Criste Marine, Peeling Cream Pure Delicacy (Delikatny krem pilingujący)

Criste Marine, Peeling Cream Pure Delicacy (Delikatny krem pilingujący)

Peeling enzymatyczny, gommage na bazie kremowej do skóry suchej, wrażliwej i delikatnej. Rozpuszcza zrogowaciały naskórek i oczyszcza pory.

Aktywne składniki:

- alantonina - łagodzi, wygładza skórę,

- oleje mineralne - odżywiają i zabezpieczają,

- skrobia kukurydziana - usuwa zrogowaciały naskórek, wygładza,

- koper morski - usuwa zanieczyszczenia nagromadzone na skórze w ciągu dnia,

- alga Chondrus Crispus - posiada właściwości zmiękczające.

Są efekty :)

Peeling ma postać gęstego kremu, który leciutko zasycha na twarzy. Pachnie świeżo, jakby mentolem. Niestety tuż po aplikacji skóra zaczyna piec i owo pieczenie utrzymywało się u mnie przez cały czas, aż bałam się,że moja skóra zostanie podrażniona. Za to efekty są bardzo widoczne- buzia jest gładka, miękka, pory są zwężone i generalnie bardzo dobrze wygląda. Nie kupię go sobie jednak, choćby dlatego,że tak samo działa większość maseczek z kaolinem.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:próbka

naprawdę OK

Jednen z najlepszych pilingów gommage jaki znam. Łagodny, o delikatnym przyjemnie relaksującym zapachu. Ma postać gęstej pasty, więc bez problemu rozprowadza się i trzyma na twarzy. Zasychając nie ściąga skóry, ale mocno się jej "czepia", toteż palcami dość trudno się po pozbyć. Ja używam do tego celu suchej szczoteczki do mycia twarzy i rezultat jest super. Dobrze wygładza, zmiękcza zrogowaciały naskórek, ułatwiając pozbycie się drobnych niedoskonałości.