Organique, Rytuały Owocowe, Pineapple Ritual Body Mousse (Ananasowy mus do ciała)

Organique Ananasowy mus do ciała o puszystej konsystencji do każdego rodzaju skóry o zapachu dojrzałego ananasa. Polecany do codziennego stosowania. W połączeniu z maską do twarzy i żelem peelingującym do ciała pozwala na stworzenie aromatycznego, rozświetlającego domowego rytuału. Skóra po zabiegu odzyskuje blask, pozostaje gładka, rozjaśniona i pachnąca.

balsamy
sorbet
100 – 250ml
Skóra
normalna

Przekonałam się do ananasa :)

Organique ma w swojej ofercie 4 zapachy musów do ciała: herbata, melon, porzeczka i właśnie ananas. Sama pewnie wybrałabym inny zapach, ale akurat taki dostałam w prezencie :) Nie pozostało mi więc nic innego, jak przystąpić do testowania.

Mus ma bardzo lekką, puszystą konsystencję i delikatny, jasnożółty kolor. Pachnie intensywnie i bardzo owocowo, a zapach dość długo utrzymuje się na skórze. Produkt bardzo szybko się wchłania. Pozostawia skórę gładką, rozświetloną i idealnie nawilżoną.
Taki mus do ciała, to świetna opcja na lato. Szczególnie dla fanek intensywnych, owocowych zapachów.

Cena (54,90 zł/200 ml) może troszeczkę odstraszać, ale balsam faktycznie spełnia obietnice producenta, więc pewnie skuszę się jeszcze na inny zapach :)