Soleo Professional, Bronze Satisfaction, Black Bronzer (Brozner do ciała)

Soleo Professional, Bronze Satisfaction, Black Bronzer (Brozner do ciała)

Soleo Black Bronzer Bronzer o bogatej recepturze dla miłośników regularnego opalania. Zawiera 20 naturalnych substancji brązujących. Gwarantuje błyskawiczny efekt ciemnej opalenizny, intensywnie wzmacnia i mocno pogłębia kolor.
Składniki aktywne Soleo Black Bronzer:
- DHA Bronzer, Erythrulose – gwarantują błyskawiczny efekt, wzmocnioną i pogłębioną opaleniznę
- Kofeina – działa wyszczuplająco, ujędrniająco i detoksykująco
- Olej buriti– nawilża, wygładza, koi, działa antyoksydacyjnie
- Kolagen - ujędrnia, regeneruje i spowalnia procesy starzenia się skóry
- Olej makadamia– ma doskonałe właściwości odżywcze, nawilżające, zmiękczające i przeciwstarzeniowe
- Witamina C - chroni przed niszczącym działaniem wolnych rodników, odświeża i poprawia koloryt skóry

Cena: 43zł / 150ml.
/w/

przyspieszacze do opalania, samoopalacze do ciała
koloryzujące, regenerujące
w tubie, saszetka
balsam
100 – 250ml, <50ml

Kupiony w: U konsultantki

black black na szczescie nie aż tak black:)

korzystam regularnie z solarium i ten produkt polecila mi pani z solarium - dodam ze mam jasna cere i trudno mi sie opalić, boje sie jednak zeby sie nie spalć na skwarka. Jak dostalam próbkę, to nie ukrywam, ze triche sie bałam - black? czy nie wyjde spalona? ale moje obawy sie nie sprawdzily - balsam byl przyjemny w rozsmarowaniu i wchlanial sie szybko. Zapach bardzo przyjemny choć wole inne Soleo bardziej slodkie:) najwazniejsze jednak ze skora mi sie przybrązowiła, już na pierwszej sesji. Moze dla brunetek sprawdzilby sie bardziej ekstremalnie, na szczescie mnie nie spalił:)