Organique, Rytuały Owocowe, Currant Ritual Face Mask (Porzeczkowa maska do twarzy)

Organique Porzeczkowa maska do twarzy o aksamitnej konsystencji do pielęgnacji każdego rodzaju cery, o zapachu słodkich porzeczek. Polecana do stosowana 2-3 razy w tygodniu. W połączeniu z żelem myjącym i musem do ciała pozwala na stworzenie aromatycznego, wzmacniającego domowego rytuału. Skóra po zabiegu odzyskuje blask, pozostaje ukojona, bardziej odporna, jedwabista i pachnąca.

żel
klasyczne
w słoiku
50 – 100ml

Fajna, ale czy za tą cenę?

+Przyjemna żelowa konsystencja
+Efekt ochłodzenia skóry
+Delikatnie odpręża mięśnie twarzy
+Można trzymać nawet całą noc, a nie zrobi nam krzywdy, potęgując efekt
+Dobre, dogłębne nawilżenie i odświeżenie twarzy
+Troszeczkę rozjaśnia buzię, przez co wydaje się zdrowsza

-Cena w stosunku do jakości.

Maska jest przyjemna, fajna jako spa w domu, ale cena odstrasza.

Wykorzystała: kilka próbek

dla cery naczynkowej jak znalazł.

Bardzo dobry produkt o ciekawej konsystencji, bogatym składzie i realnym działaniu. Pięknie nawilża i napina skórę. Jest bardzo wydajny, moim zdaniem to jedna z lepszych masek w tej serii. Uważam, że warto ja wypróbować. Jest bardzo wydajna, nie lepi się.

Przyjemna, choć nie zachwyca...

Kremy, peelingi i maseczki są kwestią indywidualną. Moja cera z tłustej, trądzikowej przeszła w mieszaną, czasami nawet bardzo przesuszoną na policzkach (szczególnie w okresie jesień-zima). Zatem maseczki staram się dobierać nad wyraz ostrożnie. Maseczka ma postać niezbyt gęstego, półprzezroczystego żelu o delikatnie różowym zabarwieniu z dość sporą ilością czerwonych drobinek, które podczas nakładania rozpuszczają się. Jej zapach określiłabym jako delikatnie kwaskowaty, owocowy, bardzo przyjemny. Nuta porzeczkowa jest wyczuwalna. Maseczka nie zasycha, po 20 minutach wchłania się dość równomiernie, jest łatwa do zmycia. Po zmyciu twarz jest przyjemnie gładka i miękka, delikatnie nawilżona i rozjaśniona. Maseczka uspokaja zaczerwienienia, nie podrażnia ani też nie przesusza. Co więcej, nie zapycha, a co za tym idzie, nie pogarsza stanu cery.

Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek o pojemności 5 ml

Dla mnie bomba :)

Zanim zdecydowałam się na zakup pełnego opakowania przetestowałam każdą z masek ze wszystkich czterech linii owocowych i ta była dla mnie zdecydowanie najlepsza. Produkt nie uczula, nie wywołuje podrażnień ani zaczerwienień, jest bezpieczny i delikatny dla każdej cery nawet tej wrażliwej i niekiedy z niedoskonałościami. Co najważniejsze dla mnie, nie wywołuje ona właśnie powstawania niedoskonałości, co u mnie często występowało po zastosowaniu maseczki na twarz. Przyjemny zapach, delikatna i lekka konsystencja, opakowanie i jego wygląd aż zachęca do stosowania. Maseczka jest zdecydowanie nawilżająca, nie wywołuje zaczerwienienia, wzmacnia i koi cerę tym bardziej przy wysokich temperaturach sprawdza dla mnie mnie znakomicie. Nie zapycha porów, nie jest "ciężka" dla twarzy. Przyjemnie się ją stosuje i uważam, że jest przyjemna odskocznią umilającą wieczory po ciężkim dniu zarówno dla duszy jak i ciała. Polecam !

Tak i nie

Sama nie wiem jak opisać ten produkt... maseczka nie jest najgorsza, jednak nie wiem czemu ma służyć? Zdecydowanie wersja herbaciana jest lepsza w działaniu...
+ nie uczula, nie podrażnia - i pisze to wrażliwiec i atopowiec,
+ odpowiednia konsystencja, nie spływa po buzi,
+ produkt gotowy, nie trzeba się babrać jak z glinkami itd,
+ przyjemny zapach,
+ miłe dla oka i w użytkowaniu opakowanie, jak to u Organique :).
- wzmocnienie? no way, używam 2 dni w tygodniu od miesiąca, cera dalej zaczerwieniona,
- nie nawilża jak w przypadku wersji herbacianej.
Najlepiej poprosić o próbkę i przetestować na własnej skórze. Mnie obietnica "dużej ilości witaminy C wzmacniającej Pani skórę" niestety nie dotyczy, a szkoda bo produkt jest przyjemny!

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze