Make Up For Ever, Ultra HD (Długotrwały podkład HD)

Make Up For Ever, Ultra HD (Długotrwały podkład HD)

Stworzony specjalnie pod potrzeby telewizji i filmów, Podkład Make up For Ever Ultra HD tworzy cerę bez skazy, przed kamerą i poza nią. Całkowicie niewidoczny pod nową soczewką 4K, zawiera nawarstwione pigmenty dające średnie krycie, z lekką konsystencją, które wygląda jak skóra. Długotrwały, naturalny, podkład Make up for ever Ultra HD zawiera cząsteczki hialuronowe dla nawilżenia i komfortu noszenia. Dostępne 40 odcieni.

Zawsze do niego wracam

Marka MUFE stała mi się bliska jakieś 5 lat temu. Wtedy to zakupiłam cały zestaw: podkład, korektor i puder.
Jako bladzioch okrutny zostałam "kupiona" paletą kolorystyczną.
W końcu znalazłam odcień dla mnie (Y205) piękny, chłodny, porcelanowy!
Ale nie tylko odcień przypadł mi do gustu- lekka formuła fluidu, jest wręcz stworzona do użycia beauty blendera. Efekt: dwie pompki wystarczą, by cała twarz pokryła się cienką, ale kryjącą warstwą podkładu.
Jako, że lubię zmiany, miałam kilka podejść do innych podkładów. ZAWSZE wracam do niego.
Jedno opakowanie z powodzeniem wystarcza mi na 3-4 miesiące.
Uważam też, że podkład jest trwały, nawet bez wspomagania się pudrem czy bazami. Świetnie ukrywa moje naczynka na policzkach.

Całkiem fajny

Bardzo lubię używać go na normalnych i lekko suchych cerach (na bardzo suchych lubi się trochę zasuszać). Wygląda świeżo, w miarę długo się trzyma ale zauważyłam ze troszkę się ściera na nosie i linii żuchwy, ma średnie krycie, ładne żółte kolory i pięknie wygląda na zdjęciach.

Ma jedną wadę...

+ Jego krycie można budować, więc zaczynamy od dość lekkiego, które ujednolica jedynie koloryt skóry, ale nie zakryje niedoskonałości, ale możemy kończyć z bardzo naturalnie wyglądającym średnim kryciem.
+ Daje piękne naturalne wykończenie. Nie jest to tępy mat, ani świecąca kula dyskotekowa, tylko idealnie wypoczęta skóra.
+ Nawet bez bazy bardzo ładnie utrzymuje się na twarzy cały dzień. Nie wchodził mi w linie uśmiechu i nie zważył się na twarzy pod wieczór.
+ Szeroka gama kolorystyczna!
+ Wygodne opakowanie.

- Niestety nie na całej twarzy wygląda u mnie tak cudownie. Na nosie podkreśla mi każdą możliwą suchą skórkę, nawet taką, o której istnieniu nie miałam pojęcia. I to tuż po peelingu i porządnym nawilżeniu! Przy wysokopółkowej cenie, jest to dla mnie wada nie do zaakceptowania.

A mogło być tak pięknie...

Całkiem nieźle, jednak nie za taką cenę.

Zakupiłam podkład kilka tygodni temu przede wszystkim ze względu na jego lekką konsystencję oraz kolor, który był wręcz idealny. Oczekiwałam średniego krycia i przede wszystkim tego, żeby dość długo utrzymywał mat oraz nie ścierał się przy każdym dotknięciu twarzy.
Czy kupiłabym go ponownie? Myślę, że nie ze względu na jego wygórowaną cenę. (209 zł). Gdyby kosztował o połowę mniej to byłabym w stanie się skusić.

Bardzo dobry

Podkład może nie idealny ale bardzo dobry.

- krycie średnie, z możliwością budowania, ale bez przesady
- twarz wygląda świetnie na zdjęciach
- większe sprawy wymagają korektora, który doskonale się na podkładzie trzyma cały dzień
- pięknie utrzymuje bronzery i rozświetlacze
- fajne kolory
- szybciej schodzi z tłustszych partii twarzy, ale zapobiega temu np. nałożenie go pędzlem zwilżonym Smashbox Primer Water
- nie tani, ale w miarę wydajny
- faktycznie na koniec sporo zostaje w buteleczce
- trwałe opakowanie
- dobry dozownik
- nie szkodzi skórze, nie zapycha, nie podrażnia, wręcz mam wrażenie, że stan cery się poprawił

Na pewno dla bezproblemowych cer

Podkład na pewno będzie idealny dla bezproblemowych cer. Sama nazwa Invisible Cover to jakaś sprzeczność;) Invisible -owszem, ale Cover na pewno nie. "Płynna formuła o średnim poziomie krycia łatwo rozprowadza się na skórze. Ujednolica i tuszuje niedoskonałości"Ja byłam nastawiona na to pierwsze i obietnica jest spełniona. Podkład jest niewidoczny na buzi. Nie mam potrzeby dużego krycia więc efekt mi odpowiadał. Jednak mam wrażenie, że wiele dziewczyn szuka w nim efektu cover-nie wiem, może opis to sugeruje.Niestety podkład nie radzi sobie z porami i drobnymi naczynkami. Nie matuje, nie sprawia, że cera wygląda dobrze-lepiej. Po godzinie cera świeci się, mimo utrwalenia sypkim. Na pewno nie szkodzi cerze. Bardzo wydajny, kropla wystarcza na pokrycie twarzy i szyi. Jak za taką cenę to średnio wypada , nie powoduje że chcę przy nim zostać. Szukam dalej.

Bardzo dobry

Drogi ale bardzo dobry. Bardzo dobrze wygląda na większości twarzy. Gama kolorystyczna jest dość duża. Nie wchodzi w pory, nie podkreśla suchych skórek. Stosowałam na sobie oraz malując inne osoby, sprawdza się u młodszych i u starszych pań. Nie jest super matujący, więc u osób z tłustą skórą trzeba nałożyć dobrą bazę i utrwalić pudrem. Zastrzeżenie mam tylko do buteleczki, sporo zostaje w środku i mimo że pompkę da się odkręcić to i tak trudno wydostać podkład.

Ulubiony!

Ten produkt zbiera bardzo mieszane recenzje- ja należę do grupy fanek tego podkładu.
Odcień: Używam odcienia Y225, który sam w sobie jest dla mnie zbyt ciemny, ale gdy dodam białego pigmentu staje się ideałem- co prawda są 2 jaśniejsze odcienie, ale Y205 jest zbyt różowy, a Y215 zbyt... pomarańczowy? Y225 ma żółtawy, oliwkowy ton, dokładnie to czego szukam.
Krycie i trwałość: podkład nakładam beauty blenderem, otrzymuję średnie krycie i bardzo naturalne wykończenie- zakrywa to co trzeba, ujednolica koloryt ale nie robi „maski” na twarzy.
To nie produkt dla osób które preferują mocno kryjące podkłady, oraz osób z tłustą cerą- może się ścierać. Ja mam cerę mieszaną, utrwalam podkład pudrem ryżowym z Ecocery. Nie jest to Double Wear, ale dla mnie trwałość jest ok.

Cenię ten podkład przede wszystkim za naturalny efekt, podobny do tego jaki dawał mój nieodżałowany Nearly Naked z Revlona oraz jaki daje mój inny ulubieniec, krem CC z It Cosmetics, oraz za to że ładnie dopasowuje się do cery.
Mam też wersję tego podkładu w sztyfcie, który bardzo lubię- ale odcień, choć też Y225, jest trochę za mało żółty.

Świetny

Świetny podkład, utrzymuje się na twarzy cały dzień, nie podkreśla suchych skórek które często mam, daje piekny efekt. Twarz na zdjęciach wygląda pięknie, tak idealnie.
Nie widać go na skórze, nie wysusza. Jestem nim zachwycona. Mam kolor y305
Posiada skórę sucha a czasem bardzo sucha.

Wykorzystała: kilka próbek

Porażka

Jeden z najgorszych podkładów jakie miałam okazję nakładać na twarz.
-prześwituje i tworzy smugi- rzeczy których prawie nigdy nie doświadczam w innych podkładach
-szybko znika z twarzy
-mimo tego że miałam dobrze dobrany odcień to cera wydawała się zmęczona, ziemista i jak określiła moja mama "dziecko wyglądasz jakbyś była szara"
-podkreśla wszystko co jest na twarzy a chcemy żeby się wypełniło lub zakryło
-krycie jest średnie a przez to że prześwituje to powiedziałabym że nawet słabe
Lepiej kupić smashboxa 15h lub zainwestować w znane marki jak armani lub chanel.
Ten nie jest wart zachodu.

Ulubieniec.

Mam cerę bardzo problematyczną, tłustą. Ten podkład to mój zdecydowany ulubieniec. Kocham go za:
-olbrzymią gamę kolorystyczną
-długotrwałość
-pięknie wygląda na skórze przez cały dzień
-cudownie rozprowadza się na nim inne produkty
-moja skóra bardzo późno się po nim świeci, nie muszę poprawiać makijażu praktycznie wcale

Jedynym minusem jest jego cena, aczkolwiek warto!

Coś w nim jest

Miałam możliwość używania próbki produktu, ale wystarczyło mi na 6 użyć, więc mam już mniej więcej nakreślone co myśleć o tym produkcie.
+ bardzo ładne krycie
+ dość plastyczny - można na spokojnie wklepać go w skórę
+ zasycha, nie tworzy lepkiej warstwy na twarzy
- bardzo szybko się ściera
- po 1 h świeci mi się twarz jak po olejku

Generalnie bardzo fajny, ale może lepszy byłby dla skóry suchej - ja mam mieszaną i tylko potęgował efekt świecenia w strefie T.