Avon, Naturals, Passionfruit & Peony, Scented Spritz (Mgiełka zapachowa do ciała `Marakuja i peonia`)

Leciutka mgiełka do ciała Avon Naturals `Marakuja i peonia` błyskawicznie odświeża skórę i nadaje jej delikatny zapach soczystych owoców i słodkiej peonii. Może być także stosowana do odświeżenia pościeli i pomieszczeń.

zapachowe
zapachowa
w sprayu
50 - 100ml

Przyjemny zapach

Lubię latem wracać do mgiełek Avonu. Jest to czas kiedy staram się nie używać perfum na słońce i chcę coś lekkiego, bez składu alkoholowego.
Ta mgiełka pięknie pachnie i odświeża. Bardzo przyjemny owocowo-kwiatowy zapach. Niestety nie jest on długotrwały i po jakimś czasie się ulatnia, ale przez jakiś moment otula nas piękny zapach.
Mgiełki Avonu są często na promocjach nie mają wygórowanej ceny więc jej nietrwałość nie jest dla mnie problemem.
Opakowanie ma bardzo poręczne więc można łatwo schować do torebki i używać kilkukrotnie w trakcie dnia. Jest bardzo wydajna.

Bardzo fajny produkt

Bardzo fajny produkt idealny w okresie wiosenno - letnim. Fajny lekki i słodki zapach, który utrzymuje się długo i świetnie odświeża. Wiele razy byłam pytana "Co to za perfumy tak ładnie pachną ?" Na pewno jeszcze nie raz powrócę do tej mgiełki, zapach marakuja i piwonia skradł moje serce. Zapach tej mgiełki utrzymuje się dłużej niż nie jedne perfumy a cena jest nie porównywalna.

Alkoholowa..;/

Lubię zamawiać te mgiełki ale ta okazała się porażką zapach to po prostu sam alkohol który strasznie mocno jest wyczuwalny, ta jest krótkotrwała, opakowanie wygodne w użyciu ale nie polecam tej mgiełki..

swietna na lato , bardzo delikatna, dobra cena, bardzo mily owocowy zapach

Bardzo lubie ja stosować latem. Nie przeszkadza moim znajomym w pobliżu w pracy a czuje jego zapach i czuje się lepiej. Fakt nie jest taki mocny jak perfum ale na lato super odswiezajaca rzecz. Piekny owocowy zapach super komponuje się z opalenizna i gorącym cialem. Super nad morze i wyjazdy zagraniczne w super mocno nasłonecznione miejsca. Napewno po niego wroce.

na lato

Bardzo przyjemny miks owocowo-kwiatowego zapachu. Słodki lekko orzeźwiający i idealny na letnie dni. Do tego często występuje w promocji i jest jedną z trwalszych mgiełek z tej serii.

Wersja z marakują również mi się podoba.
Uwielbiam owocowe zapachy o wiele bardziej niż typowe damskie zapachy.. Dlatego zazwyczaj korzystam wyłącznie z mgiełek i to właśnie z avonu.

Zapach na tak

Lekko, świeżo i słodkawo. To takie 3 podstawowe elementy, które charakteryzują tę mgiełkę.

Jak każda mgiełka Avonu - wygodne opakowanie. Bardzo trwałe na upadki, atomizer nie zacina się oraz nie psuje, a pustą buteleczkę można po skończeniu mgiełki wypłukać i wlać coś innego. Bez problemu można wyczuć tutaj marakuję oraz peonię z osobna, ale moim zdaniem bardziej tutaj rządzi peonia. Sam zapach jest bardzo lekki, świeży oraz słodki. Idealnie sprawdzi się podczas lata kiedy słoneczne promienie ogrzewają naszą skórę. Lekkość nie będzie nas przytłaczać i dominować, świeżość po prostu idealnie pasuje do otoczenia i temperatury, a słodkość to taka wisienka na torcie. Zastrzeżenia mam jednak co do trwałości. Wiadomo, że mgiełki zazwyczaj nie należą do długotrwałych, ale jedne mgiełki są bardziej trwałe, drugie mniej, ale ta zdecydowanie zalicza się do tej drugiej kategorii. Bardzo szybko przestaję cokolwiek wyczuwać - dosłownie jakby wszystko rozpłynęło się w powietrzu. Wydajność na tym bardzo szybko traci, a szkoda, bo zapach był naprawdę warty uwagi. Gdybym używała tej mgiełki dzień w dzień to może bym do 1,5 tygodnia ją zużyła, ale ciągle zapachy zmieniam, bo nie lubię monotonii, więc zużycie zajęło mi kilka miesięcy. Raczej do niej nie wrócę, bo szukam mgiełek z kategorii bardziej trwałych.

To jednak nie to

Zaczne od tego, co mi się podoba - poręczne opakowanie, cena i zapach po jakimś czasie (minuta?) od psiknięcia.

A teraz minusy - mgiełka jest bardzo nietrwała, czuje się ją właściwie przez godzinę albo i mniej. Ale największym minusem jest to, że w momencie psiknięcia czuje się sam alkohol. Mnie to dusi i nie mam ochoty jej używać. Po chwili jest lepiej, ale wolę mgiełkę mango&granat, nie ma tego alkoholowego początku.

Spodziewałam się czegoś lepszego :)

Ok

Początkowo była ona przeznaczona dla mojej mamy, ale tak leżała w szafce w łazience i cały czas była pełna. Później dopiero mama stwierdziła, że ona woli swój dezodorant i mogę ją sobie wziąć.

Ma bardzo ładny zapach, nie jest on jakiś powalający, ale może być. Jak się nią popsikamy to czujemy taki świeży powiew ;) Posiada również ładne opakowanie.

Jej zapach (jak i wszystkich mgiełek) jest nietrwały. Nie należy do wydajnych.

Kupuję ją tylko jak jest za 5,99, bo inaczej się poprostu nie opłaca ;)

Skusił mnie zapach

Spodobał mi się zapach, więc się skusiłam. Nie uważam to za stracone pieniądze. Mgiełka jak to mgiełka, jej działanie jest krótkotrwałe. Nie jest droga więc nie mogę oczekiwać cudów. Przyjemnie pachnie , lekko nawilża i daje poczucie miłego odświeżenia. Użwam je szczególnie ciepłą porą roku, kiedy jest potrzeba częstego odświeżenia. Lekkie niewielkie opakowanie o małej pojemności sprawdza isę przy noszeniu w torebce.

Używam tego produktu od: od 3 miesiący

produkt na 4-

Plusy:
\\n+niedroga (ok.8zł za 100ml)
\\n+ładny zapach
\\n
\\nMiusy
\\n-krótko się trzyma
\\n-mało wydajna
\\n
\\nByła przyjemna ogólnie w stosowaniu,ale ponownie się nie na nią nie skuszę bo znika w mgnieniu oka.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Spodziewałam się czegoś więcej

Kupiłam mgiełkę, ponieważ była promocja. Początkowo zwróciłam uwagę na zapach, w którym niestety przy aplikacji czuć, jak dla mnie, za mocno alkohol. Po pewnym czasie dociera do nas zapach Marakui i peoni, który nie do końca przypadł mi do gustu.
Zalety:
+cena
+uczucie świeżości
Wady:
-Zapach

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie , 100 ml