Criste Marine, Tonic Lotion Pure Delicacy (Tonik do skóry suchej i wrażliwej)

Criste Marine, Tonic Lotion Pure Delicacy (Tonik do skóry suchej i wrażliwej)

Bezalkoholowy tonik do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i delikatnej. Idealnie usuwa resztki makijażu, wygładza i odświeża skórę. Tonik polecany jest do relaksujących kompresów na oczy.

Aktywne składniki:

- oczar wirgilijski - rozjaśnia i odświeża skórę, wzmacnia naczynia,

- ekstrakty algowe - nawilżaja i utrzymują odpowiedni poziom nawilżenia,

- koper morski - usuwa zanieczyszczenia nagromadzone na skórze w ciągu dnia,

- alga Chondrus Crispus - posiada właściwości zmiękczające.

Dla wszystkich wrażliwych cer

Mam cerę mieszaną w kierunku przetłuszczającej się, zdarzają mi się niespodzianki w postaci wyprysków, ale przy tym wrażliwą. Kosmetyki dla cer tłustych są dla mnie zbyt agresywne.
Ten tonik okazał się idealnym rozwiązaniem. Jest bardzo delikatny, nie podrażnia i nie wysusza skóry. Cera po nim jest dobrze oczyszczona i nawilżona. Nie podrażnia okolic oczu.
Ma bardzo przyjemny, kojący zapach i leciutko żelową konsystencję. Bardzo wydajny. Ta właśnie żelowa konsystencja oraz specjalny mechanizm w nakrętce pozwalają na aplikację idealnej ilości kosmetyku na wacik (nic się nie marnuje, nie rozlewa :). Opakowanie 250 ml starcza na ok. 3-4 m-ce.
Posiada bardzo estetyczne opakowanie.Używam tego produktu od: 4 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 7

OK

Dobry tonik. Mam cerę leciutko mieszaną, ale dość wrażliwą i alergiczną, a ten w tym przypadku jak najbardziej się sprawdza. Nie podrażnia, nie uczula, łagodzi, dobrze nawilża. Ma trochę gęściejsza konsysyencje niż klasyczne toniki. Wygodne, ładne, poręczne opakowanie, nie muszę szukać zakrętki po całej łazience:) Mogłby być tańszy.