Long4Lashes, Szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów

Long4Lashes, Szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów

Oceanic Szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów Long4Lashes wzmacnia osłabione i łamliwe włosy oraz hamuje ich wypadanie, które związane jest ze zmianami hormonalnymi, genetycznymi, przemęczeniem, stresem, niewłaściwą dietą oraz spowodowane czynnikami środowiska. Tetraxidylum - innowacyjny kompleks składników aktywnych, który stymulując mikrokrążenie, odżywia cebulki włosów i zapobiega ich wypadaniu. Alantoina łagodzi podrażnienia i koi wrażliwą skórę głowy. Oceanic Szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów Long4Lashes wyraźnie poprawia kondycję włosów, zmniejsza łamliwość oraz nadaje im witalność i blask.

brak efektu

Moje włosy strasznie wypadają, więc chciałam spróbować kolejnego produktu z nadzieją , że może chociaż ten zadziała cokolwiek.
Zapach przyjemny, dobrze się pieni, ale po umyciu włosy są bardzo ciężkie do rozczesania....
Po zużyciu całego,nie zauważyłam żadnej różnicy .... Włosy trochę szybciej mi się przetłuszczały,były co prawda błyszczące,ale ten szampon nie jest dla mnie.
Mała buteleczka za sporą cenę moim zdaniem się nie opłaca.
Niestety kolejny nie sprawdzony kosmetyk.

nie zauważyłam poprawy

Szampon dobrze się pieni.Ma ładne opakowanie i... w żaden sposób nie poradził sobie z moim wypadanie włosów. A szkoda bo pokladalam w nim duże nadzieję skoro serum do rzęs tej firmy jest takie skuteczne. Do plusów moge zaliczyć też że ma ładny zapach i dobrze myje włosy.

Efekty odwrotne od zamierzanych

Szampon zakupiłam licząc na równie dobre efekty jak w przypadku serum do rzęs. Niestety szampon nie sprostał moim wymaganiom. Zauważyłam, iż po jego zastosowaniu włosy jeszcze mocniej wypadają. Dodatkowo pozostawia je splątane i wysusza. Nawet po zastosowaniu dużej ilości odżywki włosy są "sztywne".

Nie polecam

Nie polecam. Bardzo mnie szampon rozczarował. Nie zauważyłam poprawy włosów. Dostałam tylko strasznego łupieżu. Strasznie mnie swędzi skóra na głowie.

Rozczarowanie :c

Włosy myję raz na 3 dni, tego szamponu używałam na przemian z innymi. Po super odżywce do rzęs tej firmy liczyłam na więcej ;/
Szampon się w ogóle nie pieni, włosy po jego użyciu są oklapłe i nie wyglądają na świeże, chyba nie domył nałożonej wcześniej maski, choć użyłam go całkiem dużo :/ Zapach nie robi na mnie ani pozytywnego ani negatywnego wrażenia.

Nic specjalnego

Szampon zakupiłam po obiecującej kuracji serum do rzęs tej firmy i spodziewałam się równie dobrych efektów. Niestety okazał się niewypałem.
Nieduża pojemność, słabo się pieni (moje długie rozjaśniane włosy potrzebowały 3 myć). Oczyszcza włosy ale pozostawia je drętwe i splątane. Po jego użyciu potrzebowałam dobrej odżywki najlepiej maski aby je ujarzmić. Po skończonym opakowaniu nie zauważałam zahamowania wypadania lub szybszego porostu włosów.

DOBRY

Szampon słabo pieni się przy pierwszej aplikacji, dlatego nakładam go zawsze dwa razy. Za drugim razem piana tworzy się szybko i szampon fajnie oczyszcza włosy. Włosy po spłukaniu szamponu są trochę tępe i poplątane, więc trzeba zastosować jakąś lekką odżywkę. Po takim użyciu włosy są świeże, lekkie i sypkie. Szampon nie obciąża włosów, sprawia że są łatwe w układaniu i wyglądają ładnie. Jedyny minus to to, że bardzo wymywa kolor. Po kilku miesiącach stosowania mam wrażenie, że włosy "unormowały się", są zdrowsze i rzeczywiście wypada ich mniej.

Wykorzystała: kilka próbek

szampon wzmacniający

Używałam go przez miesiąc,zauważyłam że włosy są lżejsze,lepiej się układają,są bardziej miękkie,lśniące i grubsze. Przestają też wypadać i przetłuszczać się tak często.

fajny

Po odżywce do rzęs z tej fimy, miałam duże oczekiwania. Niestety mój zapała do tego szaponu szybko padł.
+ wydajny
+ łatwo dostępny
+ nie puszy włosów
+ włosy są miłe w dotyku
- nie zawuważyłam dużej poprawy w ich kondycji

Kiepski

Ciężko dobrze umyć nim włosy. Słabo się pieni. Trzeba bardzo dobrze zmoczyć włosy albo użyć dużo szamponu. Średnio wydajny. Zapach neutralny. Myślałam, że moje włosy choć trochę przestaną wypadać. Niestety efektu nie zauważyłam...

Efekt do momentu stosowania...

Szampon zakupiłam skuszona promocją w SuperPharm, zapłaciłam za niego 15zł, wiec żal było nie brać ;) Włosy wypadają mi non stop, ciągle je gubię, zwłaszcza po myciu, więc nie powiem, miałam co do niego wielkie nadzieje, ale spełnił je tylko częściowo. Zacznijmy od początku...
Buteleczka jaka jest każdy widzi, od siebie tylko dodam, że oprócz eleganckiego wyglądu, cechuje ją wyjątkowa łatwość utrzymania nawet mokrymi rękami - nic się nie ślizga i nie ucieka z rąk.
Szampon ma gęstą konsystencję, taka mleczna, półprzezroczysta. Trzeba bardzo dobrze zmoczyć włosy by zaczął się pienić, w przeciwnym razie daje słaby efekt, ale tak jak napisałam - wylejesz na siebie kubeł wody i już jest super pieniący się ;)
Włosy faktycznie mniej wypadały, nawet zauważyłam baby hair, niestety wszystko działa do momentu stosowania szamponu, gdy go się odstawi (zamieni na inny) włosy wracają do swojego poprzedniego stanu, wiec efektu jaki daje szampon na pewno nie można nazwać długotrwałym.
Do tego warto zauważyć, ze szampon przesusza włosy utrudniając jednocześnie ich rozczesywanie , jednak nie jest to bardzo uciążliwe, osobiście smarowałam zaraz po umyciu olejek i wszystko wyglądało pięknie :)

Wysoka cena-efekty żadne

Używałam szamponu jednocześnie z innymi kosmetykami linii Long 4 Lashes: odżywką i serum przyspieszającym wzrost włosów. Szampon jak szampon. Dość słabo się pieni, ale przyjemnie pachnie. Efektu zahamowania wypadania włosów nie zauważyłam. Nie domywa włosów z olejków i wcierek.