Long4Lashes, Anti Hair Loss Condicioner (Odżywka wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów)

Oceanic Odżywka wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów Long4Lashes zawiera Tetraxidylum, innowacyjny kompleks składników aktywnych, który stymulując mikrokrążenie, odżywia cebulki włosów i zapobiega ich wypadaniu. Betaina i olej ze słodkich migdałów nawilżają włosy, zapobiegając ich przesuszeniu oraz ułatwią rozczesywanie. Alantoina łagodzi podrażnienia i koi wrażliwą skórę głowy. Oceanic Odżywka wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów Long4Lashes wyraźnie poprawia kondycję włosów, zmniejsza łamliwość i przywraca im miękkość.

Bez szału

No cóż, szału nie ma, ale najgorsza nie jest.
Odżywka przyjemne pachnie, jest ogólnodostępna- można ją kupić np w Rossmann. Nie ma się co oszukiwać sama odżywka nie sprawi, że włosy przestaną wypadać, bo problem leży wewnątrz organizmu. Taka odżywka wzmocniła mi trochę włosy. Ze spłukaniem nie miałam problemu. Włosy były wygładzone i miękkie. Odżywka jak odżywka.

Wykorzystała: kilka próbek

odżywka przeciw wypadaniu włosów

Stosowałam tę odżywkę przez miesiąc i uważam że jest bardzo dobra. Włosy przestają wypadać,są miękkie,lśniące i zdrowsze. Polecam stosować w zestawie z szamponem wzmacniającym włosy z serii Long 4Lashes dla lepszego efektu działania.

Odżywka jak odżywka

Odżywki L4L używałam jednocześnie z innymi kosmetykami linii L4L: szamponem i serum na porost włosów. Odżywka jest do spłukiwania. Baaardzo trudno było mi ją spłukać z włosów. Nawet po wyjściu spod prysznica na włosach zostawał film, który w dotyku przypominał mi niespłukaną odżywkę. Zapach przyjemny. Jednak podobnie jak w przypadku szamponu: efektów żadnych.

nic specjalnego

Dostałam ją w prezencie urodzinowym wraz z szamponem, i wcierką i żaden z tych trzech produktów mnie nie ujął - ani z osobna, ani łącznie.

Odżywka, jak odżywka, żadnego specjalnego efektu po niej nie zauważyłam, natomiast mnie z kolei zapach denerwował - nie lubię kremowo-pudrowych, tylko bardziej zdecydowane - drzewne, słodkie i orientalne. Także osobo, które maja podobne powonienie do mojego, ta o zapachu infantylnego pudru dla bobaska, raczej się nie spodoba.

Nie zauważyłam ani żadnej poprawy na moich włosach, ani żadnego pogorszenia się ich stanu. Uważam, że za takie pieniądze można sobie coś lepszego sprawić - na przykład filetowa linia Organixa.
Także podsumowując uważam, że to pieniądze wyrzucone w błoto i cieszę się, że to nie ja je wydalam.....

Dobra

Jest prawie pozbawiona zapachu, nie podrażnia skóry głowy, za to ładnie odżywia włosy i nie obciąża.Tę odżywkę stosuję razem z szamponem i serum z tej samej serii. Po dłuższym czasie regularnego stosowania zauważyłam lekką poprawę jeśli chodzi o wypadanie włosów. Tak jak zresztą napisałam w pozostałych recenzjach - ten kosmetyk również jest obiecujący i czekam na bardziej spektakularne efekty w jego wykonaniu.

dla mnie świetna

Po tej odżywce mam bardzo ładne włosy, gładkie, lśniące, dobrze rozczesujące się. Mam takie włosy, że zazwyczaj bardzo chłoną odżywki i maski, więc muszę nakładać ich bardzo dużo. Bardzo ciężko znaleźć mi dobru kosmetyk do włosów a ten jest strzałem w 10. Tej odżywki używam odrobinę i daje radę, więc przy cenie 24zł to wychodzi i tak ekonomicznie. Co do właściwości przeciw wypadaniu włosów to nie mam pojęcia. Zawsze coś tam wychodzi ale w granicach normy, znaczne wypadanie włosów to problem zdrowotny, więc żadne smarowidła tu raczej nie pomogą o ile problem nie jest dermatologiczny. Moje włosy zawsze rosną bardzo szybko, więc w tym temacie odżywka też nie ma raczej udziału. Ogólnie bardzo ją lubię, mam po niej piękne włosy, zapach też mi bardzo odpowiada.

Ta odżywka nic nie robi!

Zacznę od tego , że ta odżywka nie należy do najtańszych jesli chodzi o drogeryjne. Używałam jej 3 miesiące i nie zauważyłam poprawy wypadania włosów , a co dziwne od kiedy ją zużyłam już nie widziałam sporadycznie swoich włosów w wannie po kąpieli , ale nie będę wyciągać pochopnych wniosków.
Wydajnosc może być i zapach jest całkiem fajny oraz ma fajną konsystencję ale ta odżywka nic nie robi . Jedynie bardzo pomaga rozczesywać włosy . To jest nie adekwatne do jej ceny , która wynosi około 30zł i odbiega daleko z tym co pisze producent. Nie zapobiega wypadaniu włosów , nie nawilża , nie wygładza PO PROSTU NIC! A jako odżywka to raczej oczywiste , że jak każda inna ma rozczesywać włosy . Daję 2 gwiazdki za zapach, konsystencję , nic mi widocznego z włosami mi nie zrobiła , spełnia podstawe czyli rozczesuje włosy całkiem dobrze. Odradzam , za tą cenę tylko rozczesywanie włosów , a opis producenta znikąd.

Zero efektu

Ma konsystencje taką jakby mleczka do demakijażu, trochę rzadką. Rozprowadza się ok. Przyjemnie pachnie, tak kremowo, delikatnie. Koniec plusów, bo ta odżywka w sumie nie robi nic. Nie odżywia, nie nawilża, nawet nie wygładza zbytnio. Wzmocnienia włosów też nie zauważyłam. W sumie nie ma sensu jej używać.

Używa produktu od: próbka

tragedia!

zachecona pozytywnymi opiniami kupilam ta odzywke, zeby wzmonic wlosy u nasady. nie wiem, czy rzeczywiscie zapobiega wypadaniu, bo po dwoch uzyciach musialam ja wyrzucic do kosza. wlosy staly sie szorstkie, niemozliwe do ulozenia i rozczesania. nawet odzywka w sprayu glisskur nie byla w stanie poradzic sobie z koltunami

Dobra

Kupiłam odżywkę w komplecie z szamponem, zachęcona paroma recenzjami w internecie. Mam problem z wypadaniem włosów, liczyłam, że produkty je ograniczą.

Całe szczęście, że zdecydowałam się na zestaw 2 produktów. Dzięki tej odżywce byłam w stanie rozczesać koszmarnie suche i poplątane po umyciu szamponem włosy. Niestety przy samym nakładaniu trochę włosów wypadało, ale to raczej wina szamponu.

Odżywka ładnie pachnie, bardzo ułatwia rozczesywanie włosów. Nie zauważyłam działania pod kątem wypadania włosów (jest bez zmian). Włosy są po niej przyjemne i gładkie, wydają się odżywione. Cena mogłaby być trochę niższa.

Może być

Całkiem dobra odżywka. Przyjemna, kremowa konsystencja, dosyć wydajna. Wygładza włosy, jednak jej głównym plusem jest choć drobne niwelowanie szkód wyrządzonych przez szampon L4L - gdybym używała tylko szamponu z tej serii, moje włosy byłyby w koszmarnym stanie, dzięki odżywce są chociaż trochę mniej wysuszone i szorstkie. Nie mogę wypowiedzieć się na temat tego, czy zmniejszyła wypadanie włosów, gdyż używam wszystkich trzech kosmetyków z serii Long 4 Lashes i nie mogę rozróżnić który jak działa. Całkiem możliwe, że kupię ją ponownie, jednak NA PEWNO bez szamponu L4L.