiatowy zapach.

Mgiełka na promocjach nie ma wygórowanej ceny więc jej nietrwałość nie jest dla mnie problemem.
Opakowanie ma bardzo poręczne więc można łatwo schować do torebki i używać kilkukrotnie w trakcie dnia. Jest bardzo wydajna.

Mgiełka zapachowa

Zapach jest głęboki, odzwierciedla zapach prawdziwej magnolii i świetnie prezentuje się w opakowaniu. Opakowanie z atomizerem jest swietnym rozwiazaniem - przee wszystkim praktycznym. Mgielka jest wydajna, dosc czesto w promocji.

ładna

Uwielbiam zapach magnolii- również w wersji tej mgiełki. Zapach jest głęboki, nie czuc w nim aż tak dużo alkoholu jak w paru innych mgiełkach tej serii. Dość długo utrzymuje się na ciele i jest w miarę wydajna.

Ładny zapach o kiepskiej trwałości

Mgiełki Avon lubie, mialam ich duzo, ale zadnej jakos nie polubilam na tyle, aby zakupic ponownie. Ta mgielka jest typowo kwiatowa, dosc wyrazista, zapacj jest dosc intensywny i mocny. Na poczatku toche duszacy, ale po ulotnieniu alkoholu pozostaje delikatny zapach magnolii. Opakowanie z atomizerem jest swietnym rozwiazaniem - przee wszystkim praktycznym. Jest na tyle male, ze mozna je wszedzie ze soba zabrac. Mgielka jest wydajna, dosc czesto w promocji.

Najlepsza!!!

Mam w domu wszystkie możliwe mgiełki z Avonu. Niektóre są mdłe i dają alkocholem, jednak ta jest inna!!! odzwierciedla zapach prawdziwej magnolii i świetnie prezentuje się w opakowaniu :)

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie