Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Hydrain 3 Hialuro, Krem - żel ultranawilżający

Hydrain 3 Hialuro, Krem - żel ultranawilżający

Dermedic Krem - żel nawilżający Hydrain3:
- Zapewnia intensywne, dogłębne i długotrwałe nawilżenie odczuwalne przez 48 godzin po zastosowaniu.
- Uzupełnia niedobory wody w skórze i ogranicza jej transepidermalną utratę (TEWL)
- Wzmacnia i regeneruje skórę
- Do każdego rodzaju skóry wymagającej nawilżenia
- Lekka, nietłusta, kremowo-żelowa konsystencja
- Doskonały pod makijaż
- Nie zatyka porów
Składniki aktywne Dermedic Krem - żel nawilżający Hydrain3: Woda termalna, Kwas hialuronowy, AqualareTM, Mocznik-UREA, Gliceryna, Dub Diol, Betaina, Phytosqualan – Skwalan, Witamina E

Cena: 25zł / 50ml.

lekkie
krem
> 100ml

Fajny i tańszy zamiennik Effaclar H LRP

Przez wiele lat byłam fanką kremu Effaclar H firmy La Roche Possay. Któregoś dnia postanowiłam przetestować Hydrain 3 Hialuro i stał się on moim zamiennikiem. Dobrze nawilża, nie zatyka porów, dla mojej mieszanej skóry pod makijaż nadaje się tylko w zestawie z matującym podkładem/kremem bb bo jednak dość długo się wchłania i czasem świeci się po nim skóra. Dobrze nawilża, nie obciąża skóry, ma przystępną cenę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1606466].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekki krem nawilżający

Na początku używałam Dermedic Hydrain 2, fajny jednak na dzień za ciężki, natomiast Hydrain 3 ma to czego brakuje tamtemu! Jest lekki, fajna konsystencja, szybko się wchłania, pięknie pachnie tak orzeźwiająco, no i przede wszystkim cera bardzo dobrze nawilżona.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1603996].usefull || 0 }}% pomocna.

niemiłosiernie mnie uczulił

kupiłam pod wpływem reklamy i koleżanki :) użyłam może ze 2 razy- poczułam od razu pieczenie i ściągnięcie. Jestem chyba jedyną osobą, na którą tak zadziałał... Wizaż mówi, że moja recenzja jest zbyt lakoniczna, ale co mam więcej napisać skoro go szybciej zmywałam niż nakładałam :) myślę jednak, że to ważne, że mimo dobrych opinii krem może też komuś zaszkodzic.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1603616].usefull || 0 }}% pomocna.
ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

Ulubiony!

Mam cerę tlustą skłonną do wyprysków. Krem ma bardzo przyjemną żelową konsystencję. Szybko się wchłania, doskonale nawilża, nie pozostawia żadnej warstwy na skórze. Nie czuję go w ciągu dnia, świetnie współgra z makijażem (mineralnym). Zapach neutralny, praktycznie niewyczuwalny. Używam go zarówno latem jak i zimą. Cena atrakcyjna (18 zł).
Wolałabym żeby produkt był dostępny w opakowaniu z pompką dla większej higieny ale z drugiej strony ze słoiczka można wydobyć krem do końca więc nie uznaję tego za wadę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1600181].usefull || 0 }}% pomocna.

Zaskoczenie!

Krem mnie pozytywnie zaskoczył i mimo swojej kremowo-żelowej konsystencji wcale nie był bardzo lekki, ale również nie obciążał mojej mieszanej skóry. Świetnie się wchłaniał, nawilżał i odżywiał, nie powodował zaskórników czy niespodziewanych wyprysków. Idealny pod makijaż zarówno Maybelline, jak i Chanel. Bardzo polubiłam ten krem za swoje działanie!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1598216].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Dyskomfort po użyciu

Skusiły mnie dobre opinie oraz zapewnienia producenta. Na tamtą chwilę skórę miałam skrajnie suchą, dlatego oczekiwałam porządnego nawilżenia. Konsystencja żelowa wzbudziła moje obawy, że krem się nie spisze na mojej skórze. i tak rzeczywiście było, po wchłonięciu kremu poczułam ściągnięcie i dyskomfort, który się utrzymywał. Nałożyłam krem kolejnego wieczoru, jednak efekt był taki sam. Nie wróciłam do niego więcej, gdyż moja skóra wolałaby bogatszą konsystencję. Dobrym aspektem jest cena, w promocji można kupić za kilkanaście złotych, delikatny zapach, szklany słoiczek.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594666].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy krem jaki miałam

Hydrain 3 Hialuro, Krem - żel ultranawilżający to najlepszy krem nawilżający, z jakim do tej pory miałam do czynienia. Nawilża, nie zapycha porów, skóra jest ukojona przez cały dzień. Miałam problem ze strasznie suchymi powiekami, żaden krem przeznaczony w okolice oczu nie dawał sobie z tym rady, pojawiał się świąd i zaczerwienienie, a suche skórki nadal się pojawiały. Na próbę posmarowałam jednak tym produktem i okazało się, że działa znakomicie, problem zniknął od razu po posmarowaniu i nie wrócił, podkreślam, że używam już drugi słoiczek, a krem jest wyjątkowo wydajny. Już czekają na mnie kolejne dwa opakowania ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1593471].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny na lato.

Bardzo fajny lekki krem nawilżający.
+ Opakowanie, elegancki szklany słoiczek może śmiało konkurować z produktami z wyższych półek.
+ Zapach - przyjemny, rześki, lekko ogórkowy.
+ Konsystencja bardziej to żel niż krem i chwała mu za to. Błyskawicznie się wchłania, jednak lubił pozostawiać tłustą warstwę na skórze.
+ Działanie - nawilżał, choć na pewno nie na 24 h jak obiecuje producent. Pod koniec dnia nawilżanie gdzieś niestety się ulatniało i ukazywały się na mojej twarzy suche skórki, podkreślane dodatkowo przez fluid.

- Dostępność. Stacjonarnie chyba jedynie w SP.

Podsumowując - produkt wart przetestowania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1592091].usefull || 0 }}% pomocna.

Złudne nawilżenie

Kierując się konsystencją i faktem że mnie nie zapchało, myślałam że to będzie mój strzał w 10!
Jednakże, po miesięcznym już stosowaniu zauważyłam, że ten krem nic nie daje, oprócz złudnego wrażenia nawilżonej skóry.
Po aplikacji, cera jest świecąca, WYDAJE się być nawilżona, ale niestety tak nie jest. Mam przesuszoną skórę w kilku partiach i kompletnie sobie z nimi nie radzi, nie ma żadnej poprawy cery jeśli chodzi o nawilżenie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1583961].usefull || 0 }}% pomocna.

przyzwoity krem

Godny polecenia krem dla suchej i odwodnionej cery. Należy zwrócić uwagę na lekką konsystencję, która nie obciąża skóry i nadaje się pod makijaż. Chociaż muszę być szczera, że z wszystkimi moimi problemami ze ściągnięciem skóry, czy skrajnym przesuszeniem sobie nie do końca radzi.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576246].usefull || 0 }}% pomocna.