Long4Lashes, Serum Stimulating Hair Growth (Serum stymulujące wzrost włosów)

Long4Lashes, Serum Stimulating Hair Growth (Serum stymulujące wzrost włosów)

Oceanic Serum stymulujące wzrost włosów Long4Lashes stymuluje wzrost włosów oraz zapobiega ich wypadaniu. Jego receptura zawiera Tetraxidylum - kompleks zawierający zwiększone stężenie składników aktywnych, który stymulując mikrokrążenie, odżywia i rewitalizuje cebulki włosów oraz wzmacnia ich integralność ze skórą głowy. Alantoina łagodzi podrażnienia i koi wrażliwą skórę. Skoncentrowana formuła wydłuża fazę wzrostu włosa, wpływa korzystnie na ich strukturę, zmniejsza łamliwość oraz zapewnia zdrowszy wygląd.
Skuteczność potwierdzona badaniami:*
- włosy stają się mocniejsze 93%
- wzrost ilości (gęstości) włosów 87%*
- włosy stają się grubsze 80%*
- włosy mniej podatne na wypadanie 93%
- odbudowa uszkodzonych włosów 80%*
- zdrowszy wygląd włosów 73%*

Pojawiły się nowe włoski "baby hair"

Serum działa - wzdłuż linii włosów pojawiły się nowe włoski, tzw. "baby hair". Nie będę powównywać z innymi produktami, bo to mój pierwszy kosmetyk na porost włosów. Serum ma postać wodnistego, nietłustego płynu. Nie pachnie.

Najlepszy <3

Od zawsze miałam długie włosy, ale chcę mieć jeszcze dłuższe, dlatego też stwierdziłam, że wspomogę proces wzrostu włosa i padło na ten produkt.
Producent zaleca aby stosować codziennie rano i wieczorem, natomiast ja używałam tylko wieczorem i co mogę powiedzieć...

Zużyłam całe jedno opakowanie po już dwóch tygodniach zauważyłam odstające malutkie włoski, których wcześniej nie było..
Po skończonej kuracji -jedno opakowanie miałam prawie dwa miesiące, zaobserwowałam bardzo dużo wyrastających nowych włosków.... Produkt jako jedyny a wiele ich przetestowałam zadziałał. Jeśli chodzi o włosy na długości również zauważyłam równice w ich ilości jaka zostawała na szczotce- zdecydowanie mniej.
Po dwóch miesiącach włosy urosły 7 cm co było dla mnie szokiem (bardzo przyjemnym).

Podczas stosowania nie wystąpiły u nie żadne podrażnieni, przesuszenie skóry głowy żadne problemy z łupieżem. Wszystko układało się nam jak należy.
Po skończonej kuracji minęło już 8 miesięcy. Należy zrobić dłuższą przerwę, aby nie osiągnąć przeciwnego efektu. A poz tym, w składzie produktu są sterydy dzięki którym włoski szybciej rosną....
Opakowanie dobrej jakości pomimo wielu upadków nic się z nim nie stało. Dobrej jakości precyzyjny atomizer. Niewielką ilość produktu nakładam na skórę głowy i wykonuję masaż, rozcierając kosmetyk.

Jest to jedyny kosmetyk, który w widoczny sposób przyspieszył wzrost moich włosów...
Cena wysoka, ale warto...
Polecam :)

serum do włosów

Miałam cienkie i zniszczone włosy które bardzo wypadały. Po zastosowaniu tego serum włosy zrobiły się gęstsze,mocniejsze,bardziej błyszczące. Wyglądają teraz na bardziej zdrowe,a co najważniejsze po zastosowaniu jednego opakowania przestały wypadać i rosną szybciej.

sama nie wiem..

Muszę przyznać, że napaliłam się na ten produkt sądząc, że jest to tak samo dobry jak odżywka do rzęs...W sumie nie do końca potrafię go ocenić... Co mogę o nim powiedzieć to, że (zalety):
+ ma bardzo poręczne opakowanie z pompką, którą można dokładnie odmierzyć pożądaną ilość produktu
+ eleganckie opakowanie
+ dość duża pojemność
+ jest dość wydajny
+ zauważyłam nieznaczne rosnące "baby hair" - choć ciężko stwierdzić, czy to dzięki temu produktowi, bo wcześniej także pojawiało się na mojej głowie
+ przyjemny zapach

Wady?
- cena
- bardzo łatwo można przesadzić z ilością i wtedy włosy wyglądają jak przetłuszczona i są nieprzyjemne w dotyku
-ciężko ocenić efekty....

Muszę przyznać, że dalej go testuję, bo chcę się przekonać czy jest warty swojej ceny :)

Re-we-la-cja!!!

Serum jest rewelacyjne! Używałam serum dwa razy dziennie, rano przy porannej toalecie i wieczorem na suche włosy lub mokre. Włosy optycznie nabrały objętości, a po miesiącu używania zobaczyłam mnóstwooooo baby hair! Serum nakłada się w miejsca przerzedzone, ale trzeba uważać by nie psiknąć zbyt dużo preparatu, gdyż za dużo serum obciąża włosy i wyglądają jakby były nieświeże.

Super

Jestem3 razy na tak!
Serum kupiłam po ciąży, gdy zgubiłam połowę włosów i zrobiły mi się zakola! Po niecałym miesiącu w miejscach łysizny odrosły nowe włosy, a na dzień dzisiejszy ich stan jest tak super jak ponad rok temu, zdecydowanie polecam każdej kobiecie, która boryka się z tym problemem.

ciężko się tego używa.......

....bo po użyciu na włosach zostaje ciężki nalot, który sprawia, że włosy wyglądają na nieświeże i jakby oblepione drobnym pyłem. Lekko szorstkie, kiedy się je tam dotknie Psikam się tym, kiedy mam "dzień piżamowy" i nie muszę nigdzie wychodzić. Dodatkowo serum raczej śmierdzi niż pachnie....

Nie wyobrażam sobie używać serum zgodnie z zaleceniami producenta, czyli 2 razy dziennie. To by oznaczało, że trzeba co drugie psiknięcie, czyli codziennie myć głowę. Ja na przykład muszę myć głowę co 2gi, a nawet 3ci dzień i nie chciałabym tej czynności zagęszczać.

Oczywiście z powyższego wynika, ze stosuję serum nieregularnie, a zatem nie powinno dziwić, że efektów brak........ no ale po prostu codzienna, zgodna z zaleceniami producenta aplikacja jest trudna i ja już wiem, że się nie przemogę....
Także w sumie szkoda było tylu pieniędzy, an szczęście, to nie ja je wydałam, bo dostałam cały zestaw (wraz z szamponem i odżywką) na urodziny i dodam, że żaden z tych trzech specyfików nie jest wart swojej ceny.

Podsumowując, myślę, że to serum dla zmotywowanych. Osób, które mają naprawdę problemy z włosami, próbowały już wielu rzeczy, które im nie pomogły i wówczas może faktycznie jest motywacja, żeby się tym katować.
Jeżeli natomiast masz włosy jak ja - we względnie dobrym stanie, nie wypadają, są dość zdrowe, to coś mi się wydaje, że do codziennego stosowania tego specyfiku się nie zmusisz i tak jak mi, będzie ci trudno zmęczyć nawet jedno opakowanie. W takim przypadku polecam słynny Jantar, a jeżeli masz już dość Jantaru, to może którąś ze wcierek Bani Agaffi.

Na efekty trzeba poczekac

Po kultowej odzywce do rzes zamowilam to seumdo wlosow.
Stosowalam codziennie wieczorami przed snem. Po 2 miesiacach zauwazylam bejbi hery kolo czolo. .Dopiero po 4 misiacach zaczelam widziec efekty, Wyraznie mam widoczne nowe wlosy od nasady, odczuwalne nawet przy myciu glowy.
plusy:
-Wypadanie bardzo sie zmniejszylo, na szczotce pozostaje tylko kilka -lub wcale- wlosow
- wyrastaja nowe wlosy :)
minusy:
- cena :)
- na efekty trzebadlugo czekac (po 4 miesiacach, po skonczeniu serum )
- dziwne wlosy po uzyciu,dlatego zawsze na noc.

Pytanie

W składnie produktu są przede wszystkim sterydy, stąd też szybszy porost włosów. Słyszałam natomiast, że po odstawieniu, włosy zaczynają wypadać w dużych ilościach. Czy ktoś z Was spotkał się z taką reakcją?

w końcu coś mi pomogło!

Na początek kilka słów o moich włosach...

Gdy odstawiłam tabletki anty wszystko się zaczęło... włosy wypadały.. najpierw pomyślałam, że to normalne i przejdzie... później zaszłam w ciążę, karmiłam piersią (cały czas hormony szalały) i tak z moich włosów został mi niemal mysi ogonek... zakola bardzo przerzedzone, wyglądało to naprawdę źle :-(
gdy zaszłam w ciążę odstawilam wszelkie farby chemiczne i do dziś używam tylko henny.
Po ciąży stosowałam biotebal , przyjmowałam cynk, witaminy z grupy B i żelazo (piłam floradix), wcierałam Jantar, byłam u trychologa, robiłam kuracje vertis duo, później dwa opakowania bioxisine...
nic mi nie pomagało...
dziś moje dziecko ma dwa lata,
od listopada stosuje właśnie serum (do tego szampon i odżywkę) z serii 4 long lashes...
właśnie kończe 3 buteleczkę i to jest cud.
Moje włosy rosną obecnie w tempie 2 cm na miesiąc ( widzę odrost tam gdzie mam siwe , więc widać idealnie ) , te włosy co odrastają są grube błyszczące, mam mnóstwo nowych włosów i już czuje zagęszczenie czupryny gdy chwytam ręką u nasady włosów... to daje mi tyle radości ! znów wierze, że mogę mieć piekne włosy! tylko czekac aż urosną :-) ale w takim tempie... to za rok powinnam być już totalnie odmieniona :-)))
dwie pierwsze butelki stosowałam sumiennie rano i wieczorem , przy trzeciej zdarzyło się kilka razy pominąć, bo niestety po zastosowaniu nie wygląda się zbytnio wyjściowo, po jednym razie jeszcze jeszcze ale jak wieczorem jest drugi to rano juz trzeba umyc głowę albo związać w kitkę (wygląda jakby włosy były tłuste), zapach też kiepski, jakby rosołkiem troche...
za to aplikacja jest bardzo wygodna,
wygodny dozownik z psikadełkiem :-)
reasumując:
dziękuje producentowi ! przywrócił mi nadzieję :-)

Używam tego produktu od: 4 mcy
Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki

Świetny produkt

Całkiem niedawno wypadało mi sporo włosów, brałam skrzyp, witaminy, stosowałam różne droższe szampony przeciw wypadaniu i nic, a trwało to prawie pół roku. W końcu przestałam stosować cokolwiek i kupiłam ten preparat (stosowałam kiedyś ich serum do rzęs i miałam miłe wspomnienia, więc raz kozie śmierć).
Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania, choć produkt stosowałam niezbyt regularnie (np. przez 2 tygodnie wieczorem co drugi dzień, potem jakieś 2 tygodnie przerwy, potem znów 2 tygodnie nieregularnego stosowania). Po tygodniu stosowania włosy przestały mi wypadać.
Pewnego dnia ze zdziwieniem zauważyłam jak wiele mam babyhair! Było to widoczne nawet na czole - noszę fryzurę bez grzywki, a młode włoski utworzyły coś na jej kształt - taką krótką rzadką grzyweczkę, po prostu wyrosło ich mnóstwo.
Mam jeszcze połowę butelki, więc od czasu do czasu wsmarowuję serum, ale raczej profilaktycznie.
Serum to skuteczny i bardzo udany kosmetyk - wygodny spray, duża pojemność, jedynie zapach mi nie do końca odpowiada.

Używam tego produktu od: 5 m-cy
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa pierwszego

Spodziewałam się wiecej..

Słysząc o fenomenie L4L do rzęs skusiłam się na serum do włosów,serum ma dziwny wręcz duszący zapach który nie zbyt mi odpowiada,strasznie wysusza włosy,robią się matowe i bardzo sztywne.
Ale zauważyłam że wypada mi o wiele mniej włosów!
Nie zawsze wcieram bo nie mam czasu,albo zapomina mi się,muszę się zmusić.O poroście włosów nie jestem w stanie nic powiedzieć,skóra głowy na początku swędziała mnie po nim,ale ma naprawdę ogromny plus w związku z wypadaniem.Szkoda,że za taką cenę tyle dostajemy.