Zielony Klub, Pestki moreli sproszkowane

Zielony Klub, Pestki moreli sproszkowane

Sproszkowane pestki moreli Zielony Klub są wygodnym i bardzo dobrym medium złuszczającym naskórek. Jest to jeden z najbardziej popularnych naturalnych peelingów.
Peeling wykonany z użyciem sproszkowanych pestek Zielony Klub doskonale usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki a tym samym stymuluje odbudowę komórkową. Sprawia, że skóra staje się miękka i przyjemna w dotyku.

Idealnie ściera martwy naskórek

Moja cera ma duże skłonności do zapychania, ciągle walczę z zaskórnikami zarówno otwartymi i zamkniętymi. Dokładny peeling 2 razy w tygodniu to obowiązkowa część mojej pielęgnacji.
Drobinki peelingu są dokładnie i drobno zmielone, nie mają ostrych krawędzi, są jasno brązowego koloru.
Jako bazę używam żelu do twarzy (rumiankowy z Sylveco), mieszam na dłoni peeling z żelem i masuje twarz. Po takim zabiegu cera jest wygładzona, idealnie oczyszczona, część wągrów na nosie zostaje odblokowana. Skóra znacznie lepiej chłonie olej.
U mnie nigdy nie miałam problemu z wysuszeniem skóry ani podrażnieniami, pewnie duża w tym zasługa żelu.
Polecam każdemu peelingowanie za pomocą takiego typu naturalnych "ścieraków" zamiast drogeryjnych kosmetyków, wypełnionych zbędnymi substancjami. Dodatkowo jest to tańszy sposób, używałam regularnie przez pół roku, a nadal mam sporo produktu.

Używam tego produktu od: listopada 2014
Ilość zużytych opakowań: 1x100g, w trakcie