Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Zielony Klub, Olej tamanu nierafinowany eko

Zielony Klub, Olej tamanu nierafinowany eko

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Pojemność 30 ml
Cena 10,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Olej tamanu otrzymywany jest z nasion wawrzynu aleksandryjskiego, gumiaka z gatunku Calophyllum Inophyllum. Olej ma działanie przeciwbólowego, antybakteryjnego , antyseptycznego i przeciwzapalnego. Olej pomaga regenerować komórki skóry i zminimalizować tworzenie się blizn. Badania potwierdzają, że olej tamanu może pomóc zmniejszyć istniejące blizny przy konsekwentnym stosowaniu przez kilka tygodni. Wskazuje się również na jego właściwości ochronne i pomagające uspokoić podrażnioną skórę. Uważany jest za olej niezwykle odżywczy.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Pomocnik w walce z pryszczami

Kiedy tylko znalazłam w internecie informację, że olej tamanu jest cudownym środkiem na niedoskonałości, od razu musiałam go zakupić. Olej ma żółty kolor, jest gęsty, pachnie podobnie jak kostka rosołowa. Olej jest bardzo wydajny. Stosuje go punktowo na pryszcze, nie polecam stosować na całą twarz ponieważ może zapchać pory i pogorszyć sprawę. Przyspiesza „dojrzewanie” zmian ropnych, zmniejsza opuchliznę i łagodzi zaczerwienioną skórę. Jeśli posmaruję świeżą, małą podskórną zmianę olej powoduje jej „wchłoniecie” zanim zdąży wyjść na wierzch. Czasami zdarza się, przy dużych, opornych pryszczach, że nawet olej tamanu nie da mu rady i muszę się kilka dni pomęczyć.
Ostatnio olej znacznie wspomógł gojenie się niewielkiej rany ciętej na dłoni. Skaleczenie bardzo szybko się zasklepiło i zaschło. Dodatkowo nieco złagodził ból pierwszego dnia.Używam tego produktu od: listopada 2014
Ilość zużytych opakowań: 1x30ml, w trakcie

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  4
  produktów

  27
  recenzji

  266
  pochwał

  10,00

 2. 2

  15
  produktów

  37
  recenzji

  234
  pochwał

  9,54

 3. 3

  19
  produktów

  21
  recenzji

  198
  pochwał

  7,62

Zobacz cały ranking