Sesderma, Sesgen 32, Krem odżywczy aktywujący komórki

Sesderma, Sesgen 32, Krem odżywczy aktywujący komórki

Sesgen 32 firmy Sesderma to kuracja przeciwstarzeniowa, która niweluje nie tylko widoczne objawy starzenia się, ale również źródło problemu. Ta linia dermokosmetyków anti-aging działa na poziomie genów, przedłużając ich żywotność i regenerując te uszkodzone, dzięki czemu skóra odzyskuje młody wygląd. Głównym składnikiem preparatów jest zamknięty w pęcherzykach lipidowych teprenon, który przedłuża życie komórek i odwraca zmiany związane z procesem starzenia. Sesgen 32 to produkt przeznaczony dla osób powyżej 35. roku życia, które są narażone na zaburzenie rytmu dobowego ze względu na charakter pracy i potrzebują silnego działania antyoksydacyjnego (np. piloci, stewardesy, lekarze, pracownicy zmianowi).
Korzyści ze stosowania Sesgen 32:
- zniwelowanie oznak zmęczenia;
- wygładzenie zmarszczek;
- wyrównanie kolorytu i tekstury skóry;
- przywrócenie blasku;
- ujędrnienie skóry;
- poprawa nawilżenia.

poprawny krem

Bardzo cenie markę Sesderma i kosmetyki, które oferuje. Jestem wierna serii retises oraz retiage, bardzo lubię sera tej firmy.
Jednak seria sesgen 32 (krem i krem pod oczy) nie przypadły mi do gustu. Mimo wszystko zamierzam jeszcze przetestować serum sesgen32.

Krem ma dosyć lekką konsystencję, delikatny zapach.
Jest bardzo wydajny. Dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy. Stosowałam go na noc i czasami na dzień (w dni, które spędzałam w domu).
Krem bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę. W tym obszarze naprawdę niczego nie można mu zarzucić. Cera jest nawilżona, gładka, pełna blasku.
Nie wrócę do tego kosmetyku ponieważ uważam, że jak na krem nawilżający/odżywczy to cena kremu jest mocno przesadzona.
W składzie kremu nie ma niczego co podniosłoby nam owal twarzy, zredukowało głębokie bruzdy... Ktoś wierzy w takie bzdury? Żaden krem tego nie uczyni. W ramach prewencji przeciwstarzeniowej dalej będę sięgać po serię retises i reti age/inne produkty z retinolem,retinoidy,kwasy.

Podsumowując, jest to krem który skutecznie nawilża i odżywia skórę. Zostal (niestety) zapakowany w słoik. Jest to niekorzystne dla składników kremu i niehigieniczne. Dzięki solidnemu nawilzeniu skóra jest wypoczęta, promienna i gladka. Taka pielęgnacja pomaga opóźnić efekty starzenia. Jeśli jednak w przyszlości dotknie mnie problem zmarszczek czy zaburzonego owalu nie będzie to pierwszy kosmetyk po który sięgnę.